Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Ważne ! AK47 Cyma vs. Akumulator 8.4 V 3000 mAh


Guest kakol555

Recommended Posts

  • 2 weeks later...

Szybkostrzelność wzrośnie z jednego prostego powodu:

WYDAJNOŚĆ prądowa solidnej batki 3000mAh jest duuużo większa niz innych mniejszych baterii. Batka dostarczy silnikowi więcej prądu i ROF wzrośnie.

Liczy sie przede wszystkim wydajność prądowa i opór wewnętrzny ogniw (w sumie dość powiązane elementy) jesli bierzemy pod uwagę to samo napięcie. A że duże ogniwa o wysokiej pojemności maja oba parametrzy lepsze to już nie moja wina ;-) .

 

 

A co do tego co Glasgowigian pisał:

BZDURA!!!

Tłok nie jest przez koła zębate lapany "w biegu". Koła łapią go zawsze jak juz dotrze na pozycję spoczynkową, gdyby było tak jak Ty mówisz, tłok i rzeczone koła nie wytrzymałyby nawet 2 strzałow.

Fakt iż takie zjawisko da się uzyskać ale nie jest ono porządane i prowadzi doo niemal natychmiastowego zniszczenia zębatki tłoka lub kół zębatych. Nazywa się to zwykle "zamknieciem cyklu" (tłoka albo po prostu) i da sie uzyskać jedynie na zębatkach megahiperturbo-high-speed i bardzo słabej sprężynie na naprawde kosmicznej jednostce zasilajacej. Czyli prawie nigdy.

 

edit: Ups... nie zauważyłem, że temat ma też drugą stronę...

Edited by poldeck
Link to post
Share on other sites

A co do tego co Glasgowigian pisał:

BZDURA!!!

Tłok nie jest przez koła zębate lapany "w biegu". Koła łapią go zawsze jak juz dotrze na pozycję spoczynkową, gdyby było tak jak Ty mówisz, tłok i rzeczone koła nie wytrzymałyby nawet 2 strzałow.

Czyli jednak miałem rację :)

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...