Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

[Sklep] ebairsoft.com [dawniej ebaybanned.com]


Recommended Posts

  • Replies 201
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

sadzac po podpisach na mailach to jest tam ze 3 ktorzy zajmoja sie kontaktami z ludzmi. jak myslisz jesli dziennie dostaja kilkadziesiad zamowien ile im zostaje czasu na odpowiadanie na maile, robienie paczek i wysylke?

 

a pozatym paczka idzie do pl 3 dni

i przyjdzie ci w kopercie bombelkowej wyceniona na ok 8$ jako gift

Link to post
Share on other sites

Obawiam się że pomyliłeś skalę conajmniej o jeden-dwa rzędy wielkości biorąc pod uwagę samą drobnicę. Ponad to obawiam się, że podobnie jak kramani, EB nastawia się na hurt - stąd lekkie podejście do detalistów. ;) Jestem natomiast absolutnie pewien, że jakbyś wykonał zamówienie na $X000+ Dostawałbyś relacje z zawinięcia w folię/zapakowania każdego elementu zamówienia. ;)

 

[edit]

Na koniec powiem tylko, że jak dotąd widzę w wątku tylko chisteryczne obawy i późniesze objawy zadowolenia z końcowego rezultatu, więc podsumowując sklep wypada pozytywnie. :)

Edited by alamakota
Link to post
Share on other sites

Nie pierwszy raz robię zamówienia za granicą i pierwszy raz spotykam się z takim podejściem do klienta. Upewniam się tylko czy osoby które kupują tam regularnie też takie odczucia mają. Wiem że EBB to retailer na cały świat, i że detal to kropla w morzu ich zysków, ale IMO powinni jakoś podzielić przynajmniej customer service na retail i detal. Przy takich cenach jakie oferują to nawet jak by przyszło po 2 miesiącach srałbym w gacie ze szczęścia, ale wolałbym być upewniany o swoim zamówieniu jakoś na bieżąco. Każdy ma prawo wiedzieć co jest z jego pieniędzmi. Opinii o sklepie jeszcze nie mam, mam tylko swoje zdanie na temat obsługi klienta która leży. Następnego posta napiszę jak dostanę paczkę :P

Link to post
Share on other sites

Ja mam same pozytywne wrażenia, zamawiałem wielokrotnie i bez problemów, kontakt tragiczny, ale jeśli zapłaciłeś to nie ma się co bać, że nie dojedzie. Ja miałem dość zabawną sytuację zamawiając repliki acoga wraz z pseudo decterem miałem podane 2 różne adresy do korespondencji. Paczuszka dotarła dość szybko i kumpel był bardzo z tego powodu content, bo to lunetka była dla niego, ale zdziwienie mnie ogarnęło, bo za jakiś czas poczta próbowała się ze mną skontaktować, ponieważ mają drugą paczuszkę dla mnie, ale pod inny adres. Okazało się, że dostałem sprzęt dwa razy. :mrgreen:

 

No i co robi zadowolony, posiadacz nowego szpeju za parę stówek...? Siedzi cicho...? No oczywiście, że tak, ale za jakiś czas Pan Chińczyk wysyła maila do mnie, że się machnęli i wysłali 2 razy to samo i pisze, że mogę potraktować to jako prezent! :strach: Fajnie co?

Link to post
Share on other sites

Kosmo, relax - take it easy ;) Ja myślałem że moja paka jeszcze nie wysłana, bo mieli podesłać tracking number - a tu zonk, nagle dzisiaj przyszła.

 

Poprzednie zamówienie zbierali tydzień, podali tracking i prawie kolejny tydzień minął zanim paczka fizycznie wyruszyła w drogę.

 

Jest trochę burdelu i brakuje informacji od sklepu - ale co opłacone, to na pewno dojdzie.

Link to post
Share on other sites

Jeśli miałeś już status 'item left HK for its destination' to powinieneś ją mieć u siebie w przeciągu 3 dni, przynajmniej ja tak miałem za każdym razem przy -nastu zamówieniach. Nie ma co się pieklić, przy zamówieniu z 21 stycznia dopiero w tę sobotę dostałem od nich kopiowane każdemu potwierdzenie typu "Got it We will ship your order asap" 4ed4cca744fd1f98.gif

Link to post
Share on other sites

Paczka przyszła, zaniżona do 10$, faktura również zaniżona, w paczce pełno kurzu, drobinek jakichś, na szczęście soczewki acoga nie porysowane. Odczucia ogólne neutralne, na pewno tam zamówię jeszcze raz lub 2 akurat felerny okres w roku mi się trafił widocznie.

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...

Zamówiłem u niego parę szpargałów na kwotę ok 400-500 zł

Przesyłka doszła w pudełkach, cała, bez uszkodzeń. Sprzęt zgodny z opisem(w mailu prosiłem aby sprawdzili czy sprzęt sprawny) i bez zastrzeżeń.

Wysyłka tak jak piszą - gratis(czyli wliczona w cenę) ;)

 

Jestem w 100% zadowolony. I chętnie zrobię tam znowu zakupy jeśli będzie coś ciekawego.

 

Kontakt bez zastrzeżeń.

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

świetny sklep. Robiłem u nich zamówienie kilka razy, nigdy nie maiłem problemu z kontaktem. Raz zdarzyła mi się dziwna sytuacja, po złożeniu zamówienia jak zwykle przelałem pieniądze i czekałem na przesyłkę. Po 2 dniach dostałem maila ze coś z moim zamówieniem jest nie tak ponieważ dostali pieniądze ale mieli jakiś problem z systemem i nie wiedzą za co zamówiłem. Wysłałem im link do sklepu z produktem a po +- godzinie dostałem odpowiedź że towar zostanie wysłany. 8 dni później był już u mnie:)

Link to post
Share on other sites

Z zamówieniem nie miałem żadnych problemów. Z technicznego punktu widzenia. Teraz zamówiłem 2 raz niedawno - Comtac II Headset. Porażka totalna, z wcześniejszego zamówienia mam kłopoty ze swoim acogiem -regulacja nie chce działać, niewyraźne celowanie, jakaś szrama na celowniku. Teraz zamawiam ostatni raz z tego sklepu -tylko dlatego że już wziąłem pieniądze od ludzi :/. Bardzo ciężko o jakąkolwiek reklamację towaru, zastanawiam się nad zgłoszeniem wszystkiego do Paypal.

 

Będę zamawiał ten sam asortyment z RSOV, może tam będzie lepszy kontakt z klientem i jakakolwiek możliwość kontaktu ze sklepem. Nie polecam

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...