Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

[Oficjalny] HK 416 [JG]


Recommended Posts

  • Replies 1.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Nie wie ktoś, czy da się jakoś używać magazynka bębnowego z HK416? Sprawdzałem standardowy magazynek tego typu do emki, ale niestety nie wchodzi. Na Ścianie Ognia widziałem jednak ludzi, którzy mieli drumy przy tej broni.

Link to post
Share on other sites

Nie wie ktoś, czy da się jakoś używać magazynka bębnowego z HK416? Sprawdzałem standardowy magazynek tego typu do emki, ale niestety nie wchodzi. Na Ścianie Ognia widziałem jednak ludzi, którzy mieli drumy przy tej broni.

 

Oczywiście, że się da - wszystko zależy od producenta bębna (wygląd to nie wszystko).

Np. ten: PUDEŁKOWY MAGAZYNEK :) siedzi idealnie :)

Link to post
Share on other sites

Oczywiście, że się da - wszystko zależy od producenta bębna (wygląd to nie wszystko).

Np. ten: PUDEŁKOWY MAGAZYNEK :) siedzi idealnie :)

Dzięki. Na strzelance sprawdziłem kupionego pechowo maga z innymi emkami i okazało się, że do żadnej nie pasował, więc to usterka w magu, a nie problem z repliką.

Dzięki w każdym razie za odpowiedź.

Link to post
Share on other sites

Oczywiście, że się da - wszystko zależy od producenta bębna (wygląd to nie wszystko).

Np. ten: PUDEŁKOWY MAGAZYNEK :) siedzi idealnie :)

Eh, niestety pomyliłem się. Iluś osobo magazynek nie pasował, ale jak odniosłem do sklepu to udało sie go włożyć do jakiejś repliki. Okazało się, że w tym HK body jest troszkę większe tam gdzie wkłada się maga. :wink:

W normalnej emce jest pod skosem, w HK 416 jest bardziej proste, przynajmniej w niektórych wersjach. Ja niestety taką właśnie sztukę mam :/

Przez to bębnowy mag nie chce wersję, bo body koliduje z jego obudową.

Nie wiecie, czy ten pudełkowy magazynek będzie pasował do takiego body?

Link to post
Share on other sites

Mam pytanie:

Czy ktoś z was wymieniał już body na metalowe, normalne od emki?? Ja mam kłopoty z dopasowaniem wszystkiego. Składałem już niejedna replike i nigdy nie było takich oporów. Na pierwszy rzut oka wygląda to tak jakby GB był albo za długi, albo przesunięty za bardzo do przodu. Jeszcze nie wykryłem, co jest bezpośrednią przyczyna tego, ale na dniach pewnie znajdę chwile czasu, aby na to spojrzeć dokładniej. Ogólnie GB siedzi ładnie w łożu, jednak trzymające go piny wchodzą na chama lub w ogóle.

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Dzięki :)

Ładuje.

 

Dołączam się do 23 stronnicowego "przekazu : D

Broń jest dobra, nie strzelałem. Tzn. udało mi się strzelić 2 razy ale tylko na sucho. A potem już nawet nie uciągało sprężyny.

Jutro jadę z nią na strzelankę. Wieczorem opisze jak się sprawuje.

Pozdro!

Link to post
Share on other sites

14 godzin ? :o

Może też tak zrobię...

 

Jak ja laduje 9 godzin baterie, to po krotkiej strzelance juz prawie pada. Dopiero jak sie laduje 14 godzin to dziala jak nalezy

Pomieszałeś mi trochę ;)

Edited by QlimaX
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...