Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

[Oficjalny] VSR-10 G-SPEC [Tokyo Marui]


Recommended Posts

  • Replies 1.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 1 month later...

Hej ludzie, jak nazywa się element na cylindrze, który poprawia jego poślizg.

Taki chyba teflonowy o ring.

Jak takie coś zrobić, albo gdzie dostać?

 

On jest plastikowy, teflonowy trzeba by dotoczyć, ale jest pełna gama modyfikacji polepszających ten poślizg zamka, ponieważ punkt styku cylindra z tymi pierścieniami jest znikomy. Ogólnie będę poprawiał trochę swoją vsrkę i zdam relację ogólnie w planach jest sprawienie, aby komora hu była komorą idealną, wyłączając wszystkie wady konstrukcyjne i poprawę samej pracy zamka.

Link to post
Share on other sites

Wojdatuz, ja mam stockową TM mimo, że VSR nawet nie mam :icon_biggrin:.

 

Pierścienie pierścieniami ale jaki objaw chcecie, że tak powiem, usunąć za pomocą wymiany tych pierścieni? Bo jeśli zamek ciężko się domyka to problem leży raczej w przekaszanym tłoka po zaczepieniu o piston sear niż w samych pierścieniach.

Edited by dexterkrak
Link to post
Share on other sites

Na gumce naprzeciwko garbu podkręcającego jest wypukła linia, która wchodzi idealnie w rowek na lufie; nie obróci się przez to. Nie opłaca się, nie lepiej kupić zwykłą gumkę AEGową do tego? Albo zwykłą gumkę do VSR? Mi stock nie dawał rady przy M170 na 0.40, miałem z nim problemy i musiałem wymienić na Falcona, który i tak łapie przy samej końcówce; jeśli nie masz wymienionej rączki dociskowej na typ B (lub zastosowanego podobnego patentu) to nie widzę powodu, żeby brnąć w stock (a nawet nie wiem, czy pełna rączka dociskowa coś pomoże)

Edited by Maalus
Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

A może byś poczytał na forum? Z tego tematu dowiesz się jaką lufę i gumkę. Z sąsiednich tematów na forum dowiesz się jak jest z czeskimi częściami. Potem połącz informacje które zdobędziesz w jeden wniosek. Japinkolę, idę tłuc sie trzonkiem od kilofa po potylicy bo zdechnę.

Link to post
Share on other sites

Dexter spokojnie. Czytałem ten temat i czytałem wiele innych. Są tu Twoje posty z przed kilku lat. Wiele opinii jest bardzo starych i nie aktualizowanych. Z 20 stron tego tematu to zwykły spam nie wiele wnoszący do dyskusji. Wierz mi, że staram się czytać i nabywać wiedzy żeby zadawać czym mniej pytań, ale nie jest to łatwe w takich tonach informacji. Ty też zadawałeś wiele pytań na początku swego istnienia na forum (nawet w tym temacie). Uwierz mi drogi Dexterze, że Twój post który piszesz przez 60 sekund zaoszczędzi mi godziny czytania. Z tego tematu dowiedziałem się, że lepiej kupować dedykowane, Ty podpowiedziałeś mi gdzie. Wiem jak to wygląda z częściami nie dedykowanymi do VSR'ki. Mimo wszystko wolę dostać choć by jedną rzetelną odpowiedź na konkretne pytanie które zadałem, niż spędzać kolejne godziny na czytaniu i porównywaniu (które i tak pewnie spędzę szukając innych odpowiedzi). Więc drogi Dexterze trochę wyrozumiałości "dla młodszych" ;)

Link to post
Share on other sites
  • 4 weeks later...
  • 4 weeks later...
  • 3 weeks later...

Panie, są na tym forum tematy o identycznym tytule jak twój powyższy post... wujek google znajduje je i są na pierwszej pozycji...

 

Z "tanich" opcji to bar-10 jg.

Szukajcie a znajdziecie - wątpię, że jest jakieś pytanie na które w Internecie nie znajdziesz odpowiedzi... no czasami o dokładne wymiary tłoka- cylindra, sprężynek jest ciężko ale reszta JEST.

Edited by mikadorus
Link to post
Share on other sites

Powyżej 300 zł wybór jest bardzo szeroki, zależy od górnej granicy.

Szukaj czegoś z dużym obiektywem i tubusem 30 mm. Blogi m3 są całkiem przyjemne. Ewentualnie jakieś ACM, kiedyś była dobra seria M3 z obiektywem 50.

 

Tak jak pisze Mikadorus zapoznaj się z tym tematem:

http://forum.wmasg.pl/topic/43669-optyka-dla-snajpera/

Edited by sebciu
Link to post
Share on other sites
  • 4 weeks later...

Poszukuję sprężyny do VSR-10 na prowadnicę 9mm. Potrzebuję zrobić downgrade z obecnych ~660fps uzyskanych na Guarderze 160 do 480-500fps (maksymalnie) na zestawie cylindra Bore Up PDI, zainstalowanym w replice. Z tego co wiem, to sprężyny LL są robione pod prowadnicę 7mm, Guraderów 130 - 140 w ogóle nie ma, albo nie umiem znaleźć. Znalazłem jedynie sprężyny PDI, które pamiętam, jakiś czas temu odradzał Dexter - co prawda chyba po doświadczeniach z jakimiś mocniejszymi niż te, które mnie teraz interesują, ale jednak nie brzmi to zachęcająco.

 

Jakieś rady?

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...