Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

  • Replies 343
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Spróbuj to skleić czymś lepszym niż kropelka.

Zastosuj poxipol który bardzo dobrze klei metal, słyszałem nawet że jeden gość skleił nim pęknięty blok silnika w jakimś traktorze :-F

 

Niema sensu tego kleić i kombinować skoro wymienili mi tą część od ręki u Krakmana za 20zł.

Link to post
Share on other sites

No i chyba awaria. Kupiłem używanego pjota MKII (miesięcznego) od kogoś z was Wrocławiaków (mówię tu do Alias83 :) ) Niby wszystko było cacy. Delikatne ślady użytkowania i takie tam. Z okna waliło pięknie, a po zmianie gumki na systema po prostu wyśmienicie. Ale - dzisiaj udało nam się pojechać na taki mniejszy zlocik i zonk. Broń nie ma mocy. Zasięg waha się od 1 metra do 15. Dosyć często podawało mi po 2-3, a nawet 4 kulki. Wiecie może co to jest?

Wiem wiem, bez serwisu się nie obędzie ale chciałbym teraz wiedzieć na co się przygotować.

Dodam jeszcze, że broń kupiona była w RC Digger.

Edited by szymaniak
Link to post
Share on other sites

Noob z Ciebie, bo normalnym jest ze po strzleaniu seria tlok wcale nie wraca na swoje miejsce. Jego pozycja jest losowa. W "normlanych" replikach mozemy przywrocic mu normalne polozenie za pomoca strzalu pojedynczego. Dlatego kolega killa pyta jak zrobic to w M249, ktore opcji semi NIE POSIADA.

Link to post
Share on other sites

Ale mnie oświeciłeś!!!!!! Oooo jaaaaa dzięki Ci! To że po strzelaniu seria np w GB v.2 takim jak w emkach CA zostaje on w "losowej" pozycji to wiem ale myślałem, że jakoś to w tym magicznym GB w m249 rozwiązali inaczej. I jak bym nie rozumiał o co Killa pyta... Naprawdę oświeciłeś Nas wszystkich że m249 nie ma semi, a ja myślałem, że jest i dlatego je kupiłem bo ma "390fps w stoku" i chciałem mieć ją jako "snajpe" bo tu "duszy hajkap" jest i nie muszę często ładować... :-F

Teraz załóż CIRASka na odwrót i idź lulciu :F

Chcesz się pochwalić jaki jesteś mądry zapraszam do działu dla zielonych.

Tyle ode mnie.

 

END OF OT.

 

Czekamy na wypowiedz kogoś kompetentnego.

 

Mało wyrafinowany sarkazm, prowadzący nie do rozwiązania problemu, a jedynie eskalacji konfliktu.... prosimy tego nie powtarzać

 

apollyon

Edited by Apollyon
Link to post
Share on other sites

Mam dość wkurzający problem. Jak czyściłem lufę to podczas jej wyjmowania wysunął się pin od zwalniacza lufy i cały ten 4 częściowy mechanizm wypadł. Nie przejąłem się tym zbytnio bo już mi tak poprzednio wypadał a ja go mocowałem i wszytko było git. Ale teraz za cholere nie mogę zamocować. Nie wiem co się stało jakby ktoś mi opisał krok po kroku jak powinny być ułożone te elementy? Bo nie mogę sobie poradzić. Jakby ktoś fotkę strzelił to było by miło.

Edited by headshooter
Link to post
Share on other sites

Mam problem i nie mogę zidentyfikować przyczyny.

Przy temperaturze bliskiej zera na stockowej gumce hu miałem typowe objawy zamarzania gumki, czyli najpierw kulki bardzo słabo wylatywały z lufy, żeby po "rozgrzaniu" gumki strzelaniem wrócić na krótką chwilę do normy.

 

A więc wymieniłem gumke na silikon guardera.

 

Nic się nie zmieniło! Nadal na mrozie replika musi się "rozstrzelać" inaczej kulki ledwo wylatują z lufy.

 

Co może być tego przyczyną? Dystanser wygląda na OK choć dość twardy jest. Może zamarza o'ring na głowicy tłoka?

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...

Co o tym myślicie? Kupiłem maga z CA wsypałem kuleczki i... taki sam objaw jak w poprzednim magu, mechanizm się zaciął. Myślicie że kulki moga mieć coś do rzeczy? Pytam, bo nie wytrzymuję już napięcia, a inne kulki, żeby sprawdzić, bedę miał dopiero jutro .

Link to post
Share on other sites

Miałem ten sam problem odesłałem do Krakmana i sprawę załatwili.

Oni wiedzą ze taki problem występuje i mają już na to patent

co prawda nei otwierałem od tego czasu boxa i nie patrzyłem jak to zrobili ale jeśli bardzo by ci zależało mogę go otworyć i porobić fotki

 

Z tegoo co się zorientowałem problem lezy w złym odlaniu połówek Hicapa mają za dużą przestrzeń i mieszczą się przez to 2 kulki

Link to post
Share on other sites

Nom wiem, doszedłem do tego, ale maga nie wysyłałem bo stwierdziłem że CA będzie chodził porządnie i bezawaryjnie. Kupiłem CA i to samo. W sumie jak byśmogł zerknąć co tam dorobili to bym sobie uruchomił też ten magazynek z P&J.

 

EDIT:

 

I jak ktoś by się łudził - Magazynki pudłowe z CA i P&J mają inne mocowania. Te z CA bardzo ciężko wchodzą w zatrzask.

Edited by killa
Link to post
Share on other sites

Po wczorajszej strzelance stwierdzam że moje para musi do wiosny poczekać bo gumka zamarzała do tego stopnia, że pierwsza kulka z serii spadała jakies 3 cm za lufą następna 10 cm.

 

A przy problemach o których piszecie z innymi gumkami nie chce mi się "bawić" w dobieranie tej jednej odpowiedniej (zwłaszcza, ze w temperaturze "normalnej" karabin ze stockową działał jak należy)

 

No chyba, że jest taka gumka która pasowała już kilku maniakom ( :wink: :-F hyyhy po przeczytaniu tego zdania przyszła mi na myśl tylko jedna guma "LOLl")

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...