Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

[Oficjalny] VSR-10 G-SPEC [Tokyo Marui]


Recommended Posts

  • Replies 1.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Mam dylemat. Bo gdzieś tutaj na forum wyczytałem, że ludzie już średnio polecają promyki. Ktoś ostatnio montował, poleca lub nie? Chodzi mi o promyka do VSR 430mm (komora zostaje stockowa). Zamawiałbym z jarmix bądź deltashop, więc raczej pewne, że byłby to oryginał.

Link to post
Share on other sites

O deltashopie to słyszałem. ;) a i tak tam niby jest tylko do przerabiania, więc będę brał z jarmixa jak coś. Właśnie ja słyszałem, że promyk spoko, tylko ostatnio, jakoś ze 2 miesiące temu czytałem jakieś tam opinie i się zastanawiam. Ale w takim razie pewnie wezmę i będzie problem z głowy. :)

Link to post
Share on other sites

Akurat nie mam blsów tylko geoffs , ale jak te się skończą to je nabędę ..O blsach jedynie słyszałem pochelbne opinie i rozmawiałem z ludźmi którzy ich używają i polecają .Ze specny strzelałem od 0.4 po 0.45g .Zdarza się, że uciekają na boki w ostatniej fazie lotu na powiedzmy 70m

Link to post
Share on other sites
  • 2 months later...
  • 2 weeks later...
  • 2 months later...
  • 1 month later...

Minimalne. Tłok uderza o cylinder szybciej jak ma dyszę o większej średnicy i nie ma hamulca pneumatycznego. To wprowadza dodatkowe wibracje, które minimalnie mogą wpłynąć na skupienie na perymetrze. Dużo tu zależy od sztywności osadzenia zamka i zespołu lufy.

Snajpy w ASG to niezła apteka. Tu wszystko ma znaczenie jak już walczymy o poprawę skupienia w centymetrach i milimetrach (LOL).

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...
  • 4 months later...

Raczej nie. TM są dobrze spasowane. Ja mam stockowego WELL'a (metalowy) i nie widziałem kompletnie żadnej różnicy po wymianie na co innego. A nawet było gorzej, bo stockowy TM (metalowy) jaki wstawiałem miał krótszą wypustkę dociskową i nie kręcił dobrze.

Więc w mojej opinii, jeśli komora jest metalowa, to ją zostaw. Nie ma sensu wszystkiego wymieniać. Jak VSR jest dobrze złożony, to żeby walił na 75m w punkt to wystarczy w nim lufę i gumkę zmienić.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...