Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

[Sklep] ebairsoft.com [dawniej ebaybanned.com]


Recommended Posts

U mnie strona działa, aczkolwiek właściciel leci sobie w kulasy. Piszę do niego czy ma towar na stanie, odpisuje że ma. Zamawiam tego samego dnia, wpłacam kasę, czekam, czekam, wysyłam jednego maila, drugiego, piątego, na połowę nawet nie raczy odpowiedzieć, reszta odpowiedzi wymijające jednolinijkowce w stylu "soon", a potem ni z gruchy ni z pietruchy zwrot kasy na Paypala, zero przepraszam, zero dziękuję, zero pocałuj mnie w trąbę :(.

Link to post
Share on other sites
  • Replies 201
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

U mnie też strona już działa. Ja na razie nie miałem złych doświadczeń, może to przez to że nie próbowałem do kolesia mailować :> A na długi czas oczekiwania chyba się nic nie poradzi - duży sklep mający zamówienia z całego świata, a nie zdziwię się jeśli ogarniają go w zaledwie parę osób.

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...

Cieszę się, że przed złożeniem zamówienia poczytałem opinie na temat tego sklepu, oszczędziło to nerwów i zdziwienia. Zamówiłem headset i ptt elementa. Szybko dostałem informację, że póki co wyślą headset, a gdy będzie to tylko możliwe doślą ptt. Headset przyjechał minęły kolejne 2 lub 3 tygodnie i nagle dostałem informację o zwrocie pieniędzy (za ptt).

Tak czy siak sklep jest w porządku. Miło, że nie trzeba się upominać o zwrot jak to w niektórych sklepach.

Link to post
Share on other sites

Sklep jest konkretny, tylko czasem oszukują lekko z datą wysyłki - w sensie podają numer paczki przed jej wysłaniem, a do samego faktu wysłania nieraz trzeba ze 2-3 tygodnie czekać. Numer trakingu zwróci error oczywiście, bo paczka nie została fizycznie nadana, a sklep tłumaczy się tym że strona poczty nie działa....

 

Ostatnimi czasy zakupiłem od nich chrono xcortecha i szczęki maga do 1911. Przelałem kasę przez paypal, otrzymałem w ciągu 3 dni numer trakingu 1 paczki. Po 8 dniach doszła do mnie mikrusia paczuszka - ze szczęką. Zapytałem mailowo od razu gdzie chrono - odpowiedzieli ze wyszło inną paczką razem ze szczęką, podali numer nadania, który zaczął działać, w sensie śledzić po 13 dniach od zapytania. Paczka z chrono doszła - ale po miesiącu łącznie.

 

Chrono okazało się klonem oryginalnego x3200, w dodatku niesprawnym. Przez miesiąc toczyłem rozmowy ze sklepem i producentem, dopiero po wysłaniu filmiku z "nie działania chrono" obiecali wysłać bezpłatnie sprawny egzemplarz. Znów otrzymałem numer nadania, który zwracał error przez 20 dni na stronie trakingu. Po kolejnym mailu z zapytaniem o datę wysyłki, nagle numer zaczął działać - z datą nadania poprzedniego dnia (data wysłania zapytania). Chrono doszło po 7 dniach - kolejny klon, ale sprawny.

 

Sklep rzetelny, lecz lecą w kulki z wysyłką. Fakt - może mają taki ruch, ale jednak. Więc pilnujcie wysyłki.

Link to post
Share on other sites

U mnie w drugim zamówieniu pan chińczyk nawet pokusił się o napisanie, że nr trackingu który mi podaje jest nieaktywny, i będzie aktywny za kilka dni jak wyślą paczkę. Tracking dostałem w okolicach piątku, paczka pojawiła się na trackingu jako wysłana w środę w następnym tygodniu. Także to chyba u nich normalne i nie ma co się przejmować, ale jak mówisz, trzeba uważać. A dzielą paczki, żeby były większe szanse przejścia przez UC bez podatku :)

Link to post
Share on other sites

zamawiałem u nich troche i zawsze w 3 tygodnie od zamówienia było to u mnie, raz nie

zamówiłem headset i ptt, po jakimś tygodniu zamówienie podzieliło się, ptt wysłane , nr trackingu, oraz info że czekają na headset

dotarł do mnie po 6tygodniach i 6 mailach z upomnieniem

ale ogólnie innych problemów nie stwierdzono

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...

