Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

[Oficjalny] VSR-10 G-SPEC [Tokyo Marui]


Recommended Posts

  • Replies 1.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Składam snajpę na MB03 i mam szybkie pytanko dot. lufy i komory. Pisano tu o magii hopa TM VSR, jednak jak z chińczykiem? Lepiej kupić komorę PDI i lufę Promyka, czy komora stock a lufa PDI do L96 TM?

Szukam najlepszego rozwiazania i nie mogę go jednoznacznie określić :(

Link to post
Share on other sites
Od siebie mogę polecić komorę Action Army. PDI jest niby dobra, ale spotyka się problem ze zbyt słabym dociskiem ramion. Dorwanie stockowej TM jest bardzo trudne, dopóki nie chcesz brać za 300 z kawałkiem prosto z Japonii

Komora łyka lufy i gumki AEGowe czy VSR? Trafiłem na 2 sprzeczne informacje niestety.

Link to post
Share on other sites
Komora na gumki i lufy VSR, co jest dla niej dużym plusem

Dzięki za sprostowanie.

 

Jeszcze szybkie pytanie dot. lufy. Po analizie wizualnej wnioskuję, że jest to jedno, jednak chciałbym się upewnić.

Czy lufy APS96 w pełni pasują do komory VSR? MB03 ma 509mm i raczej chciałbym zostać przy tej długości, a najbliżej ma Promyk/ PDI 500mm do APS96.

Edited by a5d4f1
Link to post
Share on other sites

Dzięki za sprostowanie.

 

Jeszcze szybkie pytanie dot. lufy. Po analizie wizualnej wnioskuję, że jest to jedno, jednak chciałbym się upewnić.

Czy lufy APS96 w pełni pasują do komory VSR? MB03 ma 509mm i raczej chciałbym zostać przy tej długości, a najbliżej ma Promyk/ PDI 500mm do APS96.

 

Nie wiem szczerze jakie MB03 ma 509, skoro jest to VSR, które powinno mieć 430, ale okej. Lufę dobieraj pod fpsy i wagę kulek, jakich planujesz używać. Ja na 500 fpsach mam lufę 469 i kulki .4 i mam prawie że maksimum możliwości

Link to post
Share on other sites

 

Nie wiem szczerze jakie MB03 ma 509, skoro jest to VSR, które powinno mieć 430, ale okej. Lufę dobieraj pod fpsy i wagę kulek, jakich planujesz używać. Ja na 500 fpsach mam lufę 469 i kulki .4 i mam prawie że maksimum możliwości

Pod kątem części jest kompatybilne z VSR, jednak lufa stockowo jest dłuższa i ma te 509mm. Jestem świadomy doboru odpowiedniej objętości cylinder- lufa.

Chodzi mi o sam fakt kompatybilności lufy od APS96. Na zdjęciach niby wsio ryba, jednak chciałem się upewnić żeby nie utopić kasy ;)

Link to post
Share on other sites

Będzie trochę nie po kolei, ale jak już zacząłem czytać to i się wypowiem jako posiadacz i rzeźbiarz modelu od Wella

 

 

Nie wiem szczerze jakie MB03 ma 509, skoro jest to VSR, które powinno mieć 430, ale okej. Lufę dobieraj pod fpsy i wagę kulek, jakich planujesz używać. Ja na 500 fpsach mam lufę 469 i kulki .4 i mam prawie że maksimum możliwości

Mb03 jest kopią Pro sniper jednak jak słowo "kopia" oznacza że nie jest identyczna w tym wypadku lufa. i ogólnie gabaryt inny MB ma 115cm około a VSR-10 107

 

 

Składam snajpę na MB03 i mam szybkie pytanko dot. lufy i komory. Pisano tu o magii hopa TM VSR, jednak jak z chińczykiem? Lepiej kupić komorę PDI i lufę Promyka, czy komora stock a lufa PDI do L96 TM?

