Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

"Snajperka" MB03E - WELLa


Recommended Posts

Chcialbym dowiedziec sie czy jest ona wytrzymala, jej osiagi, i wszystko co na jej temat wiecie. Planuje kupno tego sprzetu ale niewiem jaki karabin snajperski wybrac. Nie chodzi mi o jakis bardzo mocny, celny ale o taki ktory jest wytrzymaly i w cenie najlepiej do 300zł.

Link do MB03E:

KLIK

Edited by lukaszz15
Link to post
Share on other sites

Uch... Po pierwsze nie ten sklep, ponieważ sprzedawane są tutaj najgorsze repliki, nie warto im ufać wiem to z własnego doświadczenia, no a poza tym nie wiem czy snajper do 300 zł to dobry pomysł, dobre snajperki zaczynają się od 1700 zł i wtedy masz coś do powiedzenie a tak to... Lepiej za taką cenę kup sobie jakąś używaną replikę, albo trochę jeszcze uzbieraj i kup ak cymy od krakman'a tzw. www.taiwangun.com...

Link to post
Share on other sites

Ciekawe jakim cudem ma go 2 lata skoro on jest od nas od pół roku :wink:

Jak można ciągnąć karabin?? Po ziemi za pas nośny??

A zasięg luźno 60m to chyba jak huragan Ci w plecy zawieje.

Poza tym: co to jest magazior??

 

-Ciągnoł znaczy kupywał

-Ma go 2 lata ponieważ nie tylko wasz sklep go sprzedaje

-zasięg myślę ,że na oko 60m ale możesz mie rację bo linijek w oczach nie mam

-magazior slangiem MAGAZYNEK

:-F

Link to post
Share on other sites

-Ciągnoł znaczy kupywał

-Ma go 2 lata ponieważ nie tylko wasz sklep go sprzedaje

-zasięg myślę ,że na oko 60m ale możesz mie rację bo linijek w oczach nie mam

-magazior slangiem MAGAZYNEK

:-F

Ad. 1 Ciągnął to nie znaczy kupOwał. Jak nie wierzysz to sprawdź w słowniku znaczenie słowa ciągnął oraz kupował.

Ad. 2 Czyi przepraszam bardzo sklep?? Bo z tego co wiem to nie ma żadnego "naszego" sklepu (WMASG'owy??), ja też raczej w sklepie nie pracuje. A napewno tego karabinka nie ma na rynku od 2 lat.

Ad. 3 No napewno nie masz linijek w oczach i ten karabinek NAPEWNO nie ma zasięgu 60 metrów, tyle to on może mieć maksymalnego (no chyba że o takim mówiłeś to przepraszam).

Ad. 4 Nie słyszałem takiego slangu na forum :wink: ale co ja tam wiem......... :roll:

Link to post
Share on other sites

Ad. 1 Ciągnął to nie znaczy kupOwał. Jak nie wierzysz to sprawdź w słowniku znaczenie słowa ciągnął oraz kupował.

Ad. 2 Czyi przepraszam bardzo sklep?? Bo z tego co wiem to nie ma żadnego "naszego" sklepu (WMASG'owy??), ja też raczej w sklepie nie pracuje. A napewno tego karabinka nie ma na rynku od 2 lat.

Ad. 3 No napewno nie masz linijek w oczach i ten karabinek NAPEWNO nie ma zasięgu 60 metrów, tyle to on może mieć maksymalnego (no chyba że o takim mówiłeś to przepraszam).

Ad. 4 Nie słyszałem takiego slangu na forum :wink: ale co ja tam wiem......... :roll:

 

 

Co zrobić niestety dla niektórych słowo MAGAZYNEK jest zbyt skomplikowane...

 

A jeśli chodzi o snajperki to:

Słabo wykonany hop up

Odpadająca rączka przeładowania

Źle spasowane wnętrze

 

itd.

 

Już za te 200-400 zł lepiej kupić gaziaka lub kamizelkę...

