Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

[Oficjalny] WARRIOR I (L96) [Well]


Recommended Posts

  • Replies 1.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

 

 

CIekawe... i pewnie jeszcze masz ponad 90m skutecznego na tych kulkach?

Nie, nie potrzebuję nawet takiego zasięgu bo nie do tego mam AW 338 Aresa. Na takie dywagacje to można sobie pozwolić na PW a nie zaśmiecać temat.

 

you-dash

Jeśli chodzi o wymianę to faktycznie nie będzie miało większego sensu jeśli skoki fps są minimalne a replika strzela wystarczająco dobrze.

Link to post
Share on other sites

Nie, nie potrzebuję nawet takiego zasięgu bo nie do tego mam AW 338 Aresa. Na takie dywagacje to można sobie pozwolić na PW a nie zaśmiecać temat.

 

Czyli masz snajperkę, która nie jest od tego żeby strzelać na większe odległości? Aha.

 

Uważam właśnie, że nie jest to zaśmiecanie tematu, a wręcz przeciwnie. Bo zastanawia mnie jak przy 600fps ktoś strzela kulkami 0.3g. Kulki o tak niskiej wadze będą szaleć po wyjściu z lufy, tak więc na jakie odległości strzelasz celnie?

Link to post
Share on other sites

Jak chcesz. Jak dojdzie Ci lufa pdi i spróbujesz lepszych kulek niż roketsy np. G&G to może uwierzysz:) na większe niż 80 metrów nie bo nie ma szans w moim rejonie na takie okienko w lesie. Coś jeszcze?

 

Tak, czytanie ze zrozumieniem. Nie chodzi o jakość kulek tylko o ich wagę i prędkość z jaką wylatują...

Wystrzelałem sporo różnej maści kulek z promyka więc nie wiem co rozumiesz przez to że "może uwierzę". Z tego co piszesz wynika, że według Ciebie lepsza lufa załatwi problem niskiej wagi kulki? Nie mam pojęcia do czego zmierzasz i chyba gubisz się w tym trochę.

Link to post
Share on other sites

W niczym się nie gubię. Dobra jakościowo lufa i kulki 0.3g są wystarczająco ciężkie aby fruwały u mnie jak po sznurku. Jak "testowałeś" słabe jakościowo kulki to się nie dziwię że masz takie przykre doświadczenia ale nie wmawiaj mi że kulki 0.3g są za lekkie i będą szaleć po wyjściu z lufy. Może się powtarzam ale to nie temat na tego typu dyskusję.

Link to post
Share on other sites

"Szyna montażowa to standardowe picantiny 22mm. Jest wykonana z metalu. Nie stanowi integralnej części z body, tylko jest przykręcona. Standardowy montaż przychodzący w wersji z lunetą to wysoki dwuczęściowy. Ogólnie narzekać można zacząć dopiero jeśli przykręcimy ciężką lunetę na jednoczęściowym montażu. Szyna wtedy może zacząć sie odkręcać i lekko chybotać. Stock nie powinien sprawiać problemów."

 

Czy jest to spory problem? Nie chciałbym, żeby po przykręceniu lunety o wadze 600-700g zaczęła się ona chybotać i przemieszczać (duży spadek celności). Da się to jakoś usztywnić?

 

Poza tym, co oznacza "ciężka luneta"? Powyżej ilu gramów?

Edited by Elektrycerz
Link to post
Share on other sites

Sorka, pomyliłem Cię z innym osobnikiem Taktycznym tri coś tam, miałem ciężki dzień w pracy i człowiek nie zawsze myśli na dzień dobry, jeszcze raz przepraszam.

Co do moich postów to wszystko zależy od tematu i kontekstu, bo ja kocham osoby co chcę klamkę bez awaryjną, full metal itp za 300zł to są najlepsze tematy do pośmiania się.

Osobiście miałem na swoim warriorze z gównolitu a nie maruznienie optykę z montażem ponad 1kg i po mocnym skręceniu nie miałem problemów z chybotaniem, bardziej się martwiłem, czy montaż nie zgniecie szyny z gównolitu ale nic mu się nie stało.

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Ha, springi to każde, problem jest inny - osobiście uważam, że bart_a mógłby je robić na wzór aspro - bo są prostsze.

 

Wersja bart_a ciągnie sprężyny i M190 bez zająknięcia, problemem są sprężynki (nie takie jak w aspro). Sprężynki lubią pękać i tyle.

Jak bierzesz od niego to poproś o kilka dodatkowych. Tak na 5-10 wypadów starcza jedna, potem pada i trzeba dać kolejną- a jej założenie w warunkach polowych to mordęga. To jedyna słaba część spustu made by bart_a.

 

Ogólnie ten spust to wg mnie jedyna część, która mu nie wyszła (no chyba, że coś ostatnio poprawiał).

Edited by mikadorus
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...