Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

[Sklep] ebairsoft.com [dawniej ebaybanned.com]


Recommended Posts

Witam, poszukując dzisiaj informacji nt. Multicamu (Multicama?), natknąłem się na ciekawą stronkę : http://ebaybanned.com/

 

Zamawiał już ktoś stamtąd cokolwiek? Widzę że mają ciekawy system cen, podają od razu z przesyłką, mniej liczenia :icon_wink: . Mają dosyć spory wybór sprzętu w czymś co przypomina Multicam, chętnie bym coś od nich wziął, ale najpierw chciałbym poznać Wasze opinie na temat tego sklepu.

 

Pozdrawiam.

Edited by Wacol
Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...
  • Replies 201
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Przyjrzyjcie się produktom i ich opisom. Zaznaczają, że przesyłka jest już wliczona w cenę. Najprościej - zrobię zaraz jakieś fikcyjne zamówienie na 1K USD produktów których wagę znam i zobaczymy ile wyjdzie.

 

EDIT: "Zaraz" oznacza jednak wieczorem. Wyskoczyły pilne zakupy. Własnie się dowiedziałem, że zamówione we wtorek prezenty na Gwiazdkę dojda do mnie pocztą... 27 grudnia. Jak tu nie kochać Allegro?

Edited by Holmes
Link to post
Share on other sites

Post pod postem, bo edytowac nie moge :-/...

 

Napisalem majla ze jestem zainteresowany wysylka do Polski towarow na laczna kwote $330.50USD i wadze 5,5 KG.

 

Oto odpowiedz ktora otrzymalem :

 

"Hi,

 

Thanks your view, , My price is shipping fee inlcuded, Even i can

reduce USD15 for discount.

 

You can just send me USD315.5 to my paypal fathertactical@gmail.com

and fill the item number to the remark. I wil ship you by registered air mail

 

regards

 

paul"

 

Darmowa wysylka do PL, $15USD rabatu i wysylka airmailem :-). Nie wiem jak Wy, ale ja sie na to pisze :-)!

Link to post
Share on other sites

Uważajcie tylko.

 

Ja zrobiłem zamówienie, wszystko kozak tylko:

 

1. Zamiast kamizelki CIRAS dostałem FSBE - przez maila sprzedawca wcześniej mylił te kamizelki

 

2. Zamówiłem hełmy, nie otrzymałem takich jak chciałem, na dodatek dostałem zamiast jednego MICH'a - frycka z allegro ;]

 

3. Camelbak miał rozwaloną klamrę

 

4. FSBE, już inne dostałem z innym zestawem kieszeni, kieszenie miały rozwalone zaczepy montażów (te metalowe klipsy). Przeszycia PALS'ów przeważnie są co około 4 cm, ale w kamizelce w jednym miejscu jest z 2,5 cm, i nie idzie jak tam przytoczyć czegokolwiek.

 

 

Ryzyko wpisane w cenę.

 

 

Aha, jak bierzecie przez Air Mail to łatwo może wpaść na cło, jak przez EMS to już nie tak często się zdarza, ale EMS do Polski kosztuje dokładnie dwa razy drożej niż normalny airmail.

Edited by GRSW_Szreder
Link to post
Share on other sites
  • 2 months later...

Panowie - wysyłka nie jest darmowa (darmo to jest miłość matki i śpiew ptaków) - tylko wliczona w cenę. Jak widzę, że koleś ma RPG-7 za $500 a na gunnerze jest w zajawce $390 to ja tu nie widzę darmowości tylko $110 dolców za przesyłkę. Ten system powoduje, ze nie zawsze opłacają się wspólne zamówienia.

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...

Chciałbym ostrzec przed możliwymi komplikacjami z zamówieniem różnych z w/w sklepu. Dnia 10 marca b/r zakupiłem w tym sklepie parę drobiazgów do AEG'ów. Zapłaciłem Paypalem zaraz przy składaniu zamówienia, wysłałem info o płatności, i czekam na odpowiedź... Mamy 8 Kwietnia a nie dostałem nawet info czy to zostało wysłane lub przyjęte do realizacji. W status Order wciąż widnieje, jakże miły napis - "Ship u ASAP, thanks", mimo wysyłanych zapytań, nie dostałem żadnej informacji.

 

koszt zamówienia nie przekraczał 100$, ale nie zmienia faktu, że lecą sobie w kulki...

 

Dam znać czy coś się zmieniło w tej sprawie.

 

Pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

Dziś rano dostałem wreszcie odpowiedź... Chyba ostatni mail poskutkował.

 

Dostałem informacje, że paczka wyszła do Polski 5 tego kwietnia (sic!).

 

Dam znać czy to w ogóle dojdzie.

 

Przestrzegam przed zamówieniami w tym sklepie - trochę nerwów trzeba mieć.

 

Pozdrawiam

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...

Witam! Sprawa się rozwiązała niedawno...

 

Dostałem zwrot pieniędzy na moje konto Paypal.

 

Bynajmniej Ja już tam nie kupuje....

 

Z drugiej strony znajomi robili większe zamówienie i obyło się bez ekscesów.

 

Widocznie nie lubią drobnych klientów..

 

Pozdrawiam

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...

Ja również z kolegą zamówiłem trochę szpeju za około 230$. Zapłaciłem paypalem, maila z zamówieniem wysłałem iii... no właśnie. Dostałem tylko na początku maila, że mają wpłatę ale nie mają mojego zamówienia. Więc wysłałem im jeszcze raz, i jeszcze, itd. Dalej żadnej odpowiedzi. Wysyłałem nawet poprzez formularz na stronie.

Kontakt z nimi jest marny.

Link to post
Share on other sites

Dziwne. Ja po trzech dniach ich podejrzanego milczenia cisnąłem im maila z lekko ironicznym tematem "How's my big huge order doin'?", następnego dnia już miałem odpowiedź z numerem przesyłki.

 

Ale zaraz, jeszcze raz: jak ty to zamawiałeś?

Link to post
Share on other sites

"Zapłaciłem paypalem, maila z zamówieniem wysłałem."

 

Trwało to ładnych kilka dni ale w końcu ten ktoś odbierający maile ruszył głową i porównał dane z paypala i moje które wysyłałem. Okazało się jednak że mają kasę i zamówienie (które wysyłałem im kilka razy :D )

 

Wczoraj wysłali moją pakę.

 

Teraz tylko czekać.

Link to post
Share on other sites

"Zapłaciłem paypalem, maila z zamówieniem wysłałem."

 

Trwało to ładnych kilka dni ale w końcu ten ktoś odbierający maile ruszył głową i porównał dane z paypala i moje które wysyłałem. [...]

 

A to nie wypadałoby sobie konta założyć i poprzez ich system zamówienia składać ? ;-)

 

Ja zamówiłem całkiem niedawno kopię RAV, ale po ok. tygodniu dostałem zwrot kasy na konto PayPal, gdyż nie mieli kamizelki na stanie. Na pytanie kiedy będzie nie potrafili odpowiedzieć :???:

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...