Link to post
Share on other sites

A co powiecie o:

1

2

3

4

5

 

Odpowiemy NIC Z TYCH RZECZY.

Opcja 1. Kup długą sprężynkę np. FA-MASa CG ( z military.pl ) lub M16/XM177e2 również Cyber Guna. Osobiście znam przypadki gdzie eMki chodzą już któryś rok z rzędy bez żadnej awarii.

Opcja 2. Zbieraj na AEGa. Teraz gdy na rynku są ww AK CYMY, WELLe , eMki Boyi i inne repliki od JG to jest w czym wybierać. Nie polecam jednak replik o mocy >320fps dla nowicjusza, można komuś krzywdę zrobić.

Link to post
Share on other sites

Opcja 2. Zbieraj na AEGa. Teraz gdy na rynku są ww AK CYMY, WELLe , eMki Boyi i inne repliki od JG to jest w czym wybierać. Nie polecam jednak replik o mocy >320fps dla nowicjusza, można komuś krzywdę zrobić.

Tylko jeden mały problem jest: wella się nie opłaca (strata kasy) a z replik pozostałych wymienionych przez Ciebie firm nie ma takiej która miałaby moc mniejszą niż 320 fps :-F Koniec przyczepiania się ;-)

Link to post
Share on other sites

Tylko jeden mały problem jest: wella się nie opłaca (strata kasy) a z replik pozostałych wymienionych przez Ciebie firm nie ma takiej która miałaby moc mniejszą niż 320 fps :-F Koniec przyczepiania się ;-)

 

WELLa miałem. Mój rodzony brat aktualnie ma WELLa ( R6 z nowym body, RISem, i spręzyną M100, aku 9.6 KANa - z 15k kulek przeszło za jego kadencji, a kupił roczną używkę ). Kolega z teamu ma R8 WELLa (kupił używaneo za 2 stówki) . Po jakiś 3k kulek - żadnych problemów. Nie wiem z czym ma się niby nie opłacać.

 

Zawsze można dorwać używanego Kałaszka od Cymy z 290fps za ok 250zł, replika jest "spoko".

Link to post
Share on other sites

Ja posiadam MB-02 (AGM), nie narzekam, bardzo celne. Za taką cenę (255zł) bierz i nie gadaj ale słyszałem też, że trafiają się jakieś felerne egzemplarze (mój był OK :P), więc możesz się modlić (jeśli kupisz), żeby i twój był OK.

 

P.S. Przepraszam, że zmienię temat ale na gunfire.pl wyszedł hmm klon Warriora, tańszy (349zł). Ktoś coś o tym wie? Sorka też za to ale rzadko wchodzę na forum i nie mam czasu tego szukać ;P Proszę o wyrozumiałość

Pozdrawiam wszystkich :)

Link to post
Share on other sites

Ja posiadam MB-02 (AGM), nie narzekam, bardzo celne.

:wink:

 

Cardzo celne czyli co ? Z 20m w stodołe trafi ?

 

Przy tak krótkiej lufie jaką posiada MB02 nawet karabinkiem szturmowych ciężko się strzela. A jak posiada plastikową nakładkę na gumke HU, to wątpię w tą "bardzo celność".

 

Ale muszę przyznać że krótkie MB02 bije na głowę wyglądem wszystkie inne podobne karabinki z długa lufą ;-).

Edited by Ariel_
Link to post
Share on other sites
  • 11 months later...

Nie zastanawiaj się i kup.......nie patrz na opinie innych ludzi , XXXX na to .

Jak będziesz słuchał innych to w zime w trampkach będziesz chodził.

Ja mam Elektryki BOYI i CYMKE TEZ MAM i NAWET GAZIAKA a i tak kupie L96 bo mi się PODOBA.

Jeżeli chcesz SNIPERE za te 300 zł to kup.

Ja polecam WELL L96 - Mierzone 445FPS , 2 pudełka od TV przebiła a mogła by i nawet 3 , można go śmiało tuningować- oczywiście pomijając sprężynę.

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...
  • 1 month later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...