Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

[Oficjalny] VSR-10 G-SPEC [Tokyo Marui]


Recommended Posts

Mieści się w kolbie, sam używam tak już jakiś czas. (o boże on jest z mazowieckiego, ma mancrafta, pozabija nas)

 

co do "strzelanek gdzie nie ma pozwolenia na mc" nie wchodzisz na taką i masz to gdzieś po prostu ;) No chyba, że "muszę i już" to wtedy bierz sprężynę i męcz się przeładowując lewą ręką.. (warto nauczyć się robić to prawą.)

Link to post
Share on other sites
  • Replies 1.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Stoję przed tym samym problemem. Skłaniam się ku MC, ma dużo zalet a poza tym powinniśmy walczyć z pluszsoftem i dziwnym blokowaniem HPA w snajperkach. Rozumiem że 600 fps w M4 z 20 rps jest niefajne ale dlaczego mają obrywać czterotakty?

 

Czy niektórzy organizatorzy są na tyle ułomni że nie pozwalają używać MC nawet jak ktoś posiada Tournament Lock i umożliwi zaplombowanie? Może Mancraft powinien wypuścić numerowane plomby do TL dla organizatorów?

Edited by Spirit_
Link to post
Share on other sites
Czy niektórzy organizatorzy są na tyle ułomni że nie pozwalają używać MC nawet jak ktoś posiada Tournament Lock i umożliwi zaplombowanie? Może Mancraft powinien wypuścić numerowane plomby do TL dla organizatorów?

Niektórzy organizatorzy nauczyli się, że są ludzie strzelający z MC z metalowych kulek przy 600fpsach ;)

 

Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka

 

 

Link to post
Share on other sites

Nie wnosi to nic do tematu, od tego mamy Tournament Lock. Równie dobrze mogę włożyć customową sprężynę do springa i ładować metalowe kulki, taki sam efekt. Jedyna niedogodność to że trzeba chronować na docelowych kulkach i wtedy zakładać plombę.

 

Ps. Metalowe kulki do strzelania na dużym dystansie nie są takie złe. Nie miałbym nic przeciwko nawet gdyby ktoś do mnie strzelał z ceramiki. Jest proste rozwiązanie. Dalmierz + zakaz strzałów z jakiejś tam ustalonej odległości.

Edited by Spirit_
Link to post
Share on other sites

Zanim to przerodzi się w sprawę pod tytułem złe mc złe ceramiki.

archerr0 proponuję grać z dorosłymi mentalnie i fizycznie osobami a nie gówniarzami a na pewno zmienić środowisko w którym przebywasz.

 

To jak z tym narzekaniem, że kobiety się puszczają lub są niewierne, na to polecam zmienić towarzystwo chociaż najczęściej osoba, która coś takiego mówi sama nie stanowi odpowiedniego materiału na porządną żonę, które pomoże w domu, pomoże przy obiedzie, będzie miała zbliżoną pracę zarobkowo i podobny poziom wykształcenia a wieczorem tak wychędoży, że nie wiadomo gdzie góra a gdzie dół, taka subtelna różnica.

 

Slayer można regulować fps w sprężynowych replikach w vsr banalnie wymienia się sprężyny a pdi oferuje szeroki wachlarz.

Co do przeładowywania lewą ręką chyba tutaj lub w dziale aps96 były już przypadki przerabiania replik na wersję leworęczne.

 

Co do naprężeń w sprężynowych replikach jak nie kupisz chińskich części a coś porządnego jak pdi lub coś od bartha (tutaj jednak polecam spust a zestaw tłok cylinder brać od pdi) to naprężenia nie mają znaczenia nawet jak dasz pióro z żuka.

 

Co do regulacji mocy nie ciesz się, bo i tak najczęściej nie ma z czego strzelać przy replice o fpsach powyżej 550.

Co do ceramiki powiem tak ludzie tego używają ale nie spotkasz się z nią na zwykłych grach bo cena jednego łożyska a drugie cóż z takimi osobami gra się w dobrze wyselekcjonowanym gronie, gdzie powiedzmy każdy każdego zna.

