Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

[Oficjalny] WARRIOR I (L96) [Well]


Recommended Posts

  • Replies 1.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

To przy tym zestawie tuningowym trzeba wymieniać zespół spustowy, głowicę cylindra i stabilizatory lufy, czy podziała przez dłuższy czas bez tego?

 

Wymień zespół spustowy, to wystarczy. Jako stabilizator lufy możesz dać jakąś zwykłą piankę, ale nie jest to taka niezbędna sprawa.

Link to post
Share on other sites

No podziała na bank lecz w 1 zestawie spring się ubił od leżenia w replice na 450 :D stock dawał więcej. Ja montowałem kuzynowi zespół metalowy z wella około 70zł przeżywa już drugą partię tego zestawu. Jest mocniejszy niż ten plastik. U mnie ten plastikowy spust podziałał mi około 5 tysięcy kulek na tym zestawie z tawiana po czym pękła obudowa.

 

Stabilizator lufy po prostu wałki do malowania tanio a działają wyśmienicie i chyba najlepiej bo nawet lekko wygłuszają takie mam wrażenie.

Link to post
Share on other sites

Miał ktoś okazję porównywać komorę PPS z PDI? Obecnie mam w replice tą PPS, tania była a wszystko siedzi naprawdę idealnie i zero z nią problemów. Jestem tylko ciekaw czy warto znów wydać 300zł na komorę PDI, na logikę różnicy w locie kulki itd nie będzie.

Link to post
Share on other sites

Cześc ponownie.. (niestety :D )

 

Byłem w niedziele na strzelance wszystko fajnie pięknie, kulki 0,30g sobie zakupiłem bo mam wszystko stockowe prócz lufy, komory i gumki. I zawiodłem się :( tzn replika zachowuje się inaczej, tzn :

-strzela bliżej niż przed wymianą części - a po kilku godzinnej walce (myślę że z 3 magi wystrzelałem) miałem 3 sytuacje w których replika pluła kulkami. Dosłownie. nie mam pojęcia czemu, lufy nie zabrudziłem ani nic, nie leżałem w żadnym piachu czy coś, lufa czysta. a kulka leciała dosłownie na 3/4 metry. ehh.. Jeszcze się uczę na temat tuningu i wgl, ale na kasie też nie śpię.. czy to może chodzić o lufę? czy o coś innego? może głowica cylindra? no nie wiem.. chciałbym ją zrobić (replike) najlepiej jak można, najlepsze części (tak wiem lufa to tzw. "szit"), dlatego tu moje pytanie.. czy warto mi teraz kupić lufę prometheusa? Czy poczekać aż wymienię inne części (co nie będzie trwało na pewno miesiąca a kilka) i zobaczyć jak wtedy replika się zachowa?.. kurde.. potrzebuje ogromnej pomocy.. bardzo chętnie zapłaciłbym komuś za to żeby mi złożył wszystko bo może robię coś nie tak..

 

PS. to jest jedyne forum na którym ktoś w ogóle mi odpisał i pomógł, dlatego znów zawracam Wam gitare hehe

Pozdrawiam..

Link to post
Share on other sites

you-dash ja miałem PPS i PDI powiem że PPS nie jest warta swojej ceny chyba że za 50zl jako alternatywa. Ja musiałem ją rozwiercać i kombinować. PDI to PDI klasa sama w sobie. Komora to podstawa. Bez dobrej komory nie ma co zaczynać. Możesz mieć chiński tuning za 70zł z taiwana o ile Ci fps pasuje ale dobra komora to pół sukcesu :)

Link to post
Share on other sites

kurde, no dobrze, tak jak na instrukcji i filmiku, wszystkie o-ringi i ogólnie. Dla mnie nie wygląda to jakby coś tam nie grało..

Gumke pisałem wyżej (teraz jestem w pracy więc nie za bardzo mogę pisać i sprawdzać) mam chyba systemy z tego co pamiętam. Nową.

Założyłem ją też myślę w porządku.. Kulki mam 0,30g rockets platinum wersje.. wiem shit za przeproszeniem ale musiałem coś kupić żeby na strzelanke było przed wypłatą. Więc po 10 stycznia kupię inne tylko jakie ? Madbull ? 0,36g? na stockowej sprezynie nie będzie to za dużo ?

 

 

 

A i jak gumka zła to jaką kupić najlepiej? (nie oszczędzając)

Edited by koszi94
Link to post
Share on other sites

you-dash ja miałem PPS i PDI powiem że PPS nie jest warta swojej ceny chyba że za 50zl jako alternatywa. Ja musiałem ją rozwiercać i kombinować. PDI to PDI klasa sama w sobie. Komora to podstawa. Bez dobrej komory nie ma co zaczynać. Możesz mieć chiński tuning za 70zł z taiwana o ile Ci fps pasuje ale dobra komora to pół sukcesu :icon_smile:

 

No właśnie u mnie sprawa wygląda w ten sposób, że miałem zero problemów z tą komorą. Wsadziłem ją do repliki, wszystko pasuje idealnie, jest szczelna jak trzeba itd. Podczas strzelania także nie widzę nic niepokojącego, lata jak powinno. Reszta części to Mancraft, guma zielona G&G i precka promyka.

 

Także u mnie na tej komorze wszystko jest w porządku i tutaj mam wielki dylemat czy wywalić kolejne 300zł i czy faktycznie będzie jakaś widoczna różnica skoro ta PPSa działa jak powinna?

Link to post
Share on other sites

Na moje oko to coś źle złożone. Gumka może się podwinęła. Kulki 0.3g do tej mocy są ok. Ja nawet przy 600+ używam bezkonkurencyjnych moim zdaniem G&G 0.3g latają lepiej niż Guardery 0.43g czarne. Rozbierz wszystko i złóż poprawnie, you-dash jeśli uważasz że masz wszystko w porządku zrób test strzykawki.

Edited by Stricker
Link to post
Share on other sites

Zrobiłem test strzykawki i replika jest w 100% szczelna. Dlatego ponawiam pytanie, czy zastosowanie komory PDI poprawi w jakiś magiczny sposób zasięg, celność itd. skoro na PPS mam idealną szczelność? Z resztą nawet gdyby gdzieś uciekało powietrze to mam mancrafta więc lekko bym odkręcił rega i tyle. Nie chodzi mi o wyższość komory PDI nad PPS jeśli chodzi o osiągane fpsy ale tylko i wyłącznie o tor lotu kulki, zasięg, skupienie itd. Na logike wydaje się, że skoro na PPS mam 100% szczelności to wymiana na PDI nic nie da bo komora w bezpośredni sposób kulki nie dotyka lecz gumka HU.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...