Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

[Oficjalny] AKS-74U [BOYI]


Recommended Posts

  • Replies 1.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 1 month later...

Pozwolicie że odkopie trochę temat bo mam następujące pytanie. Może ktoś miał do porównania rk-01 i cm.045? przeczytałem cały temat i nie znalazłem takiego porównania. Jak czytałem temat o cymie to wszyscy ją chwała tylko jest problem z magazynkami ale za to gb jest pancerny sam mam 040 i jestem z niej bardzo zadowolony. Czy warto dołożyć do cymy czy lepiej wziąć rk z gunfire (mają atrakcyjna cenę) bo różnica jest prawie 200zł. Po replice spodziewam się bezawaryjności bo nie mam na tyle pieniędzy aby co chwilę grzebać i wymieniać części. Z tego co widziałem na gunfire jak i krakmani nie mają już tych wersji full steel więc nie wiem czy mam się spodziewać problemów z wyłamującym się zatrzaskiem od kolby. Jakie jest body w tych rk bo jak ostatnio kolega zamówił i ma takie dziwne chropowate zupełnie inne jak cyma. Pisze to w tym temacie bo bardziej jestem za rk ze względu na cenę ale nie wiem czy awarie i wymiana części nie doprowadzi do tego że wyjdzie na to samo.

Link to post
Share on other sites

Jakby w cymie odłażąca farba była największym problemem :hahaha:

Mam rk-08 full steel(kupiony 3 tyg temu)

Farba lekko jest chropowata tylko na korpusie. Całość pancernie wykonana-zero luzów.

Edited by 0wn
Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...

Chyba już mało kto zagląda w ten temat, jednak mam nadzieje że ktoś mi odpowie na ważne pytanie.

A więc jak nazywa się ta część w aks74u do której jest zaczepiona pokrywa zamka.

ponieważ w boyi-u ta część jest z znal i mi na mrozie pękła przez co pokrywa w ogóle się nie trzyma.

No i karabin lipnie wygląda bez pokrywy, nie mówiąc o problemach z baterią.

szukałem na wielu sklepach w częściach i nic takiego nie widziałem, więc byłbym wdzięczny za ewentualne linki.

 

 

To się nazywa Podstawa dekla, u mnie też się to rozwaliło.

 

A tak z innej beczki.

Wiecie gdzie mogę kupić okucia okładzin chwytu przedniego?

Edited by damian14c
Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...

Drewno sprawdzi się, ale na krótko. Potem się ugniecie, złamie, zamoczy, wyleci.

 

Ja też mam szyny RIS CNC, z tym że raczej nie chińskie. Miały luzy, ale tylko w dolnej części. Pomógł płaskownik przycięty do odpowiednich wymiarów (grubość 1,5mm) i pomalowany na czarno. Wygląda estetycznie - a szyny ani drgną. Problemem było tylko złożenie tego tak, by było prosto. Ale, działa :)

Edited by zb0oj
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...