Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

[Oficjalny] VSR-10 G-SPEC [Tokyo Marui]


Recommended Posts

Wygląda to tak dlatego ,że każdy kieruje do tego wątku. To są klony marujca więc pasują też wszystkie części a tematy o chińczykach padają dość szybko bo nikt ich nie czyta z racji właśnie tego tematu ;)

Spoko Bar10 zamówiony. Więcej spamu z mojej strony nie będzie ;P

Link to post
Share on other sites
  • Replies 1.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Wiecie co jest najlepsze? Tytuł wątku:

[Oficjalny] VSR-10 G-SPEC [Tokyo Marui]

 

Za dużo tu wpisów o BAR i MB. Jak kogoś interesuje TM to będzie musiał czytać wszystko i wyławiać informacje dla siebie. Lepszy byłby osobny wątek np Repliki w systemie VSR lub coś podobnego.

 

Marku, sądzę że wystarczyło by zmienić nazwę tematu na " VSR-10 TM oraz klony " i by starczyło. Jest opcja przeszukaj temat, ale opcja przeglądania całego wątku jest o stokroć lepsza z uwagi na to, że czasami cos z Bara moze przydać się do TM albo MB .

 

 

Z tym "wszystkie" to ja ostrożny bym był. Czasami jest tak, że "pasuje ale..." np trzeba poprzerabiać czy coś.

Nie zdarzyło mi się mieć problemów póki co ;) z tym "pasuje ale" to typowe chińskie zagrywki.. i czasem fakt trzeba przypiłować :D

Link to post
Share on other sites

Co do gumek to jaką brać pid 550 fps i kulki 0.36?

Zielony km head

Czerwony mad bull

Czerwony falcon?

Bar 10 na taiwangun,azteko.pl jak i sam vsr 10 spec TM na azteko.pl

Lufy promyka też na azteko wjechały.Panowie w końcu mamy jako takie części w Polsce niż tylko well ;)

 

Jak pisałem bar 10 dotarł do mnie.Na dzień dobry jajca z szyną pod optyke..otwory w niej minięte o 1-1.5mm z otworami w replice-trzeba było rozwiercić jedan na szynie żeby chciało to pasować i się pokrywało.Wiem szyna musi iść wcięciem od strony rączki przeładowania ..z resztą inaczej nie pasuje ale i tak lekka rzeźba musiała być a teraz jest spoko..

Edited by -MARIO-
Link to post
Share on other sites

Jeszcze jedno pytanie czy do zestawu spustowego 90° trzeba wymieniać też cylinder czy np stockowy z bar 10 wystarczy.

Chce wsadzic zestaw od airsoft pro v3 :

Zespół spustowy 90°

Tłok cnc alu do tego zestawu

M170

Prowadnica metal łożyskowana

Stokowy cylinder wystarczy?, ponoć do 650 fps daje rady tylko czy nie pogryzie mi się z zestawem 90°

 

Edited by -MARIO-
Link to post
Share on other sites

Jeszcze jedno pytanie czy do zestawu spustowego 90° trzeba wymieniać też cylinder czy np stockowy z bar 10 wystarczy.

Chce wsadzic zestaw od airsoft pro v3 :

Zespół spustowy 90°

Tłok cnc alu do tego zestawu

M170

Prowadnica metal łożyskowana

Stokowy cylinder wystarczy?, ponoć do 650 fps daje rady tylko czy nie pogryzie mi się z zestawem 90°

 

Niestety nowe Cylindy od Bara-10 są marne i bolce które trzymają tylnią cześć cylindra po prostu wylatują. Ale jeśli byś potrzebował Cylindra to mam w fajnej cenie Cylinder Action Army z głowicą i rączką przeładowania :D.

Link to post
Share on other sites

Jakie ramię komory wstawiacie do gumki KMHead? Kupiłem ją zamiast zielonego Falcona (kręcił nieźle ale mało stabilnie), KMHead kręci idealnie raz za razem po sznurku ale skręca wszystko w prawo. Na falconie tego nie było. Ramię stockowe, montowałem już 3x oraz 2 różne gumki KMHEad. Tą samą gumkę wstawiłem do P226 TM i idzie jak po sznurku.

 

Komora Marui, zasilanie HP jak coś:)

 

Próba podklejenia ramienia izolką w lewo od osi troszkę pomogła, ale nie do końca, a więcej już się nie da. Myślę o ramieniu od Airsoftpro pełnym. Jakieś doświadczenia z podobnym problemem?

