Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

IGLOO 2008


Recommended Posts

  • Replies 59
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

no coz.. czekamy na jakies informacje.. z naszej ekipy pojedzie zapewne pare osob, 3 minimum, ale potrzebujeym jakis szczegolow zeby sie zdecydowac..

 

 

To sobie poczekacie pewni coś więcej sie pojawi jakieś 2-3 dni przed zlotem ja tam jadę w ciemno w końcu imprezę robi Tadek

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Witam !!!

Bardzo ciekawa propozycja strzelanki na Twierdzy , ale miałbym pytanie : Czy Ci co mają na miejscu ( bo ja mieszkam w Twierdzy ) mogą przyjść na spokojnie i nie będzie to sprawiało innym problemu ???

Bo chciałbym sie postrzelać a czułbym sie nawet zaszczycony pobytem na niej ...

 

P.S. Jeśli ktoś pyta mnie o wiek to już dawno jestem po 18-tym roku życia

 

Więc jak coś czekam narazie na odpowiedź ...

No i chciałbym jeszcze wiedzieć czy organizatorzy mają jakieś wymagania co do strzelanki ??? ( bo chce sie zapoznać ... ) ...

 

No i czujcie sie zaszczyceni kolejną wizytą w Twierdzy ... :-P

A sądzę , że to bedzie COŚ ... :uśmiech:

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Pewnie chodziło mu oto że SFORA z Płocka i Easy Co potwierdza swoje zgłoszenia i wpłatę na ostatni Zlot na Modlinie i reaktywuje V Oddział- Polish Specjal Force of Gorgonia.

:killer: :twisted: :killer:

Edited by Ricco
Link to post
Share on other sites

Dzięki wszystkim za zlocik, było super, fajnie że 5 PSF of GORGONIA znowu był praktycznie w całosci, z wami zawsze do przodu, pozdrawiam reszte co śmigała z nami w boju, sorki ale nie pamiętam ksywek waszych SORKI, tak dużo się działo, POZDRO dla EASY CO :) całego!! POZDRO dla naszych ROSYJSKICH przyjaciół, chłopaki POZDRO DLA WSZYSTKICH POPROSTU było warto !!!

Link to post
Share on other sites

Gdyby nie reaktywacja 5-tego Gorgońskiego, to by mnie nikt nie namówił by o tej porze roku "jechać na wojnę" ! - zbyt ciepłolubny jezdem :lol: Lecz dla takiego doborowego Towarzystwa, to nawet gotów byłem z "buta" do Modlina ( bryka mi się rozsypała ) !!! - i mimo, iz nie wszystko było jak powinno - WARTO było !!! :uśmiech:

Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...