Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

[Oficjalny] VSR-10 G-SPEC [Tokyo Marui]


Recommended Posts

  • Replies 1.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Taka ciekawostka z mojej strony za udzielone info:

 

Napisalem do airsoftpro, że maja komory do L96, SWD i innych broni, a czemu nie ma do vsr. Odpisali mi że już takową robią i jest w fazie testów ma być dostępna pod koniec maja. Chociaż wiem że ta stockowa komora ma wielu zwolenników, ale może wyjdzie im cos fajnego z tego

Link to post
Share on other sites

Siemka, szybkie pytanko, jest ktoś moze tutaj kto maiłby ochote pomajsterkowac przy moim vsr 10 (albo zna ktos taka osobe) :D A dokładniej replika jest juz stara jak świat, zostało praktycznie z niej tylko body :D Replike jakos 5 lat temu serwisował dexterkrak, potem przelezała nie uzywana i mam problem z paroma częściami, do niej (drobnostki, jakies srubki, sprezynka od odbijania spustu itp itd). Replika ma wszystkie czesci wymienione na najlepsze jakies sie da, rozchodzi tu sie tylko zeby ją do źycia lekko przywołać... Sam bym to zrobił a jako ze jestem w pracy za granica troche mam utrudnione zadania, a bardzo by mi zależało zeby na maja miec ją :)

 

PS: najlepiej osoby z Opolskiego, ale jak nie to spoko :) Piszcie na priv jak co

Link to post
Share on other sites
  • 4 weeks later...

gumkę już zamówiłem i zobaczymy jak to będzie z tym podawaniem kulek. Nie wiem, może mogło być to spowodowane tym że w replice jest mancraft?? i poprzedni właściciel mógł przesadzić z mocą, chociaż nie wydaje mi się że aż tak bardzo mogło to rozerwać.

Link to post
Share on other sites

Jak dla mnie to wygląda to na cięcie niż wyrwanie tego kawałka. Dwa, że te gumki ponoć słabo trzymają szczelność, a o ile nie było żadnego doszczelnienia w postaci abr albo żyłki to jest nikła szansa, aby ten kawałek został wyrwany. No chyba, że został przycięty dyszą, ale wtedy wycięcie miałoby inny kształt.

Link to post
Share on other sites
  • 4 weeks later...

Tak trochę zmieniając temat. Ostatnio miałem problem ze szczelnością i okazało się, że na m130 pluło mi z prędkością 320 FPS na 0,20. Miałem pisać nawet w temacie ale udało się rozwiązać problem. Otóż trzeba było upiłować trochę miejsce gdzie rączka do naciągu wchodzi w obudowę VSR. Musiała "zaskoczyć" i trzymać bo w przeciwnym razie dysza głowicy tłoka nie dociskała się do gumki przez co był spory spadek szczelności, a mi po prostu wyskakiwała z wycięcia.

 

A z takich typowych problemów to niestety pourywane gwinty ;/. Pewnie nie tylko się mi to przydarzyło ale sporo gwintów jest plastikowych przez co urywają się nagminnie i trzeba uważać by nie przekręcić też.

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...
  • 1 month later...

siemaneczko,

 

rozkminiam opcję mianowicie mam teraz wolne 300zł więc rozważam dwie wersje : Kupić teraz Komorę PDI/ LL i potem promyka ew. inną lufę AEG lub Kupić Promyka do VSR ale tu musiałbym znaleźć kogoś kto by to ściągnął zza wielkiej wody..

 

jakieś inne pomysły?

Link to post
Share on other sites

Przeczytał Bar....Gloomciu :icon_biggrin: jednak taka burza w głowie, że się gubię w myśleniu.

 

 

Ano Samaelu do VSR z rowkiem nie znalazłem póki co, wszędzie piszą VSR, a ona w standardzie AEG jest i to jeszcze 433-500, a mi potrzeba taką 530-560.. (wysyłałem nawet do ciebie prywatną wiadomość bodajże)

 

Chyba, że macie kogoś kto z usa zasysa..bo w zbiorówkach to mało co widzę takiego..

Edited by sebolek
Link to post
Share on other sites

Panowie awaria.

Po ostatniej strzelance postanowiłem wymienić sprężynę na słabszą z 380% na 300% i tłok na nowiutki (stary sprzedałem)

Wszystko zrobiłem tak jak to robiłem od zawsze a tu nagle dziwne rzeczy się dzieją.

Gdy naciągam tłok wygląda jakby cylinder leciał do lewej ścianki wewnątrz.

Jak pcham cały mechanizm do przodu to głowica cylindra haczy o komorę HU zanim do niej wejdzie.

Wygląda to tak jakby gdzieś po drodze sprężyna nierównomiernie dociskała tłok który opiera się od siły nacisku o cylinder a ten dalej leci na ścianę.

Jakieś pomysły jak zaradzić takiemu zjawisku?

Link to post
Share on other sites

w moim przypadku była to kwestia tego plastikowego kółeczka które znajduje się między cylindrem a tym całym metalowym elementem (nie wiem jak to nazwać :icon_razz:), są 2 takie kółeczka sprawdź czy ci nie wypadło jakieś, one właśnie służą aby cylinder poruszał się po swoim torze

 

edit.

o właśnie o pierścienie mi chodziło :D

Edited by Włodek
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...