Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

p825000646f85an8.jpg

Witam chciałem prosić was o pomoc w naprawie tej oto repliki Strzelby samo powtarzalnej Spas-12 . Wiem ,że to biedna replika ,ale jakoś dziwnie pozytywnie mnie zaskakuję zasięgiem i mocą. Więc do rzeczy zepuła się część (ta zaznaczona w obrazku na dole) kleiłem nie wytrzymała , dałem lżejszą sprężyne niestety też nie wytrzymała. Więć powiedzcie da się coś jeszcze uratować czy już nie ma szans. :???:

czctn6.jpg

 

teczesciah6.jpg

P.S. - To jest zdjęcie z allegro nie używam oczywiście tych kul

Edited by Paramedic
Link to post
Share on other sites

Chyba już przestałem się dziwić ze w replikach z allegro(tych takich wybajerowanych, 50 rzeczy w zestawie) ciągle się psuje część przytrzymująca tłok w tylnym położeniu po naciągnięciu. Pytaj innych użytkowników czy mógłbyś wysłać złamaną plastikową część, zrobili by ci odlew dobrej części np. z teflonu. Wyszukiwarka potrafi działać cuda.

 

P.S. Pierwsze słyszę by sprężynowa replika była bronią samopowtarzalną.

Link to post
Share on other sites

Człowieku chcesz robić tą część z teflonu ? Siądzie szybciej niż ta plastikowa. Jak dorabiać to ze stali.

 

Te "coś" lezy sobie na półce u mnie, wstyd mi było to na scianę wieszać bo duż o mniejsze od oryginału. Kupiłem za 14zł w hurtowni, i od niego zaczęła się moja przygoda z tuningiem sprężyn. Wyciskałem z niego siódme poty ( zasięg na 0,2g lepszy od G17 STTi na 0,12 ) bez wymiany spręzyny.

 

Moja rada taka - jak nie masz warsztatu ze szlifierką na pokładzie to kup sobie drugi :D

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...