Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Ustawienie lufy AUG [CA]


Recommended Posts

Witam chlopaki jestem nowym graczem asg i mam takie pytanko. Kiedy zamontowalem celownik optyczny zauwazylem, ze moja bron bije troche w prawo, czy jest to mozliwe do ustawienia w jakis sposob? Czy ewentualnie moglby mi ktos powiedizec jak to zrobic?

 

Karabin AUG A2 [CA]

 

Pozdrawiam

Edited by IKubusI
Link to post
Share on other sites

Na celiwniku powinieneś mieć takie dwa wystające okrągłe... niby pokrętła. Odkręcasz je i oczom Twym ukazują się śrubki regulacyjne krzyża/plamki celowniczej. Wkręcasz/wykręcasz zależne od potrzeb aż celownik caczne wskazywać miejsce, w które leci kulka.

 

Tylko rób to na w miarę dlugim dystansie i bezwietrznych waruknach.

Link to post
Share on other sites

W takim razie wyjmij lufę i sprawdź czy wewnętrzna siedzi prosto. Czasami zdarza się, że jest lekko przekręcona i trzeba ją przywrócić do właściwej pozycji.

 

Jeżeli tak będzie to odkręcasz 2 śrubki przed komorą HU i wyciągasz ją wraz z lufą, korygujesz i wkładasz na miejsce.

Link to post
Share on other sites

W takim razie wyjmij lufę i sprawdź czy wewnętrzna siedzi prosto. Czasami zdarza się, że jest lekko przekręcona i trzeba ją przywrócić do właściwej pozycji.

 

Jeżeli tak będzie to odkręcasz 2 śrubki przed komorą HU i wyciągasz ją wraz z lufą, korygujesz i wkładasz na miejsce.

 

 

dzieki sprobuje ;-)

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...