Edited by samael16
Link to post
Share on other sites

Właśnie dorwałem w swoje łapy zestw tuningowy od ASP v.3. W końcu nie trzeba ucinać osłony spustu. Ogólnie jest miło zaskoczony wykonaniem i w tej cenie bardzo fajna sprawa. Wszystko chodzi dobrze i płynnie. Niestety moja dźwignia blokady od BAR-10 jakoś nie zgrywa się z śrubą blokady i po prostu nie działa ale możeeee uda się na to zaradzić poprzez izolkę :v. Kolejny zakup to będzie full zestaw cylindra PDI :D/

Link to post
Share on other sites

Witam. Przyszedł taki czas, w którym to stwierdziłem, że czas zainwestować w replikę karabinu snajperskiego. Z dwój replik, pomiędzy którymi musiałem wybrać (Well L96, TM VSR-10) zdecydowałem się na tę droższą opcję i stałem się posiadaczem VSR-10 Pro-sniper głównie z uwagi na Ohy i Ahy towarzyszące od wielu, wielu lat replikom Tokyo Marui. W stocku rzecz jasna cudów po 280FPSach spodziewać się nie należy, jednakże i w takiej konfiguracji bawiłem się na strzelankach dobrze i na brak fragów narzekać nie mogę. Replika na tuning jeszcze trochę sobie poczeka, natomiast jest jedna rzecz, na którą chciałbym się poskarżyć. Jak na replikę Tokyo Marui spodziewałem się zdecydowanie lepszego wykonania, a mianowicie szew po połączeniu 2 elementów z których wykonano łoże widoczny jak cholera, a sama replika trzeszczy ja opętana. W tej kwestii czuję ogromy zawód na sprężynowej replice za 1000zł i muszę przyznać, że przechodzone WELLowskie L96 kolegi mniej trzeszczy niż mój nowy VSR-10. O ile widoczny szew jestem w stanie jeszcze przełknąć, o tyle trzeszczenia już nie potrafię, więc zwracam się do Was z następującym zapytaniem. Czy posiadacze tej repliki jakoś uporali się z trzeszczącym plastikiem metodami nieinwazyjnymi, czy raczej muszę się pogodzić z takim stanem rzeczy?

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...
  • 3 weeks later...

Miał ktoś już może problemy z podawaniem cięższych kulek(0,4/0,43) w vsr z komorą PDI ? W mojej cymie bez przerwy nacinają się na krawędź otworu w komorze , jeżeli przeładowuje "do góry nogami" to problem występuje trochę rzadziej. Na kulkach 0,36 wszystko działa jak trzeba. :icon_confused3:

Link to post
Share on other sites

Zapytanie do posiadaczy VSR-10 lub ludzi, którzy serwisowali owo reple. Mam Bara-10 od JG i dzisiaj postanowiłem go przesmarować. Wyjąłem mechanizm z łoża, odkręciłem lufę, odkręciłem głowicę cylindra, wyjąłem bebechy, przesmarowałem i skręciłem wszystko. Chcę wpiąć stockowego maga ale coś ciężko wchodził ale udało się go załadować, ale żeby go wyjąć to bez obcęgów nie da rady. Wczoraj było wszystko GIT. Mag od Wella wpina i wypina się normalnie. Jakieś pomysły :D bo to przecież jakaś magia :D.

Link to post
Share on other sites

Nie przykręciłeś czegoś za mocno:)? Lub lekko do tyłu-przodu komory? W jednej lufie widziałem nawiert taki jajowaty, że byłoby to możliwe.

 

 

BTW. menel, żul, "psuwacz". Jak można psuć dzień "promocje na taiwangun nie istnieją".

Edited by mikadorus
Link to post
Share on other sites

rozwiązanie dla potomnych

 

dobra jest rozwiązanie problemu. Mam komorę ASP i klocek trzymający komorę dosłownie leciutko wystaje przez co kołnierz magazynka bardzo ciężko wchodził w komorę. Minimalne podpiłowanie kołnierza kołnierza maga i bangla

Link to post
Share on other sites

Spotkał się już ktoś z częściami tuningowymi PPS do vsr? Jak z ich jakością? Chciałem złożyć karabin w systemie vsr dostosowany do warunków niemieckich. Z uwagi na to, że bazę pod tuning muszę zakupić w Niemczech, a dostępność tamże tych karabinów jest mocno ograniczona zastanawiam się nad M40 PPS(w stocku ma drewno i części tuningowe pps) albo nad Zastava M70 Varmint.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...