Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

[Oficjalny] VSR-10 G-SPEC [Tokyo Marui]


Recommended Posts

  • Replies 1.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Jak to ktoś powiedział, z gówna bata nie ukręcisz. Przeczytaj co kolega wyciągnął na m150 i masz odpowiedź co jest źle u Ciebie, podpowiem wszystko, może jak dex się tym zaopiekuje to zacznie to chodzić jako tako, ale szału nie będzie. Precka trochę lipna.

Link to post
Share on other sites

Rozłóż wszystko na części pierwsze i sprawdź każdy element jak działa i współpracuje z innymi. Serwisant to dupa. Trza było kupić zestaw od laylaxa/pdi to byś nie miał kłopotów z działaniem.

Widzę, że grzeczne napisanie nie dociera do Ciebie więc proszę wersja bezpośrednia "kupiłeś gówno, za serwisanta wybrałeś jełopa bez szkoły, części nie są spasowane więc wynikową jest takie a nie inne niedziałanie repliki"

Link to post
Share on other sites

Ja napiszę trochę mniej ostro :) Tak jak samael radzi, rozłóż replikę na części i sprawdź, może jakaś część o coś przyciera albo coś jest źle dopasowane. Tak w ciemno ciężko określić dlaczego jest ciężkie przeładowanie bez wzięcia repliki w łapy i dokładnego jej przeglądu. Może być dużo przyczyn, np blokada prowadnicy w zestawie spustowym trze o krawędzie cylindra albo cokolwiek innego. W ciemno nie strzelimy

Link to post
Share on other sites

u mnie powodem cięzkiego na czeskich czesciach jest / było

tłok i cylinder tłok za szeroką gumę miał i chodził ciasno jak tłok w nowym bloku samochodu..

2. prowadznica i sprezyna były źle ustawione do tego :)

3. no niestety ale trzeba posmarować ;P sprezynę, prowadnicę i tłok ;)

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

spotkał się ktoś z problemem podawania zbyt wielu kulek i w efekcie wylatywania "nadmiaru" przez lufę? Problem ten wystepuje na 020, 025, na 036 nie uświadczyłem tego problemu więc może to kwestia tego że sprężyna od magazynka trzyma te cięższe kulki zaś z tymi lżejszymi nie daje sobie rady?

Link to post
Share on other sites

sprężyna pracuje ok, mag od środka wygląda ok. Komora stockowa [jak cała replika, śmiejcie się śmiejcie ale w stocku kopia vsr od Cymy sieje tak że znajomym snajperom szczęki opadają, tym uzbrojonym w ostro kręcone Snow Wolfy i Svd ok Ak- w pozytywnym tego słowa znaczeniu]. Zaobserwowałem jeszcze jedną zależność: dzieje się tak tylko przy końcówce kulek, czyli podejrzenie mimo wszystko rzucałbym na źle dobraną/nie przystosowaną do lżejszych kulek.

 

PS; po doszczelnieniu na chrono STOCKOWO wyszło 530 fpsów;-)

Link to post
Share on other sites

@gloomer, się zgadza. Pewnie w tym momencie sypiesz ironią ale ja nie. Firmowo ma mieć 470 fps [gunfire pisze nawet że ma 495], skok jakiego zaznałem po wykonaniu drobnej przeróbki z pierwszego posta to 60, czyli spokojnie można liczyć że replika prosto z kartonu ma te 450. Wiadomo, warto wsadzić promyka ale stockowa lufa strzela nadwyraz precyzyjnie[ jak na stocka, a strzelałem z nie tuningowanej, jednej, drugiej repliki snajperskiej- l96, SVD] . Wiadomo- nie ma porównania z kręconymi replikami markowymi ale jakość w stosunku do ceny jest dobra :icon_smile:

 

PS: faktycznie ludzie operujący snajperakami za 1000złotych chwalili tego cymiacza. Muszę powiedzieć że tak jak bawię sie w człowieka krzaka od jakiegoś czasu tak z akcji na akcje mam coraz większe sukcesy, także jestem zadowolony :)

Edited by Mikolajski
Link to post
Share on other sites

Witam

 

W końcu biorę się za tuning mojego bara10.

 

Narazie planowałem części bart_a : prowadnica, zt, tłok, głowica cylindra. Dodatkowo promyk i gumka AA.

Tylko zastanawiam się nad cylindrem. Zostawić stocka czy kupić coś porządniejszego(a jeśli tak to co cylinder bart_a czy może LL) ???

 

Pozdrawiam

Edited by Wintar
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...