Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

  • Replies 1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Spytaj dowolnego sklepu. Każdy ci napisze, że BU można używać do dowolnie mocnej sprężyny (jeśli chodzi o dolne ograniczenie :P ). Najlepiej weź CA, Guarder lub Systema. To z tym M120 to tak jak piszą wyżej, przy takich sprężynach jest podobno odczuwalna różnica pomiędzy BU, a standard bore.

Link to post
Share on other sites

Matko, znów efekty marketingu... Weź sobie do ręki dwa zestawy - 1 - uszcxzelniony, std. bore i BU. Jakie podobieństwa - szczelne jak strzykawki, bardzo podobne średnice, różnice - BU ma wyraźnie szerszą dyszę, ale średnica cylindra pozostaje niemal taka sama. Wniosek - Ruch tłoka do przodu będzie tak samo szybki O ILE NIE SZYBSZY w wypadku BU, więc takie teorie, że coś tam nie dolatuje na dużym rofie, tralalalalala to można między bajki schować :D :P

Link to post
Share on other sites

Pytanko czy ktoś urzywa w standartowej wersji bez zmiany spręzyny akumulatora 10,8 V ? chciał bym wiedizec na ile wystarcza taki aku i czy opłaca się go stosować bez zmainy springa .

I z jakiej firmy spring 130 ?

 

pozdro

Link to post
Share on other sites

To, na ile starcza aku zależy od jego pojemności a nie Volarzu.

Na 10,8V będzie niesmaczny rof, przy standardowej sprężynie, u mnie na 9,6V Sanyo RC zapierdzielało jak dzikie, na M130 ciągnie w sam raz.

Ze sprężyn chwalę sobie Guardera.

Edited by men3L
Link to post
Share on other sites

Od biedy są też te komplety głowica cylindra + poszerzona dysza DF, które nie wymagają zmiany cylindra i głowicy tłoka.

 

Według asgshopu nie ma żadnych przeciwwskazań dla słabszych sprężyn niż m120 - pomijając oczywiście kwestię głowicy tłoka, bo to już dowolność jest. Tylko grzybkowa chyba nie podejdzie.

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Witam!

 

Posiadam M249 Mk II, firmy Specna Arms. I chciałbym zwiększyć ilość fps'ów.

 

Myślałem nad tą sprężyną: http://taiwangun.com/?str=product&prId=841

 

i nie wiem co trzeba jeszcze wrzucić, żeby to miało ręce i nogi.

 

Myślałem o tym: http://taiwangun.com/?str=product&prId=866

 

Czy to wystarczy?? Czy trzeba coś jeszcze?? Jeśli tak to proszę napiszcie i podajcie linki.

 

Pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

bateria 12v głowice tłoka jakąś... mtalową (łożyskowaną możesz) prowadnicę sprężyny... silnik jakiś SYSTEMA magnum może... na dodatek możesz preclufę gumke hopsiup.... możę bore-up na pewno systemy... jakieś 2000pln i o żeby ci nie poszedł GB to kup sobie PGC dedykowany do minimi... o i parę ludzi którzy chcą dostać serią minimi z 600fps...:D

 

bateria 12v głowice tłoka jakąś... metalową (łożyskowaną możesz) prowadnicę sprężyny... silnik jakiś SYSTEMA magnum może... na dodatek możesz preclufę gumke hopsiup.... może bore-up na pewno systemy... jakieś 2000pln i o żeby ci nie poszedł GB to kup sobie PGC dedykowany do minimi... o i parę ludzi którzy chcą dostać serią minimi z 600fps...:D

linki później wyślę ci na PW

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Hm, tak sie zastanawiam, chcę zrobić mały tunning wizualny w moim mk.II, chodzi fokładniej o tłumik i Eotecha. Widzieliście gdzie można dostać pokrywę komory z szyną, ew. prosił bym o jakieś propozycje w miarę wysokiej szyny montażowej do innej giwery, którą mogł bym we własnym zakresie przynitować do mojego Mi. I ostatnia prośba, czy któryś z urzytkowników wersji Para, może pomierzyć długość całkowitą tej szyny?

 

EDIT:

 

Narazie znalazłem szynę doserii Sig'ów, jest w miarę wysoka no więc będzie się ją dało przypiłować w miejscu gdzie jest to prostokątne zgrubienie na pokrywie komory.

Edited by killa
Link to post
Share on other sites

Witajcie!

Zastanawiam się nad zmianą giwery mam jeszcze trochę czasu (sierpień-wrzesień) i mam 2 typy jednym z nich jest M249 z WGC sprowadzone +ten GB

http://www.wgcshop.com/pcart/shopper.php?i...9GBV3_srch_m249

Wyjdzie mnie raczej mniej niż 2000 i jest to kusząca propozycja czy sądzicie że z części tam podanych jako dodatkowo potrzebne wystarczy coś stockowego, czy lepiej wymienić wszystko? Nie chciałbym żeby GB za 300$ poszedł w pizdu przez głupie zębatki chińskie, więc pytam. I czy znacie kogoś kto mógłby się podjąć zamontowania tego GB w M249? I ile szacujecie potem FP'ów w tym KM?

 

Napisałem w tej sprawie do ASGShop może mi poradzą.

Edited by Kosmo
Link to post
Share on other sites

Kosmo kosmo, trzeba było na privie, powinien dać radę, jak stockowy wytrzymuje spokojnie M140. P.s. Jak będziesz robił to zamówienie to daj znać też sobie coś wezme.

 

EDIT:

 

Ale w sumie to nie wiem czy nie wystarczy zwykły GB, naprawdę nie słyszałem żeby one jakoś strasznie się sypały.

Edited by killa
Link to post
Share on other sites

Powiem tak, u mnie na M130 stockowe zęby dają rade rewelacyjnie. Zamiast tego GB wolałbym kupić komore CA, BU Systemy, precke, zęby STU i jakiś wypasiony tłok, bez kombinowania. I taki zestawik dawałby czadu nawet na M150, ale po co komu M150 ? ;)

 

PS.

Co do zmiany GB.

Dziecinna sprawa, jedyne co musisz zgrać, to "dynks" spustu do blaszki stykowej ;)

Edited by men3L
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...