Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Snajperka z filmu


Recommended Posts

Eee z ciekawości zerknąłem i na stronie tego filmu (ale polskiej) jest tylko taka adnotacja:

 

# Karabin snajperski - którego używa Swagger - to model "Cheyenne Tactical M200 Intervention", ładowany pociskami kalibru .408 (jego skuteczny zasięg przekracza 2 km).

Link to post
Share on other sites

Nie wiem jak mam Ci to wytłumaczyć.

 

Zobacz sobie zdjęcia i porównaj, a co do Chetaca M200, to na 1 stronie już ktoś to napisał. Chcesz kupić M40A3? Bierzesz Sun Projecta albo VSR-10 i kupujesz łoże Fortress, jest jeszcze trinity, ale chyba tylko do sun projecta.

Link to post
Share on other sites

Hehehe, nie chcę kupować "m40a3 snipke wyborowa", pewien koleś na tym forum kiedyś to napisał i tak rozśmieszyła mnie jego wypowiedź, że ku pamięci zacytowałem go w swoim podpisie :) .

 

A teraz wracam do kwestii "M40A3 czy M24?" . Otóż, drogi Sniperai, domyślam się, że albo nigdy nie widziałeś M24, albo twój monitor/telewizor, na którym oglądałeś Shootera zamienia prostopadłe na parabole, albo masz wadę wzroku, albo nosisz okulary z plastikowymi szkłami.

 

Uwierz mi, to naprawdę nie jest M24.

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...
  • 3 weeks later...

dla miłośników Barretta polecam wszystkim znany film Navy Seals, szczególnie akcje w Libanie

Od 6m20s tego

http://pl.youtube.com/watch?v=FGYeHRtxZSM&...feature=related

 

nie mogłem znaleźć jak snajper siedział na żurawiu portowym i robił dziury w ścianach :/

 

szczególnie polecam też film AD 2000 , chińskiej produkcji - przeciwieństwo chińskich replik - zajebiscie zrobiony i nawet tematyka ASG się pojawia

tutaj trailer (54s kolo strzela , 1m10s 2 kolesi ostrzeliwuje się zza białego auta które jet podziurawione z Barretta - widać 2 dziury na dole ekranu.)

http://pl.youtube.com/watch?v=4tOWNYR0q9Y&...feature=related

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...
  • 4 weeks later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...