Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

  • Replies 1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ryba, weź się człowieku ogarnij.

 

Czy naprawdę tak trudno odpalić allegro i poszukać? Wpisanie w odpowiednie okienko M249 lub 5,56x45 nie zajmuje tak dużo czasu jak pytanie o każdą pierdołę na forum.

Nie ma na allegro - widocznie się aukcja skończyła. Poczekaj dwa dni i znów się pojawi. Wiele osób sprzedaje na allegro takie taśmy, ale weź pod uwagę że są wakacje i aukcje mogą się pojawiać rzadziej.

 

Trochę samodzielności nie zaboli.

Link to post
Share on other sites

Jeszcze w poniedziałek były wystawione odcinki gotowej taśmy: 10 ogniw, 10 nabojów. Po zdaje się 38 zł. Teraz jak się uprzesz to kupisz 10 naboi na jednej aukcji (chyba 16 zł czy coś takiego), i 10 łusek+10 ogniw na drugiej (niecałe 10zł). W 40 zł z przesyłką się wyrobisz. A jak nie, to trudno, 50 zapłacisz ale będziesz miał.

Działaj, nie czekaj na gotowe.

Link to post
Share on other sites

Hmm, no tak, z Twojego poprzedniego posta można było jasno wyczytać o co Ci chodzi.

 

100_3390.jpg

CA%20M249%20Hop%20Up.jpg

 

 

Otwór jest okrągły z owalnym sfazowaniem na brzegu. Nie ma w nim nic szczególnego.

 

Znalezienie tych zdjęć zajmuje 30 sekund, jeśli tylko się weźmie do roboty i poszuka...

Link to post
Share on other sites
  • 4 weeks later...

Panowie, czy któryś z Was próbował tak przerobić stocowego boxa aby podawał kulki przy naciśnięciu na spust?

Jeśli tak to czy mógł bym prosić o jakiś opis lub schemat jak to zrobić... Wstawiłem głowicę tłoka CA oraz doszczelniłem cały układ i sound control boxa przestał reagować na "pełne" strzały tj. podkręca jedynie kiedy w komorze nie ma kulki.

 

Ps. Czy boxy Classica (te mniejsze) nie miewają takich problemów przy głowicach Systemy/CA?

Link to post
Share on other sites

U mnie mały box CA działa bardzo dobrze na położeniu (sound control).

 

W środku mam:

 

-M150 Guarder / SHS

-zębatki SHS 100:300 STU helical

-Bore Up Guarder

-Metalowa głowica tłoka BORE UP ICS (plastkiowy guarder pękł... :/)

-tłok aim top stalowe zęby

-bateria 11,1V 2800mAh 30C

 

Ponad 500fpsów (510-530 w zależności która sprężyna guarder jest ubity)

Rof ok 15/sec w sam raz, bez jakiegoś kosmosu, reakcja na spust wzorowa!

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...