Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

[Oficjalny] HK 416 [JG]


Recommended Posts

  • 1 month later...
  • Replies 1.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Jest na sell HK ale nie mam pojęcia jakiej to jest generacji, bo ma metalowe body, mowie o tej wystawionej na zbrojownia.com.pl (wpiszcie sobie w ,,szukaj": JGFB56621), wysłałem do nich wiadomość z zapytaniem czy ma oznaczenia, odpowiedzieli, że nie, a na zdjęciu je widać, już totalnie zbaraniałem.

 

@gloomer a gdzie dostane to JG V generacji?

Edited by MagnetoPL
Link to post
Share on other sites
  • 3 months later...
  • 1 month later...
  • 4 months later...
  • 3 months later...

Panowie a jaki aku i gumkę Hop up polecacie?

Przymierzam się do zakupu ze zbrojowni i chcę od razu dokupić trochę klamotów. Wiem, że stockowe baterię to lipa, a i HU Chińczycy mają średni. Jeszcze jakieś rzeczy na dzień dobry trzeba wymienić? ;)

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...

W nowych partiach replik GFC V2 jest problem z gearbox urywa się blokada kostki stykowej ten problem wystąpił w moim gfc vel hk416 i paru m-ko pochodnych gfc opartych na jg v2 coś chińczyki zły stop do szkieletów użyli ogólnie jednak gfc daje dużo w cenie w porównaniu do boyi mosfet, kable niskooporowe, silnik na magnesach neodymowych, problem jest z dopasowaniem magazynków boyi dedykowanych do hk do gfc

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...

Cześć, mam pytanie.

Ostatnio kupiłem Hk ze starej generacji ( body z abs z pełnymi oznaczeniami). Chciałem zmienić komorę ale w tej Hk jest komora dwu-częściowa. Czy jakimś cudem możliwe jest wsadzenie komory jedno-częściowej ? Przepraszam za tak zielone pytanie ale się poprostu na tym nie znam ;/.

Pozdrawiam,

Piotr

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...