Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

[Oficjalny] VSR-10 G-SPEC [Tokyo Marui]


Recommended Posts

  • Replies 1.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...

Witajcie

Planuję zakup pierwszej snajperki, ale na razie nie chcę inwestować w tuning (może za jakiś czas). Proszę o doradzenie czy warto dopłacić około 600pln do wersji gspec czy nie kombinować i brać pro sniper? Wiem, że zewnętrznie różnica jest w tłumiku 200pln, szynie RIS 75pln i uchwytach na pasek 30pln.

Dzięki za podpowiedź

Link to post
Share on other sites

Jak masz gspeca to masz stockowo lufę bodajże 300mm~ jak dasz dłuższa dedykowaną do vsr 430 mm to masz ją w tłumiku i tłumik już nie tłumi a tylko zakrywa te lufę to jest minus także minusem jest cena, jest dużo droższy wyjdzie jakieś 200-250zł taniej jak byś chciał prosnipera z tłumikiem i szyną pod optykę, Jak masz kasę to bierz co chcesz tylko jak będziesz chciał wstawić 430mm lufkę to tłumik za dużo Ci nie da a kupisz prosnipera i 430mm bez tłumika wchodzi, a dając tłumik do tego tłumisz dźwięk wystrzału co naprawdę daję bardzo fajny efekt.

Link to post
Share on other sites

Witam właśnie zakupiłem nową TM VSR-10 Pro sniper i chce ją ulepszyć. Nie bardzo znam się na częściach jakie powinienem włożyć w nią mój budżet wynosi maksymalnie 1500zł znalazłem gotowy zestaw od novritscha dość znany koleś robi filmy na YT http://novritsch.com/shop/vsr-10-tuning-kit/ tylko ten zestaw z dostawą do polski wynosi ok 1700zł to troche dużo biorąc pod uwagę to że potrzebna jest jeszcze gumka Hu i to http://www.airsoftgi.com/product_info.php?products_id=10248 Czy ktoś obeznany w tym temacie może zrobić mi jakaiś gotowy zestaw jaki mógłbym włożyć do mojej vsr10 Chcę osiągnąć ok 550 fps budżet to max 1500zł dzięki z góry za pomoc

Link to post
Share on other sites

Mam ten set od novritscha. Moje M40A3 nie bylo 100% kompatybilne z vsr10 ale udalo sie to upchnac. Cena to jakies 1800zl plus podatek i odprawa w dhl 200 zl

 

Czas oczekiwania na set to nawet 4 tygodnie bo produkuje je po zlozeniu zamowienia

 

Ale jesteś zadowolony z osiągów?

Link to post
Share on other sites

Tylko nie zrób błedu jak masz VSR od TM i nie zmień komory na PDI :icon_biggrin: stock komora jest świetna, lufę kupisz za ~500-700zł + gumkę :icon_smile: resztę wydasz na pakiet części od Bart_a i będzie piko bello :icon_wink:

Edited by sebolek
Link to post
Share on other sites

Spotkał się ktoś może z pęknięciem sprężynki odpowiadającej za powrót seara trzymającego tłok na swoje miejsce w zt od airsoftpro?

Pisałem do deltashopu o zamiennki ale zero odpowiedzi od ponad tygodnia. Sam nie mam pomysłu od czego taką dopasować.

Link to post
Share on other sites

Panowie, tematu już trochę poczytałem, body co prada Cyma nie TM ale jako że tutaj największa aktywność jest a cm jest w standardzie TM pytanie postanowiłem zadać tutaj. Pytanie brzmi czy to co wymyśliłem ma ręce i nogi. Na pierwszy ogień, komora hop-up v.2 od PDI i Lufa precyzyjna 6.03/453 Prometheusa, na to ma pójść niebieska gumka KM-Head. Dalej jeżeli chodzi o bebechy mam dylemat, wstępnie padło na Zestaw od czechów ( airsoft pro) Czyli zespół spustowy, tłok , prowadnica sprężyny i sprężyna m170 plus do tego niklowany stalowy cylinder i jego uszczelniona głowica. Jak to się prezentuje "na papierze"?

Link to post
Share on other sites

Nie przeczytałeś tematu skoro chcesz kupić komorę pdi a do zestawu gumkę w systemie vsr.

Zgodnie z tym co jest napisane na delta shopie:

przeznaczona do replik AEG standardu Tokyo Marui.
Więc nie jest jednak zła, poza tym to by był jakiś bezsens totalny gdybym wsadził do jednego koszyka komore hop up pdi preckę aegową i gumkę od vsr :P.

 

A jak wygląda sprawa z reszta tych części?

Edited by banneh
Link to post
Share on other sites

Skoro chcesz komorę pdi to zdania nie zmieniam nie przeczytałeś tematu.

Tylko ja nie mam VSR-10 od Tokyo Marui, ergo nie mam super stockowej komory jaką daje nam TM, bo tak jak napisałem w pierwszym poście mam korpus Cymy, która części ma w tym samym standardzie i wszystko pasuje, dlatego też napisałem w tym temacie.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...