Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Grę gorąco polecam. Nie mogę jej poświęcić tyle czasu ile bym chciał ale jest to kawał dobrej roboty. Wciąga jak diabli, a jeśli ktoś jest fanem sagi o Geralcie znajdzie w niej mnóstwo odnisień i przede wszystkim klimat Sapkowskiego.

Jak nutkę airsoftową zdradzę że jeden z Gąsiorów pracował wiele lat nad tą grą i duża część Wyzimy to jego robota.

Link to post
Share on other sites
  • Replies 90
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Jeden lubi córkę, drugi lubi matkę. W trakcie walki nie klikamy maniacko na przeciwników tylko wskazujemy, klikamy raz, Geralt wyprowadza ciosy a gdy kursor zmienia się w ognisty miecz i zdołamy kliknąć wykonuje ciosy dodatkowe. Uniki, odskoki możliwe do wykonania. Jest też aktywna pauza. Chwilę zajęło mi przystosowanie się do takiego systemu ale kłopotów już nie mam. Gra się przyjemnie jeżeli obracamy kamerę ruchem postaci a nie dojazdem myszką do krawędzi ekranu.

pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

Wczoraj odpaliliśmy Wiedzmina plynnie na athlonie 2400 750mb ramu i radku 9550. Grafika była nadspodziewanie ładna. Po wgrnaiu nowych sterowników do kary i patcha zniknely dziwen piskelozy z postaci.

 

System walki mi sie zajebiscie podoba. Szczegolnie jak juz troche wiedzmina rozwiniemy i zaczyna robic fatality...

ale ja nie jestem obiektywny.

Link to post
Share on other sites

Potwierdzam powyższą opinię, na moim sprzęcie czyli GeForce 7600GT, 768mb ram'u i sempronie 2600+ gra chodzi w maks ustawieniach :wink: :D Wprawdzie trochę długo trwa doczytywanie lokacji ;) A system walki...fakt chwile mi zajęło opanowanie a teraz to już jest świetnie :)

Jeszcze wracając do grafy...nie wiem czemu ale kiepsko u mnie wyglądają cut-scenki :roll: Stery mam najnowsze więc to chyba nie to....trzeba wgrać ten patch z głównej strony Wiedźmina ?

Link to post
Share on other sites

Dla fanów wiedźmina gra obowiązkowa :) Bardzo wciąga... wszystko by było ok gdyby nie kosmiczne wymagania :((

 

Mnie na: Athlon 64 3000+, 1 GB RAM, GF7600GS praktycznie nie chodziło :((( lokacje wgrywają się koszmarnie długo... wchodzenie/wychodzenie z budynków trwa wieczność... a i zdarzają się częste przycinki podczas grania...

 

System walki jest ok, można się przyzwyczaić...

 

Dla fanów wiedźmina gr

Link to post
Share on other sites

Patcha można zassać launcherem.

A co do gierki to jest potężna, opłacało się czekać ;-) .Dziwie się co CDP zrobiło z Aurory... Polak potrafi :-P . Tylko te nieszczęsne ładowanie się lokacji. Myślałem że to wina mojego słabego procka, ale skoro ludziom ze znacznie lepszym sprzętem się wlecze to nie wiem o co biega.

Aktualnie jestem na bagnach za Wyzimą, i mogę powiedzieć że gra wessała mnie niczym odkurzacz zelmera :twisted:

Pozdrawiam

Spirit

Link to post
Share on other sites

Sam sobie zamierzam sprawić :) Ale już pogram na nowym kompie. Opłacało się czekać na 8800 GT :D i też będzie problem z czasem, bo mam maisterkę do napisania :)

 

Swoją drogą to będę miał na tą grę pogląd laika bo żadnej książki Spkowskiego nie czytałem (próbowałem kiedyś ale mi nie podeszło).

 

Mnie najbardziej w tej grze zastnawia czy faktycznie jest tak z tymi wątkami fabularnymi jak się chwalą - nie ma dobra i zła tylko długofalowe kosekwencje każdego wyboru :)

Link to post
Share on other sites

Ja tam właśnie wróciłem do sagi Sapkowskiego. Dotarło do mnie że czytałem to będąc w szkole podstawowej. Polecam

 

Sterowniki kolega zgrał ze stroni ATI.

 

Dzisiaj zdefragmentowałem też dysk co podobno ma przyspieszyć ładowanie map. Nie sprawdziłem jeszcze, bo we wtorek mam oddać magisterke co sprawiło że odstawiłem grę.

Link to post
Share on other sites

Pograłem i...

Gra super. Grafika śliczna. System walki - na początku nie widziałem co i jak, teraz już idzie mi lepiej. Kamera w widoku z góry czasami wkurza.

Na Pentium 4 2,4ghz 1gb ramu oraz radku 9550 z 128mb pierwszy etap (na zamku) śmigałem jako tako z średnimi ustawieniami. Gdy to przeszedłem i zaczął się etap 2 (te śmieszne zielone sympatyczne pieski) to zacinało mi już nawet jak miałem wszystko na minimum... Także podejrzewam że granie w tą grę do czasu wymiany kompa się dla mnie skończyło... :-F

Ogólnie jestem bardzo zaskoczony jak ta gra wygląda itd itp. Nie pasował mi tylko głos jednego z złych kolesi który to już słyszałem w Gothic'u bodajże u głównego bohatera i jakoś się przestawić nie mogę - ok czepiam się.

Gra naprawdę super i gotów jestem wydać kasę na kompa tylko po to żeby móc płynnie w nią grać i delektować się grafiką. :mrgreen:

Link to post
Share on other sites

Książki Sapka znam bardzo dobrze (w teście CDA miałem max ilość punktów 8-) ) i muszę powiedzieć że jedyne co mi w grze od strony, że tak powiem rozrywkowej, przeszkadza to ilość walk. Topielce, ghule i inne monstra są niszczone na pęczki, dla mnie to troszkę za dużo, ale to tylko moje zdanie :roll: .

Menu i walka, choć na początku wydają się skomplikowane, okazują się genialne w swej prostocie. Zwłaszcza walka która sprawia dużo radochy.

Ale i tak nic nie przebije krasnoluda narzekającego na Prawo I Sprawiedliwość w mieście :mrgreen: .

Link to post
Share on other sites

No niestety. Kolega w sklepie ma trochę kliętów kupujących dla tej gry dodakowy 1 GB ramu :) Ja mam ATHLONa XP 64 3000+, 1 GB Ramu i GeForce 6600 GT 128 MB. Gra chodzi fajnie na średnich ustawieniach, ale czasy wczytywania poszczególnych lokacji i savów są za długie. Na całe szczęście nowy komp już najpewniej w tym tyg :P

Link to post
Share on other sites

Uffff... Przedwczoraj skończyłem Wiedźmina, ale dalej jestem w ciężkim szoku. Sama gra, a w szczególności końcówka wgniata w ziemię. Dla tego potwora warto było zainwestować w nowy komputer. Na konfiguracji GeForce 8800GTX Core 2 Duo 3,0Ghz i 2Gb RAM'u gra chodzi na maksymalnych ustawieniach i to bez zacięć. Pozycja obowiązkowa dla każdego fana prozy AS.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...