Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

[Oficjalny] HK 416 [JG]


Recommended Posts

  • 2 weeks later...
  • Replies 1.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Suchywojtasie czemu wymieniłeś silnik ? stockowy bardzo dobrze współgra z repliką. Prawdopodobnie masz nie wyregulowany docisk silnika. podłącz 9.6v i spróbuj regulować (najcichsza praca repliki, największy rof - prawidłowo wyregulowane)

Musiałem wymienić, bo stockowy mi padł na 3ciej chyba strzelance - tak bym go nigdy w życiu nie ruszał.

 

Tłok mi się zrąbał, wymieniam na wzmocniony, w sobotę - napierdzielanka :-)

Link to post
Share on other sites

No dobra, małe podsumowanie.

 

W tej chwili mój HK416 prezentuje się następująco:

 

HK416 JG

Lufa Systemy 363 mm

Gumka Hop-Up MadBull (Systemy nigdzie po prostu nie było)

Tłok JBU ze stalowymi zębami

Sprężyna SP120 Guarder

Silnik G&G Long 120

Tłimuk HK Silesia Factory

 

Replika była wczoraj na testowej strzelance i jestem zachwycony efektami. Strzela daleko i celnie, kulki lecą jak po sznurku.

 

V0 to w tej chwili 440 fps (na SP120, więc na moje to układ musi być szczelny), ROF ok. 27 kulek/sek. na Li-po 11V.

Link to post
Share on other sites

Witajcie.

 

Ilu milimetrowe łożyska są w gearboxie tejże repliki ?

Wiem, że gdzieś tam na eNtej stronie jest odpowiedź na to pytanie. Mnie tym razem czasu brak, by przewertować po raz 4 całe ~50 stron tego tematu.

 

@suchywojtas, pookaż zdjęcia swej repliki.

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...

Witajcie

 

 

Kupilem HK 416 JG pare tygodni temu i czytajac o pancernych GB i czesciach mam zamiar to przerobic na lekka bron wsparcia czyli auto i ok 450fps.

Moj podstawowy plan to wymienic lufe + hopke na systeme lub DF.

Wrzucic lozyska slizgowe, lozyskowana prowadnice sprezyny, sprezyne m130-m140 i...

no wlasnie nie wiem co jeszcze moglbym wymienic zeby utrzymac taka predkosc i bez obawy ze sie cos zetrze po 10tys kulek

Link to post
Share on other sites

Czy ktoś ma jakiekolwiek info albo orientuje się gdzie można dorwać długą wersję HK 416 JG? W zbrojowni niestety echo i pustki. (o to mi chodzi http://zbrojownia.linuxpl.com/product_info.php?cPath=23_33&products_id=1432 ). Szukam i szukam i znaleźć nie mogę.

 

Czy wymiana czegokolwiek na dzień dobry jest niezbędna czy wystarczy gumkę podmienić standardowo?

Link to post
Share on other sites

Czy ktoś ma jakiekolwiek info albo orientuje się gdzie można dorwać długą wersję HK 416 JG? W zbrojowni niestety echo i pustki. (o to mi chodzi http://zbrojownia.linuxpl.com/product_info.php?cPath=23_33&products_id=1432 ). Szukam i szukam i znaleźć nie mogę.

 

Czy wymiana czegokolwiek na dzień dobry jest niezbędna czy wystarczy gumkę podmienić standardowo?

 

 

A czy wogule znajdziesz mi sklep gdzie mozna hk od jg kupic? w zbrojowni nie bedzie tego wogule bo pisalem do nich ;/.

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...

Niestety JG6623 jest tylko w jednym sklepie, a nie dość że to oszuści to jeszcze mało informacji zamieścili :]

http://www.airsoftxtreme.pl/product-pol-315-HK416-III-Generacja-replik-JG-JG6623-.html

Przeczytałem prawie cały ten temat, ale dzięki wielkie za odpowiedzi, nie miałem jeszcze odczynienia z tą repliką, stąd moje pytania. Do tej pory strzelałem shotgunami.

Czekam aż replika będzie dostępna w sklepach, bo już się nie mogę doczekać :]

Link to post
Share on other sites

http://zbrojownia.linuxpl.com/product_info.php?cPath=23_33&products_id=1432

 

masz bo jest wiele sklepow gdzie ta replika jest a ten adres tego sklepu co wkleiles mozesz usunac z ULUBIONYCH.

 

 

Co do dostaw ten model wycofany jest z linii produkcyjnej bo sam go chcialem i zamiast niego mam KAC PDW ale nie zaluje :).Skad wiem ? bo pisalem do kazdego 3 sklepow pytajac o ta replike.Jezeli zniszczylem twoje marzenie o tym modelu to niestety taka prawda. Szykuj cos innego do kupna znajdziesz napewno cos .

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...