Szukam najlepszego rozwiazania i nie mogę go jednoznacznie określić :(

Osobiście uważam, że zależy jak trafisz ludzie mówią, że JG jest idealną kopią TM, mam JG i MB03 powiem Ci, że Komora lepsza jest w MB03 niż w JG... (tak dziwnie, ale to prawdopodobnie przez ramie dociskowe MB ma dłuższy dystanser). Także ja na twoim miejscu zostawił bym sobie komorę oryginalnąi nie ładował sie w PDI czy inne tego typu rozwiązania lufę pod VSR mozesz kupić w cenie zestawu Komora + lufa, a może nawet przyoszczędzisz. (PDI robi lufy na wymiar nawet). Sam osobiście mam u siebie promyka 555mm i przykryłem go małym tłumikiem (wystawał z 6cm).

 

Od siebie mogę polecić komorę Action Army. PDI jest niby dobra, ale spotyka się problem ze zbyt słabym dociskiem ramion. Dorwanie stockowej TM jest bardzo trudne, dopóki nie chcesz brać za 300 z kawałkiem prosto z Japonii

nie jest mu potrzebna stockowa TMkowa komora, komory od JG czy MB dają radę ;) sam używam. Mityczność komory TM...

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Siemaneczko ludziska potrzebował bym info na temat sprężynki. Aktualnie mam Spring PDI 520fps daje mi 550fps, chciałbym zmienić na coś troszkę mocniejszego na 600-630fps. Ktoś by mógł coś zaproponować i czy w ogóle dostane takie cudo ;p. Wymiary spreżyny aktualnej to:

 

Length : 200mm arround.

Outer Dia. : 13mm

Inner Dia. : 11mm ( please use the 9mm SP guide )

 

Z góry dziękuje za odpowiedzi i pomoc. Pozdro.

Link to post
Share on other sites

Właśnie mnie zaciekawiłeś .Do zestawu aspro dodawana jest prowadnica 7/9mm i spring 9mm średnicy.Pytanie brzmi czy zastosowac te 7mm czy z tą nałożoną tuleją na 9 mm.Z tego co zrozumiałem na twoim springu PDI producent zaleca stosować mniejszą średnicę prowadnicy a jak się to ma do innych producentów

 

Link to post
Share on other sites

Da się, ale będzie żałosna kultura, a nawet poważniesze zgrzyty przy ściskaniu springa... w najgorszym przypadku można pewnie spsuć sprężynę, cylinder lub tłok jakby na samym początku źle "weszło", a właściciel przeładowywałby to na chama. Nie bez przyczyny sprężyny 7mm mają inny skok zwoju niż te na 9mm.

 

 

By nie było - z braku laku latałem raz z konfiguracją standardowej sprężyny, prowadnicy 7mm (zestaw PPS) i tłoka od laylaxa... kultura pracy gorsza niż w Sejmie.

Edited by mikadorus
Link to post
Share on other sites

Instalowanie spustu PDI do vsr w AWS'ie.

 

The pdi trigger does not fit full stop either. I got an engineer to precision cut 1.5 mm deep borders 1mm wide in the hope of it fitting but then found that the (not too sure what the exact name of this part is but if you look at your trigger box by itself and pull the trigger you'll see it moving. It's also the thing that catches onto the safety, the thing sticking out) was too wide and am now wondering if I should get this trimmed a little too to see if it will fit.

 

Cytat z : http://www.airsoftsn...-nightmare.html

 

Zatem pewnie jak z instalowaniem części z innych replik - podkładki, trochę papieru ściernego i jechane.

Edited by mikadorus
Link to post
Share on other sites

Miał ktoś styczność z cylindrami do vsr od airsoft pro?

Jedyne co dostępne w Polsce to ten zwykły czarny stalowy

http://deltashop.pl/p/514/424/stalowy-cylinder-do-vsr-mb-02-03-07-vsr-czesci-replik-snajperskich-air-soft-gun.html

a że mam od nich zero triggera i zestaw tuningowy to myśle i nad cylindrem jako iż stockowy szlag trafi znając historie na łączeniu z rączką .

Ktoś coś?

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...