20 kwietnia zamówiłem kamizelkę TMC i wkłady do niej łącznie na jakieś 100$. Dziś (po paru mailach z pytaniem: "czemu tak długo" i serii odpowiedzi typu: "niedługo wyślemy") otrzymałem odpowiedź:

"Sorry to keep you waiting.

The item is out of stock.

Regards,"

Ręce odpadowywują. Teraz czekam na zwrot kasy...

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

podczas kolejnego zamówienia u nich ,miałem tak :

zamówienie zrobiłem 31V

6Vi dostalem info ze nie całe zamówienie zrealizują i że to co mam to wysłali (dali nr trakingu) a reszta kiedyś będzie :)

10VI przesyłka była na lotnisku

13VI wyszła z lotniska

17VI była w polsce

17VI WER Zabrze

18VI dostawa w Bielsko-Biała

 

Nie jest tak źle z czasem, szkoda że to czego nie mają aktualnie, nie oznaczają na stronie, bo się człowiek napala i zamawia a potem czeka. Z tego co pamiętam, to miałem już dłuższe okresy czekania na paczki z kraju nadwiślańskiego :D

Link to post
Share on other sites
  • 6 months later...

W okolicach 20 listopada zamówiłem 16 calową, trzyczęściową lufę do AEGa oraz blok gazowy, kopię VLTORa. 5 grudnia dotarła do mnie paczka z lufą, niestety nie tą, którą zamówiłem. Z maila odnośnie zamówienia dowiedziałem się, że blok VLTORa miał być wysłany inną paczką - czekam do dziś. Cyknąłem 3 fotki przysłanej lufy, na dowód, i skrobnąłem maila do ebairsoft, z pytaniem, co dalej, skoro dostałem nie to, co chciałem. Zapytali czy wolę zwrot różnicy pomiędzy lufą zamówioną a otrzymaną, czy wysyłkę tej zamówionej. Odparłem, że chcę to, co zamówiłem, a tamto mogę im odesłać, jeśli zwrócą koszty wysyłki. I tak jak poprzednicy, jeszcze 5 grudnia dostałem numer trackingowy, od razu z adnotacją, że będzie aktywny dopiero po 15 dniach :) Hehe. Nie dostałem jednak jednoznacznej odpowiedzi, co mam zrobić z lufą, którą dostałem. Po raz pierwszy zdarzył mi się taki kwas z tym sklepem. To w sumie nic wielkiego, bo zamówienie ledwie na 100 zł opiewało, więc czekam więc cierpliwie na zamówione fanty. Jeśli będzie jakiś przełom w sprawie to dam znać.

Link to post
Share on other sites
  • 4 weeks later...

A ja mam pozytywne odczucia z eb, tylko, że ja ograniczam się do kupowania jednej rzeczy na raz, bo wtedy ogarniają, więcej niż jedna i się gubią...

 

A co do kwasu kolegi Pietracha - ciesz się! Masz lufę w gratisie! Na rsovie trzeba odsyłać a taka wysyłka kosztuje 30pln+, kumpel kiedyś zamówił cirasa w CB dostał w OD, po wymianie maili i zdjęć dostał CB a OD zostało mu w gratisie :)

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

U mnie sprawa z lufami się już zakończyła. Nie do końca po mojej myśli ale stratny nie jestem. W wielkim skrócie - została u mnie ta lufa, którą otrzymałem zamiast zamówionej, bo tej nie było (choć normalnie ją zamówiłem, więc w systemie była widoczna) i nie wiadomo było kiedy będzie. Niestety korespondencja z obsługą ebairsoft to katorga. Starałem się pisać maksymalnie proste zdania i sformułowania, tak aby nie było nieporozumień, a mimo to przez kilka(naście) maili nie potrafiliśmy się dogadać co do całej sprawy. Efektem było między innymi to, że zamiast różnicy pomiędzy lufami, jak prosiłem, Chińczycy zwrócili mi całą kwotę za lufę, przez co musiałem składać "fikcyjne" zamówienie na lufę, która u mnie już była, tylko po to, żeby im przelać z powrotem już odpowiednią kwotę.

Ostatecznie lufę, którą usiłowałem kupić na ebairsoft, kupiłem w polskim sklepie. Wyszło taniej.

A blok VLTORa dotarł też całkiem niedawno, oddzielną paczuszką :)

Edited by Pietracha
Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...