Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Problem z podawaniem kulek.


Recommended Posts

No więc pojawił się problem.

 

Zakupiłem magazynki P&J, które do body wchodziły fatalnie, trzeba było je "dobijać", żeby komora HU je załapała. Postanowiłem podpiłować body i chyba zrobiłem to odrobinę za mocno - teraz, gdy wsadzam magazynek to jakby "opada" o ten 1mm. Próbowałem metod najróżniejszych - oklejania taśmą zarówno magazynków jak i wnętrza body - co powoduje, że magazynek z reguły siedzi poprawnie, ale dalej potrafi opaść i kulki nie są niestety podawane. Oklejanie wgłębienia od blokady magazynka też nic nie pomogło. Czy powinienem okleić blokadę magazynka od body? Może ktoś miał już taki problem i zastosował jakiś niezawodny patent?

Link to post
Share on other sites

Luz, wszystko się da naprawić.

 

Wyjmij plastikowy środek za maga i weź samą skorupę. Teraz szkotem oklejaj w miejscu zaznaczonym na rysunku – przez dziurkę, do góry po magu, do środka i znowu przez dziurkę. Naklej tyle warstw taśmy ile będzie trzeba, sam będziesz wiedział kiedy będzie jej wystarczająco. Teraz mag powinien siedzieć idealnie a i podawać kulki jak należy.

 

mho4tf3n57w7evopp2kmmvl0.th.jpg

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...