Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Call of Duty 4


Recommended Posts

Guest Mati13k

Mi w COD4 po przejściu gry zawsze coś jest pod koniec, jak dokonuje się egzekucja na rannym Gaz'ie i jak Cpt. Price'a nie może uratować sanitariusz. Twórcy świetnie to zrobili - najpierw czujesz tą pracę w drużynie, częściowo poznajesz wirtualne charaktery i nagle film się urywa w ostatniej misji. W COD5 zakończenie takie nie jest. I multi jest dobry, bo jest na tej podstawie co w COD4, ale jednak to nie to samo. To po prostu odgrzany kotlet posypany kilkoma nowymi przyprawami. Aktualnie w MP w COD5 nie gram, a w COD4 gram na podstawowej wersji. Nick to poprostu Mati. :) Odwiedzam bardzo dużo serverów. Mam kilka ulubionych. Głównie polskie i jeden snajperski ( gracze różnych narodowści, Bloody Snipers {BS} ). na którym jestem dobrze znany. Słyszałem kilka ciekawostek o Call of duty: Modern Warfare 2.

 

http://xbox360gamer.pl/2009/03/26/call-of-...erwszy-trailer/ tu macie niewyraźny trailer ( 1 jaki na razie jest ), ale coś mi mignęło na ekranie. Chyba Little Bird. Mam nadzieję, że to będzie ten okres czasowy co COD:MW, bo II WŚ to już stare gówno, a przyszłość hmm... Może być ciekawie, ale niech już dokończą ten XXI wiek. :)

Link to post
Share on other sites
  • Replies 359
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Jak ktoś się dobrze postara to przejdzie i w 5 godzin.

 

Szkoda, że single taki krótki, ale multi to już w ogóle full wypas :)

 

Źle mnie zrozumiałeś. Ja ukończyłem w 4.

 

W Mp nie gram już, zbyt małe mapy, za duża sieka.

Link to post
Share on other sites

hackerów jest od groma.....

 

Co do hackerów/cheaterów to przypomniała mi się pewna sytuacja z BF2, gdy jeszcze grywałem na piecu.

Kampowałem sobie na górce, gdy nagle dopadło mnie dwóch kolesi...jeden dźgał mnie nożem a drugi reanimował :) i tak do końca rundy....niezła patologia.

Dobre były też patenty z podskokiem, przejściem do leżenia w locie i zasadzeniem heda na zakończenie.

 

Przez takie gówno umarło multi w wielu fajnych grach....CoD też to czeka.

Link to post
Share on other sites

5 rodzajów ?

O co Ci chodzi ? masz między innymi:

Pm : Skorpion, MP5, P90, AKSU

Szturmowe : M4, G36C, M16, AK-47,G3, M14

Wyborowe : M82, R700, Dragunowa, M21

Pistolety : Beretta 92F, Desert Eagle, Colt 1911, USP

 

Pograj dwa dni i pogadamy ;)

 

Dodatki ? Koli, Granatnik, Tłumik wiec masz trzy a nie jeden.

Edited by biohazard4
Link to post
Share on other sites

Może chodzi o to, że trzeba ten cały arsenał najpierw odblokować? Bo z tego co jest na starcie to tylko Minimi daje radę.

 

PS

Minimi + chwyt (taktyczny :-P ) + double tap + steady aim to zUo 8)

Edited by Panocek
Link to post
Share on other sites

Jesli cod 4 to tylko multi a i tam ostatnio beznadziejnie się gra bo hackerów jest od groma. a single jest za krótki.

 

Ja gram na oryginałce i jeszcze ani razu nie widziałem cheatera, na pirackim u znajomego owszem.

Co do odblokowywania niech gra na starej szkole :) Ja tylko tam siedze :-P

Link to post
Share on other sites

Ja wiem o co chodzi, ale nie ma takich broni jak: HK416, SIG552, FN FAL, MP7, UMP czy innych.

 

O dodatki chodzi mi o to, że możesz tylko sobie wziąć tłumik, ale kolimatora już nie.

 

Nie ma np. przełączników ognia. Chodzi mi bardziej też o takie wizualne kwestie typu: wybór kolby, frontgripa, rączki, kolimatora, tłumika.

 

Takie to monotonne.

 

Gram w to od czasu do czasu, ale latam głównie z M16 z tłumikiem, Scorpionem z tłumikiem albo G36C z ACOGiem [tylko tutaj celownik nie skacze na pół ekranu :D :F ].

 

Albo jak jesteś snajperem, to się położysz i nadal krzyż Ci lata na cały monitor.

 

I snajper z pistoletem. Chociażby tam by mogli dodać coś takiego jak MP7 jako boczną.

 

Może wyjdzie kiedyś jakiś konkretny MOD.

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...
Według mnie żadna gra nie tworzy klimatu. To jest tylko gra.

 

CoD4 nie tworzy klimatu... no ja pierd*iele... Grajcie na weteranie to będzie klimat! Jak mawiają amerykańscy snajperzy "one shot, one kill" :lol:

 

A Ty, grzechotnik, zagraj w Baldurs gate'a, Mass Effect'a, pierwszego Neverwinter'a czy nawet w Assassins Creed'a I PRZESTAŃ CHRZANIĆ ŻE GRY NIE MAJA KLIMATU! Postaraj się wczuć w kierowaną postać.

 

Jak dla mnie - misje SASu są świetne. Napięcie, adrenalina, trochę skradania... miodzio ;-)

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...