Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

[Sklep] ebairsoft.com [dawniej ebaybanned.com]


Recommended Posts

Prosiłem o wysyłkę na inne dane i inny adres (przesyłka dla kolegi). Pan Zupacińskazradomia potwierdził wysyłkę na inny adres. Oczywiście przyszło na mój adres z paypala. Niby nie takie wielkie aj waj, ale obsługa sklepu marnie ogarnia.

Link to post
Share on other sites
  • 3 months later...
  • Replies 201
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Dzisiaj dojechał do mnie zamówiony szpej, a raczej jego pierwsza partia. Ogólnie złożyłem zamówienie na czysty szpej - ładownice i plecaczek, całość 100$ z haczykiem. Od razu opłaciłem paypalem. Przez dwa dni nic, dopiero trzeciego dnia na maila dostałem info, że wrócili z wyprawy do magazynu, ale nie znaleźli torby zrzutowej i ładownicy na radio, reszta jest. Wysłali co mieli. Tu spory prus, bo pomijając weekend, paka doszła w 5 dni. To co doszło zgodne z zamówieniem, dodatkowo przeszło bez opłat celnych i podatków.

Jako że to moje pierwsze zamówienie u nich, to mam pytanie? Warto się przypomnieć i dopytać konkretniej o resztę rzeczy czy można im zaufać?

Link to post
Share on other sites

Spytaj kiedy planują Ci dosłać szpej, nie daj się zbyć, bo kontakt z kilentem jest naprawdę nędzny, pilnuj też okresu ochronnego na paypal, bo będą obstruowali aż ten okres się skończy, a wtedy to powodzenia.

Edited by Nath
Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...

Zamawiał ktoś u nich AEGa? Zastanawiam się czy nie wziąć u nich HK416 umarexa. Ciekawi mnie tylko czy paczka na cle nie wyląduje.

Zamawiałem DTW dla znajomego. Przy AEG szykuj portfel do trzepania.

Edited by Nath
Link to post
Share on other sites
  • 2 months later...

Koło 12 października zamówiłem dwie pierdoły. Jedna z nich doszła po tygodniu, drugiej nadal nie ma. Na trackingu pokazuje, że paczka wyszła z Hong Kongu 18 października i tutaj ślad po niej się urywa. Normalna sprawa, czy powinienem się zacząć obawiać?

Link to post
Share on other sites

ostatnio (jakoś koło 15.10) zamawiałem 3 rzeczy - dwie szły z chin ale z różnych magazynów, jedna z hong kongu. ta z hong kongu wyszła z magazynu najpóźniej (22.10) ale dotarła jako pierwsza 29.10, chińska dotarła dzień później, druga chińska (największa, z hełmem w środku) stoi w miejscowości CAN w Turcji od ponad tygodnia i czekam dalej. polecam sprawdzanie przez trackingexpress.com, bo na niektórych trackingach nie ma już żadnych info o tej ostatniej paczce, a na tym jest.

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...

Ja osobiście nie polecam.

Robiłem dwa drobne zamówienia w październiku i oba zakończone niesatysfakcjonująco.

Pierwsze zamówienie to mag bakelitowy do AK, przyszedł najtańszy, czarny hicap od Boyi. Napisali, że nie wyślą właściwego, bo go nie mają na stanie i mogą zrefundować połowę. Zgodziłem się, udało mi się odsprzedać, ale i tak byłem stratny. Oczywiście tego, którego rzekomo nie mieli jest do kupienia po dzień dziś.

Drugie zamówienie anulowane po dwóch tygodniach, nawet bez maila z informacją. Po okołu miesiącu zauważyłem.

Oczywiście towar dalej mają na stanie.

Niepoważni i nierzetelni.

Jak dla mnie poprzeliczali się z darmową wysyłką i wysyłają co im wygodnie.

Link to post
Share on other sites
  • 6 months later...

ZDECYDOWANIE NIE POLECAM!!

Zamówiłem Rasputin Item Combat Shirt RS3 w Multicamie, rozm. M. Po sześciu dniach braku zmiany statusu postanowiłem napisać maila do nich. Jak się dzisiaj dowiedziałem z maila od pana Jian Hong Cao, nie mają na stanie mojego rozmiaru. Nadmieniam, że upewniałem się wcześniej poprzez mail co do dostępności towaru.

Ciekawe ile będę czekał na zwrot pieniędzy.

Edited by La Chupacabra
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...