Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

[Oficjalny] VSR-10 G-SPEC [Tokyo Marui]


Recommended Posts

  • Replies 1.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 4 weeks later...

Mam jedno pytanie bo nie jestem pewny do końca a lepiej się upewnić ;) niektóre lufy nie mają mostka czyli wchodzą inne gumki HU niż te co mają mostek i pytanie jest takie jakie wy na tą chwile polecacie gumki do tej wersji z mostkiem i do tej bez mostka 

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Składam kolejnego TM vsr-a z mancraftem. Która lufa lepsza: edgi mosiężna bull barrel 6,00, 435 mm. czy pdi 6,01, 430 mm.? A może wsadzić dłuższą lufę np.  około 500 mm.? Dostałem też komorę AA, czy lepsza lufa do tej komory z mostkiem  czy bez? 

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...
W dniu 25.06.2018 o 20:10, headsh00t napisał:

Szukam adaptera tłumika do G speca i nie mogę znaleźć wiekszość podpisana jest w sklepach jako G spec ale maja gwint 20mm a ten jest za mały . Może ktoś pomóc?

Są na airsoftpro cz. Świetnie wykonane adaptery.

Link to post
Share on other sites
  • 2 months later...
  • 1 month later...

Siemka! Mam bara 10 z cylindrem i zespołem spustu od barta i mam do was pytanko. Co myślicie o lufach Lambdy dedykowanych do vsr? Cena około 360 zł, można je znaleźć na jarmixie. Jeśli bym ją kupił to jaką polecacie gumę i dystanser, ja myślałem nad maple leaf autobot 70° (mam ok.535fps) i dystanserem omega też od ml Na razie flata sobie odpuszczam.

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...

Do 600 fps lepiej uzyc ML autobota czy decepticona ? Docelowe kulki ktore uzywam obecnie to 0.48 BLS przy zrobionym flathopie z zielonego falcona (gumka na plasko i dystanser Maple leaf omega). Jest sens w ogole to zmieniac ? Obecnie celnosc ok ale w zasiegu troche mi brakuje takiego dlugiego prostego lotu, czesto musze juz strzelac troche lobem, a mocniejsze dosicniecie hopka juz powoduje ze kulki glupieja, czyli docisk juz za mocny. Dlatego myslalem glownie nad ML 60 st autobot ale chce jeszcze zasiegnac opini :)

Edited by oofo
Link to post
Share on other sites
  • 3 months later...

Czołem. Mam VSR na następującym setupie:
- wnętrze od bart_a
- komora Airsoft pro czerwona
- lufa promyk 430mm
- gumka nie pamiętam jaka, ale flat na dystanserze omega
- spring M160 airsoftpro
- składana u magika dextera

I tutaj pytanko - na takim setupie replika generuje ~620fps i ~ 3.8J na docelowych kulkach (0.48). Ogólnie jestem zadowolony z zasięgu, celności itd. Problem jest z limitami. :D Potrzebuję zejść do 600fps/3.6J na 0.48 - jakiego springa polecacie wrzucić pod taki wynik?

Link to post
Share on other sites
11 godzin temu, NoWay napisał:

Czołem. Mam VSR na następującym setupie:
- wnętrze od bart_a
- komora Airsoft pro czerwona
- lufa promyk 430mm
- gumka nie pamiętam jaka, ale flat na dystanserze omega
- spring M160 airsoftpro
- składana u magika dextera

I tutaj pytanko - na takim setupie replika generuje ~620fps i ~ 3.8J na docelowych kulkach (0.48). Ogólnie jestem zadowolony z zasięgu, celności itd. Problem jest z limitami. :D Potrzebuję zejść do 600fps/3.6J na 0.48 - jakiego springa polecacie wrzucić pod taki wynik?

 

Pisz do Dextera ma sprawdzone springi.

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...

Witam!

Mój zestaw to:

- Prowadnica łożyskowana stal od Action Army

- sprężyna m145 od maple leaf

- tłok z teflonowymi pierścieniami Action Army

- głowica cylindra Maple leaf

- gumka różowa 75 st. z pierścieniem uszczelniającym maple leaf

- lufa wew masamune od Action Army 6.01

- stockowy zestaw spustowy ze stalowymi searami.

- stockowa komora

zestaw generuje 570 fps testowany uwaga! na rocketsach 0,2 i wyłączonym hopku

Profilaktycznie porobione teflonfixy na głowicy cylindra i gumce hopup. świetny zasięg i skupienie kulki 0,36 lecą daleko i jak po sznurku.

Link to post
Share on other sites
W dniu 27.05.2020 o 08:23, Hellrider napisał:

Witam!

Mój zestaw to:

- Prowadnica łożyskowana stal od Action Army

- sprężyna m145 od maple leaf

- tłok z teflonowymi pierścieniami Action Army

- głowica cylindra Maple leaf

- gumka różowa 75 st. z pierścieniem uszczelniającym maple leaf

- lufa wew masamune od Action Army 6.01

- stockowy zestaw spustowy ze stalowymi searami.

- stockowa komora

zestaw generuje 570 fps testowany uwaga! na rocketsach 0,2 i wyłączonym hopku

Profilaktycznie porobione teflonfixy na głowicy cylindra i gumce hopup. świetny zasięg i skupienie kulki 0,36 lecą daleko i jak po sznurku.

No ok. I co w związku?

Link to post
Share on other sites
W dniu 27.05.2020 o 09:38, TepesRaf napisał:

Witam. Używaliście może łoże Maple Leaf - MLC-S1 do VSR-10? Czy ergonomia tego łoża jest ok? Czy spasowanie z TM VSR jest dokładne? Pozdrawiam serdecznie. 

Tak, mam.

Lekko dziwna krzywizna chwytu pistoletowego, poza tym siada idealnie, trzeba uważać tylko przy wyborze zestawu spustowego, bo inaczej będzie trzeba przerabiać łoże.

Link to post
Share on other sites
13 godzin temu, thewojtz napisał:

Tak, mam.

Lekko dziwna krzywizna chwytu pistoletowego, poza tym siada idealnie, trzeba uważać tylko przy wyborze zestawu spustowego, bo inaczej będzie trzeba przerabiać łoże.

Mam zespół spustu airsoftpro. Ciekawe czy będzie pasował do kolby bez jej dodatkowej modyfikacji.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...