Link to post
Share on other sites

Mam dokładnie ten sam problem z kmheadem, i póki co ratuję się wiecznym obróceniem repliki :P lecz z tego co pamiętam jeden znajomy użył ramienia od airsoftpro, które owy problem przy tej gumce rozwiązało. Możesz zamiast kupowania ramienia spróbować wypełnić pustkę między wypustkami w ramieniu z użyciem np. kleju na gorąco po czym odpowiednio ukształtować, na wzór klasycznego aegowego ,,wałka''. Co do stabilności falcona - ramię aspro też powinno pomóc, ja falcona używałem z niewielkim wypełnieniem pomiędzy ,,wypustkami'' w stockowym ramieniu, dzięki czemu wypustka w falconie zaczęła się poprawnie układać, co mi dawało naprawdę świetną celność. Aktualnie nawet mam aegową wersję falcona która ma taką samą wypustkę oraz twardość, w augu ze zwykłym dystanserem oraz perunem daje genialną celność, rzekłbym że bardzo zbliżona / na równi z promykiem. Może pokombinuję z montażem tej lufy w vsrce...

 

Przy okazji, zrobiłem testy gumek maple leaf decepticons oraz autobot w twardości 50 oraz 60, w połączeniu z ramieniem do stock komory od maple leaf - potencjał mają, choć chyba ten skład gumy wyjątkowo nie lubi zimna, bo połowa strzałów była idealna a druga połowa - kompletne wariatkowo... A wiem że ta konfiguracja ma szanse dobrze działać, jako że na zagranicznym snajperskim forum z tą konfiguracją ludzie działali z powodzeniem, choć rzekomo z komorą action army i dystanserem maple leaf / promyk bridge działało lepiej, może jak dorwę komorę AA to sprawdzę.

Link to post
Share on other sites

Również wcześniej testowałem zestaw Maple Leaf Autobot 70 z ramieniem Maple Leaf. Ważne że lufa musi być z otwartym okienkiem. Podobno gumka wymaga trochę przebiegu dla roztarcia, i faktycznie po jakimś czasie strzelała nieźle- kilka strzałów idealnych ale potem 1-2 bardzo słabe.

 

Flacon zielony strzela nieźle, dość stabilnie ale mniej celnie niż gumka stockowa- chętnie bym ją zostawił ale kręci tylko lekkie kulki, 0.4 już dla niej za dużo.

 

Dla mnie trochę za mało stabilnie, zrezygnowałem z Maple. Jak dojdzie ramię ASPro zobaczę czy problem zniknie;)

Edited by Szycha201
Link to post
Share on other sites

mario, jeśli masz zamiar brać ten zestaw airsoftpro, to spring 150-160 wystarczy w zupełności, ja na m150 aspro wyciągnąłem 600 fps (~440/0.4).

na 160 aspro nawet po lekkim przycięciu mi wychodziło 670/0.2 i ~505/0.4

Za późno 170 już jedzie z zestawem ;)

Jak rypnie cylinder to kupie stalowy z tej samej firmy :)

Co do gumek to lekka lip jest.

Pdi ponoć pękają a zielonego falcona dostać to jak w totka wygrać :(

Edited by -MARIO-
Link to post
Share on other sites

To normalny wynik. .

 

2 to aspro ma różne serie springów. Miałem dwie fabryczne m150 aspro, które były jak niemal m180 guardera... no alee to jakiś rok temu było.

Udało mi się w zamówieniu zmienić na m150 z aspro

Miejmy nadzieje ze 550fps będzie z tego ;)

Link to post
Share on other sites

Cześć.

Poskładałem ostatnio sobie własne vsr.

 

Mb-03

Mancraft na CO2

Promyk 500 bodajże

Komora PDI.

 

Z komorą mam problem. Nie wiem czemu ale w ogóle nie chce kręcić kulek 0.40 (specny). Gdzie 0.28 jeszcze w miarę kręci to 0.40 nic. Gumka PDI typu W - nic. Guarder czarny - nic. Sprawdzałem kilka razy czy wszystko jest równo, osiowo itd. Dystanser PDI - przyszedł wraz z komorą. Na ten moment robię R-HOPa na SUGRU może coś się poprawi.

Na stockowej lufie i komorze kręci bardzo ładnie. Tylko wiadomo - stock.

Ręce mi opadają bo nie wiem o co chodzi.

Edited by Mlekozerca
Link to post
Share on other sites

Z tego co pamiętam to lekko podpiłować wcięcie na zaczep maga i pasują elegancko. To wcięcie na magu, a nie w body:p.

 

Nie ma tego dużo, z 0.5-1.5mm coś w ten deseń.

 

Też miałem ten problem i potem dwa magot działały elegancko.

Edited by mikadorus
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...