Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

[Pytanie]Zamowienie z Redwolfa


Recommended Posts

  • 2 weeks later...
  • 4 weeks later...

Ja byłbym chętny ze względu na kilka produktów, które są na Redwolfie a nie ma i nie będzie na WGC. RedWolf ma plusy i minusy:

 

Plusy:

 

- bardzo duża oferta

- błyskawiczna wycena wraz z przesyłką

- OoS lepiej rozwiązany (nie da się zamówić czegoś, czego nie ma na magazynie)

- częste Special Offer z wysyłką gratis

 

Minusy:

 

- mała zniżka (4%)

- droższa przesyłka niż z WGC (pojedynczy AEG 70-80 USD. Ale już 5x AEG wychodzi jakieś 40-45 USD na jednego).

- nie zaniżają wartości przesyłki na fakturze (czyli cło + VAT płacone od całości)

 

Rozmawiam z nimi o możliwości zwiększenia zniżki. Jeżeli się zgodzą, to zrobię zamówienie.

Warto pamiętać, że zniżka jest od ceny w USD. Czyli np 10% zniżki od USD oznacza w rzeczywistości 25% mniej w złotówkach (zniżka razy średni kurs USD). Czyli każdy punkcik zniżki realnie chroni nam portfel.

Edited by Holmes
Link to post
Share on other sites

Nie daloby sie przesunac tego zamowienia ? Oni i tak od 6 do 10 lutego swietuja chinski Nowy Rok.

 

 

Z tego co widzę to Ty do każdego zamówienia chcesz się dołączać, później je przesuwać albo rezygnujesz. Nie potrzebne zamieszanie wprowadzasz.

Link to post
Share on other sites

Bralem udzial w jednym zamowieniu, ktore ty organizowales jakis czas temu. Teraz zamawialem razem z Holmesem. A i kiedys Yuri mi zamawial AEGa. Nikt nie mial ze mna problemow.Poprostu staram sie o dogodniejsze terminy. I nie pamietam zebym rezygnowal z jakiegos zamowienia.

A poza tym nie Ty organizujesz to zamowienie, wiec sie nie wtracaj. Bo musisz zawsze dorzucic wszedzie swoje 2 grosze...

Link to post
Share on other sites

A poza tym nie Ty organizujesz to zamowienie, wiec sie nie wtracaj. Bo musisz zawsze dorzucic wszedzie swoje 2 grosze...

 

Widzisz, do moich zamówień jakoś się ludzie wtrącali, wtedy nie miałeś pretensji ?

 

A niby czemu mam się nie wtrącać? Forum dyskusyjne jak sama nazwa wskazuje służy do dyskusji.

 

A co do Twojej prośby o przesunięcie terminu zamówienia, no halo... Jakby każdy chciał zmieniać termin bo coś by mu nie pasowało to jakiekolwiek zamówienie nigdy nie doszło by do skutku.

 

Używaj polskich znaków.

Link to post
Share on other sites

Skoro najpóźniej w piątek czyli 1 lutego chcę zrobic przelew do nich to sądzę, że do 6 lutego nasza paczuszka już powinna wylecieć z HK zatem ich Nowy Rok nie powinien nam w żaden sposób przeszkodzić...

 

Krótko mówiąc -zależy mi jak cholera, żeby mieć jak najszybciej to zamówienie u siebie w domu, więc termin zostaje ten sam.

Link to post
Share on other sites

"Forum dyskusyjne jak sama nazwa wskazuje służy do dyskusji.

"

 

Szkoda tylko że w twoich wątkach (Cybula) nie korzystne dla ciebie wypowiedzi są usuwane przez moderatorów...

 

//Tak się składa, że na tym forum moderatorem między innymi jestem ja, uważasz więc, że skoro mam taką możliwość to usuwam (ja lub inny mod) niekorzystne wypowiedzi skierowane do mnie? Wolne żarty...

Wątki swojego czasu były czyszczone z offtopa, i nie były to tylko tematy, które dot. moich zamówień.

Cybul

Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...