Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

[Oficjalny] HK 416 [JG]


Recommended Posts

Tylko go nie porwij od razu przy zakładaniu. Jak będzie ciężko wchodzić do komory to spryskaj sylikonem na zewnątrz.

 

 

 

Ej Ty : H&K 416 Long Sniper Rifle Semi Only - z tym sylikonem to mu bani nie ryj bo rzeczywiście spryska i będzie za chwile nowy temat na forum: "Wymieniłem gumke hu na guardera i jest jeszcze gorzej"

Link to post
Share on other sites
  • Replies 1.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

No to systema. Tak wiem, ostatnio panuje ogólna moda na polecanie gumek systemy, ale one po prostu się świetnie spisują, co tu dużo mówić. Przeźroczysty guarder w wielu przypadkach okazał się być zbyt delikatny. Sam miałem guardera i szczerze mówiąc nie narzekałem ale jak na jednej czy drugiej strzelance z rzędu komuś porwała się właśnie ta guma czy to podwinął kołnierzyk to już nie miałem takiego komfortu psychicznego, bo mogło paść i na mnie. Od kiedy zacząłem używać systemy komfort powrócił! :wink: (cholera zabrzmiało jak z reklamy podpasek) Pozdrawiam!

Link to post
Share on other sites

Według sklepowych opisów wynika, że przeźroczysty Guarder dedykowany jest do karabinów o mocy nie większej niż 450 fps a czarny (tu zacytuję) : "Wersja czarna najlepiej nadaje się do broni o mocy powyżej 450 fps"

W praktyce czarna guma Guardera po prostu jest twardsza od wersji przeźroczystej (wyczytałem to kiedyś na wm). Pozdrawiam.

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

No to sie moge pochwalić hk rozwalone ^^ Pękł szkielet ;) z przodu na dniach wpakuje fotki ;( m130+bore up + 9.6 batka z zewnątrz nie rozwaliło mi nic. przebieg na takiej konfie 3k kulek ....;/ bu z guardera wiec dziwne gb mocno skręcony ale był przezemnie składany a był to mój pierwszy zabieg w gb

Link to post
Share on other sites

Mój HK idzie do sprzedania...

 

Do wymiany poszła komora, styki, kable, uszczelka tłoka.

Miałem wymienić cylinder, sprężynę i prowadnicę, ale kasy zabrało. Ogólnie replika przeszła 4k kulek, a przeze mnie 50kulek. Dalej części padły. Jest nasmarowana, przeczyszczona i porządnie wypodkładkowana. Chce za nią 370zł ( kupiłem za 400zl, a części mnie wyniosły 95zł ).

 

I teraz się zastanawiam nad:

 

P90TR ( KART/JG/GFC )

 

G36C kolegi ( 4k kulek, zadbana stock )

 

AKS74U CYMA ( CM045 ).

 

Co wybrać?

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Ja mam dostęp do dwóch 416 full metal, jedna z stockową kolbą SF druga miała standardową i pojemnik, teraz ma zamontowaną SF G&P. Ogólnie sprawiają wrażenie nieźle (jak na chinola) wykonanych. Jedynie co wnerwia to latający front który trzeba wypodkładkować. Największym minusem jest błyszczący ABS i w wersji z kolbą SF (ostatnio kumple kupił) trochę lipna kolba.

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...
  • 2 weeks later...

Witam, mam problem z powyższym karabinkiem i nie wiem jak go rozwiązać, otóż główna śruba przytrzymująca kolbę teleskopową do karabinka zeszła mi z gwintu, nie wiem jakim cudem ją przykręcić, ani nawet jak rozkręcić samą kolbę. Ktoś mógłby pomóc? Jestem strasznie zielony jeśli chodzi o rozbieranie broni...

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...
  • 3 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...