Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

[Oficjalny] HK 416 [JG]


Recommended Posts

  • Replies 1.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Można przenieść nawet na tą bez miejsca na batke wystarczy kawałek sznurka, pokrowiec po okularach i wyciągnięcie kabli i przyklejenie ich do body oszczędzasz ponad 100zł i masz w pełni wygodę. Mi to się bardzo dobrze trzyma i w niczym na strzelankach nie przeszkadza zamieszczam foto:

http://img407.imageshack.us/my.php?image=76922815ea7.jpg

 

WOW, rzadko widzę taki motyw. :poddanie:

 

GB JG jest tak zrobiony, iż pasuje do kilku wersji (raczej logiczne), więc posiada wyjścia z przodu i z tyłu. Wystarczy rozebrać GB przełożyć kable, złożyć i już. Gdzie sobie je wyprowadzisz na zewnątrz repliki (prowadnicą np.), to już twoja sprawa.

Link to post
Share on other sites

Czy skrót JG jest "nazwą" firmy Golden Eagle?

 

http://hk416.wordpress.com/tag/hk416-jg/

bo nie bardzo obracam się w temacie :???: Jest w ogóle jakaś strona tej firmy?

 

Wiadomo coś może więcej o tej replice wykonywanej przez BOYI z metalowym body? Chciałbym sobie taką zakupić (HK416), a jak dla mnie najważniejsza jest wytrzymałość (plus oczywiście inne aspekty). Metalowa konstrukcja była by bardzo fajna.

Link to post
Share on other sites

Szyna jest zbyt pulchna,zdejmowałem ja nawet żeby zobaczyć czy na wcisk wejdzie ale nic z tego..

Popracuje troche papierem ściernym, kolimator to przykryje wiec problemu nie będzie.

W przyszłości mam zamiar (o ile będzie) wstawić metal body.

Edited by VonHusarz
Link to post
Share on other sites

Jak tam z Waszymi replikami ?

Moja przeszła 10 tysięcy kulek.

I ciągle mam dylemat ;

Czy teraz tracić kasę na chińczyka i kupić łożyska, zmienić sprężynę na słabszą ? Lub coś w gearboxie ruszać dopiero za kilka miesięcy. A za ta pieniądze bym kupił coś innego, bardziej cieszącego oko ;-)

;>

Edited by QlimaX
Link to post
Share on other sites

Jak tam z Waszymi replikami ?

Moja przeszła 10 tysięcy kulek.

I ciągle mam dylemat ;

Czy teraz tracić kasę na chińczyka i kupić łożyska, zmienić sprężynę na słabszą ? Lub coś w gearboxie ruszać dopiero za kilka miesięcy. A za ta pieniądze bym kupił coś innego, bardziej cieszącego oko ;-)

;>

 

 

Wymień części i poczekaj na metal body.

Ja w swoim wymieniłem sprężynę, łożyska, prowadnice i cylinder.

Hula jak marzenie i przemielilo juz ponad 30k kulek

Link to post
Share on other sites

Moja ma przebieg jakieś 25k pestek.

Zdążyłem już zaliczyć przepalenie bezpiecznika (bezpiecznik był cały, a mimo to nie przewodził.. sic!), awarię mechanizmu spustowego i kilka innych pomniejszych pierdół. Mechanika wymagała wypodkładkowania, bo mieliło tryby. Teraz kultura pracy jest zdecydowania zadowalająca.

Ziomowi pękł GB, ale replika jak strzelała tak strzela. Odradzam mocniejsze batki na tym springu, który jest w stocku, bo z pewnością szybko się wykończy.

Wczoraj wstawiłem preckę i udało mi się zniszczyć gumkę hopa od Guardera, która się rozciągnęła, a lufa w niej miała luz na jakieś 0,2 cm.. Musiałem użyć siły, żeby ją wyciągnąć z hopa. To już drugi przypadek, kiedy gumka sylikonowa mi się rozlatuję. Odradzam i sam się będę wzbraniał. Stock działa dobrze jak na moje oko.

Guarder = SHIT !

 

Reasumując. Jestem zadowolony, mimo wszystkich ukrytych wad, jakie ukazały się podczas użytkowania.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...