Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Wzmocniony Loading Muzzle Guarder Hi capa 5.1 WE


Recommended Posts

W moim pistolecie padło orginalne Loading Muzzle ,a mianowicie złamał się popychacz kulek. Nie pozostało mi nic innego jak dorwać nową część i wmontować, co też uczyniłem.

Zakupiłem http://www.asgshop.pl/produkt.php?id=1461 i jak bym nie kombinował robi syfon , nawet jednej kulki nie wystrzeli, nawet na magu bez kulek syfon.

Wyprzedzając posty dodam że dobrze ją poskładałem , gdyż wcześniej rozbierałem ją na części pierwsze i zawsze działała. Nie mam doświadczenia z gazówkami więc proszę o pomoc, może faktycznie coś robię nie tak, a może to wina tego louding muzzle. W każdym bądź razie jeśli ktoś ma jakieś doświadczenie w tym temacie to proszę o podpowiedź.

Link to post
Share on other sites

W moim pistolecie padło orginalne Loading Muzzle ,a mianowicie złamał się popychacz kulek. Nie pozostało mi nic innego jak dorwać nową część i wmontować, co też uczyniłem.

Zakupiłem http://www.asgshop.pl/produkt.php?id=1461 i jak bym nie kombinował robi syfon , nawet jednej kulki nie wystrzeli, nawet na magu bez kulek syfon.

Wyprzedzając posty dodam że dobrze ją poskładałem , gdyż wcześniej rozbierałem ją na części pierwsze i zawsze działała. Nie mam doświadczenia z gazówkami więc proszę o pomoc, może faktycznie coś robię nie tak, a może to wina tego louding muzzle. W każdym bądź razie jeśli ktoś ma jakieś doświadczenie w tym temacie to proszę o podpowiedź.

Nie wątpię w twoje umiejętności ale proponuje rozłożyć i złożyć mechanizm ponownie ;) możliwe, że obrócił ci się taki element w loading muzzle co trzyma się na takiej niewielkiej sprężynce. Wybacz że tak to napisałem ale fachowo tego nazwać nie potrafię . Jeszcze jedną alternatywą jest to że ta długa sprężyna cofająca mechanizm ci wypada z prowadnicy albo część którą kupiłeś ma jakąś wadę konstrukcyjną :/ Ja miałem taki przypadek dawno temu i właśnie ta długa sprężyna wypadała ale znalazłem sposób by to małe dziadostwo wsadzić tak żeby nie wypadało i działa do tej pory ;)

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...