Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

[Sklep] www.rsov.com


Recommended Posts

Próbowałem złożyć zamówienie:

 

silnik sklepu jest taki sam jak gunnera ?! - może taka u nich ostanio moda

 

Automatycznie wyliczają wagę przesyłki ( zawyżają podobnie jak gunner - im mniesze gówienko tym więcej % - nawet 100%)

 

mają do wyboru więcej rodzajów przesyłki ale są one skalkulowane o kilkanaście procent drożej niż u gunnera.

Może coś zamówię bo znalazłem jedną rzecz taniej niż u innych

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...
  • 1 month later...
  • 2 months later...

To zależy co zamawiasz i ile to waży. Kiedyś robiłem w tym sklepie często zamówienia (indywidualnie) - i nigdy nie płaciłem cła ani vatu pomimo dość wartościowych przesyłek. Więc wg mnie się opłacało - kiedyś. Teraz? przy cenach w niektórych sklepach....nie wiem.

Dodam tylko, że przesyłka była najpóźniej u mnie 6 dni po wysłaniu.

Link to post
Share on other sites
  • 1 year later...

Właśnie tam zamówiłem, zdzierają za wysyłkę ostro, ale po przejechaniu się na ebaybanned wszystko lepsze. Za paczkę o masie niecałe 3 kg zapłaciłem 51$, teoretycznie piszą że nie zaniżają faktury, ale napisałem do nich czy dadzą jednak radę. Teraz pozostaje mi cierpliwie czekać - opiszę swoje wrażenia jak dostanę paczkę bądź jakieś maile.

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Zamówienie przyszło, bez żadnych problemów. Jestem na bieżąco informowany o każdorazowej zmianie statusu zamówienia, w każdej chwili mogę sprawdzić gdzie jest paczka. Niestety wartość faktury nie została zaniżona, przywalili mi cło 150 zł. Generalnie polecam, zwłaszcza dział 25-50% zniżki ;)

 

Całość trwała mniej niż 14 dni, łącznie z procedurą celną.

Edited by Kosmo
Link to post
Share on other sites

W zeszłym roku w kwietniu zamawiałem u nich swojego AKS-74U D-Boyia + parę drobiazgów. Ceny mieli (i chyba wciąż mają) najniższe. Chcąc zaoszczędzić na przesyłce, wybrałem wówczas przesyłkę ekonomiczną Hong Kong Post Office statkiem.

 

Niestety nigdy nie dotarła - poczta HK zgubiła paczkę. Reklamacja trwała dość długo, jednak nie z winy RSOV, a z powodu dłuuugiego poszukiwania paczki przez HK Post Office.

 

Koniec końców we wrześniu ponownie zamówiłem AKSU tym razem z przesyłką UPS i po ok. 10 dniach był u mnie (choć na cle w Polsce już po 3 dniach).

 

W październiku RSOV otrzymał odpowiedź z HKPO i zwrócił mi kasę za poprzednie zamówienie.

 

Ogólnie pozytywne wrażenia z kontaktu ze sklepem.

Link to post
Share on other sites
  • 4 months later...
  • 6 months later...
  • 2 weeks later...

Zanim zadasz kolejne idiotyczne pytanie, chociaż UDAWAJ że się postarałeś, wystarczyło wejść na stronę aby uzyskać odpowiedz nawet nie trzeba szukać, ani pisać e-maili do sklepu, wszystko masz jak krowie na rowie napisane !!

Edited by Yuri
Link to post
Share on other sites
  • 5 months later...

Zirytował mnie ten sklep. Zamówiłem pierdółkę dla kolegi i przyszła zapakowana w worek podobny do tych, w których wynoszę śmieci. Źle zabezpieczona, opakowanie przebite, przedmiot odrapany.

 

Przyzwoite opakowanie to na prawdę nie jest luksus, zwłaszcza w przypadku wyjątkowo drogiego airmaila (11 USD za 0,40 kg).

 

Odradzam.

Link to post
Share on other sites
  • 4 months later...
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 2 months later...

duży minus, wzięłam u nich klamkę, dostałam inny kolor, inny model, tylko firma się zgadza... Nie było w środku kurczaczka, za to jakaś naszywka "I LOVE ERSOV". Jeszcze czego! Po tym, jak zrobili nie będzie już żadnego "lowe"! Na maile nie odpowiedzieli :( Dodatkowo pudełko od pistoletu przyszło w 4 częściach, ale nie wiadomo, czy to nie sprawka UC. Nie zmienia to faktu, że pupowo wyszło to zamówienie...

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Cóż ja mogę śmiało polecić, brałem od nich juz kilkadziesiąt paczek, nigdy podobnej sytuacji nie maiłem. Zawsze jak coś jest nie tak pojawiał się kontakt z ich strony w "order comunication". Jedyne co denerwuje to, mimo że w momencie zapłacenia towar jest in-stock piszą że wszedł. Tylko raz zdarzyło się że jedna ładownica miała nieco inny kolor od dwóch pozostałych z tego zamówienia. Tani towar tania kontrola jakości.

Link to post
Share on other sites
  • 1 year later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...