Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Call of Duty 4


Recommended Posts

  • Replies 359
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Proszę bardzo:

 

85.14.219.236:28160

85.14.218.243:28160

85.14.219.250:28160

 

Wadą tych podanych wyżej (Niemieckich) serwerów jest to iż niema na nich żadnych zasad, więc można spotkać ogólnie nie lubiane granatniki i PERKi jak np. "ostatni bastion", i jest to tępione tylko i wyłącznie prze graczy zwykłym wyzywaniem ;)

 

212.51.216.68:28980

212.51.216.68:28962

 

Te są za to Polskie, są zasady, pilnują gry Administratorzy. Dzisiaj coś nie banglały, nie wiem dlaczego.

Link to post
Share on other sites

Ta. Oglądałem teasery na gametrailers. Wiedziałem, że będą się z dżapsami bić od przeczytania zapowiedzi w Neo-plusie, że twórcy wracają do II WŚ, ale przeniosą działania tam, gdzie ich jeszcze nie było. Ciekawy jestem tylko, czy ruscy też będą się bić z Japończykami.

Link to post
Share on other sites
  • 2 months later...
  • 3 weeks later...

Modeli nie ma, z modami też ciężko, ogólnie gra nie wspiera rzeczy tworzonych przez użytkowników, nawet mapy trzeba odpalać, jakby się na modzie grało. Szkoda, że twórcy nic z tym nie robią, ale z drugiej strony pomaga to utrzymać pewien porządek i zapobiega fragmentacji sceny. W COD4 odpalasz gierkę, wchodzisz na serwer i jedziesz, a dla porównania w takim Enemy Territory, co serwer to trzeba pobrać z 40 mega jakichś pierdołowatych plików serwera (inne dźwięki, flagi skiny, mapy i pierdoły i się czeka, czeka i czeka, w gołego Wolfa to ciężko pograć.

Link to post
Share on other sites
  • 4 weeks later...
  • 1 month later...
  • 1 month later...

Gra ktoś jeszcze? coż za pytanie... Odkąd pograłem w CoD5 (WaW) dostałem powera i nie schodzę z 4. Jako półprofesjonalny gracz mówię, iż WaW jest masakrycznie spieprzonym pachem do CoD4. A co ty, gracze CoD4 na temat Word of War?

 

Może ktoś chce się zmierzyć? :)) mój xf: 13valdemar. Może ktoś jest w klanie, z którym można by się umawiać na treningi (skill minimum med)

Link to post
Share on other sites
  • 2 months later...

Word of War?

 

WoW - World of Warcraft

 

WaW - World at War (COD5)

 

Co to jest za sweterek w którym latał cpt. Price? Chodzi mi o to czy ten sweter można rozpoznać czy jest to "huk wie co"?

 

Jeśli dobrze pamiętam to Marines w tej grze latają w tym samym, tylko jest nałożona tekstura w MARPATcie, a S.A.S. ma teksturke sweterka i spodni DPM (spójrzcie na kieszenie na ramionach, na swetrach też są).

Link to post
Share on other sites

Multi fajne, ale gracze w nim nie za bardzo kumaci :???: . Na większości serwerów jak wół wyryte (nawet na kolorowo) NO LAST STAND, NO MARTY... Gracze jednak swoje, bo admini tak działają (nie mówię, że tak jest na każdym serwie)

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...