Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

R85A1 [ARMY]


Recommended Posts

  • Replies 206
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Zaskoczę teraz wszystkich :), zacząłem eksperymentować na gumkach pierwsza w ruch poszła G&G zielona, pomyślałem że jak dysza G&G to gumka przypasuje i co się okazało : -8 fps :(, ale za to zasięg się poprawił i precyzja lotu :???: , precyzje lotu zrozumie, ale zasięg ?. Na Systemie 8 fps więcej, ale precyzja gorsza i zasięg co widoczne jest gołym okiem. Co ciekawsze zmieniłem sprężyny z M130 na M120 i minimalna, prawie żadna różnica w zasięgu, ale kulki ciut wolniej lecą co logiczne. Nie umie sobie wytłumaczyć tego że na mniejszej ilości fps na gumce G&G mam lepszy zasięg.

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...

Zaskoczę teraz wszystkich :), zacząłem eksperymentować na gumkach pierwsza w ruch poszła G&G zielona, pomyślałem że jak dysza G&G to gumka przypasuje i co się okazało : -8 fps :(, ale za to zasięg się poprawił i precyzja lotu :???: , precyzje lotu zrozumie, ale zasięg ?. Na Systemie 8 fps więcej, ale precyzja gorsza i zasięg co widoczne jest gołym okiem. Co ciekawsze zmieniłem sprężyny z M130 na M120 i minimalna, prawie żadna różnica w zasięgu, ale kulki ciut wolniej lecą co logiczne. Nie umie sobie wytłumaczyć tego że na mniejszej ilości fps na gumce G&G mam lepszy zasięg.

Bo gumeczki zielone G&G wymiatają :) Od 300fps do 600 sprawdzają się.

Link to post
Share on other sites

Wchodzi ci w gre przeróbka na standardowy tłok, jeżeli już totalnie nie chcesz kupować dedykowanych do Elki, to jest koszt podobno jakiś 100zł, jeżeli tłok i zębatka tłokowa jest używana, a cały bajer polega na dokupieniu takiej jakby grubej podkładki pomiędzy tłok i głowice, a do tego tylko trzeba jeszcze standardowy tłok i zębatkę tłokową skądś skołować, i to jest tyle roboty, ponoć się sprawdza, nie wiem czy sam nie będe czegoś takiego robił w przyszłości.

Link to post
Share on other sites
  • 4 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 1 month later...

witam mam zamiar zakupic batke li-pol do mojej elki mam sprężynę m120 i czytalem ze najlepiej miec do nich 9,6V nicd albo nimh a jak w przypadku li-pol ?? co polecacie 7,4V które zapewnia wydajność porównywalną

z pakietami NiMh 8.4 V ? czy 11,1 V ? chodzi mi tez o to zeby czesci się w zastraszającym tempie nie zużywały

 

dzięki za odpowiedz

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...

witam witam montował ktoś z was ten tłok http://www.specshop.pl/product_info.php?cP...roducts_id=6318 w elce ?

przymierzam się do niego bo własnie stockowy zmieliłem na m120 +lipol 11.1V co myślicie o nim ? warto ? podkreslam ze poszukuje cos wytrzymałego za rozsądną cenę wszak posiadam 11.1v wiec nie chciałbym znowy po pół roku wymieniać zmielonego na nowy .

 

dzieki za odpowiedzi , pozdrawiam

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...
  • 1 month later...

Lipo 11.1v 25C, 3 sec burst i plastelinowy tłoczek został bez zębów jak 90 letnia ukraińska poganiaczka bydła. Orientuje się ktoś o co chodzi z podkładkowaniem zwykłych tłoków (v.2 nie long) żeby wchodziły do elki? Nie obejdzie się bez wymiany zębatki tłokowej? A jeśli się nie obejdzie to czy zwykła CA wybebeszona z starego AK cymy lub XYT z jakiegoś cymowskiego v7 styknie?

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...