Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Ja kiedyś w swoim Barze katowałem tłok na 130 i wszystko było w porządku. Jednak sądzę, że na 150 szybko się sypnie. Prędzej czy później i tak trzeba będzie wstawić zamiennik. Jeśli mi się uda porobię jakieś testy celności i zasięgu mojego Bara po "teflonowych modyfikacjach" :).

 

Pozdro

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

A tak odnośnie tłoków w BAR'ach(mój ma już jakieś 3 lata z mojego pierwszego BAR'a). Był używany w stock'u przebiegu nie pamiętam(3-4k?), później na searach DF spring sp150 przebieg podobny jak w stock'u. Po zakupie V-triggera przerobiłem go na 90*(stopni :D) w takiej opcji(sp170) używany był przez około rok(początkowo lekko się ścierał co było związane zza dużą odległością między tłokiem a piston searem triggera). Działa do tej pory bez żadnych ubytków.

Natomiast tłoki od MB Well'a sprawują się dużo gorzej na tej samej sprężynie(sp150) wyłamała się końcówka tłoka.

Link to post
Share on other sites
  • 4 weeks later...
  • 5 years later...

Podobnie jak sebciu mam BAR jg 376 model ma ok 3lat i nadal jest w stoku kulek nawet nie liczę bo z 2 paczki zużylem napewo + te które porzyczyłem a nie oddałem

Ale dość o mnie pytanko jak go odświeżyć możliwie jak najmniejszym kosztem nie kupując drugiego ,

Odrazu pisze by nikt mnie nie poprawiał odnośnie kilku tematów

1. Tak piszę z błędami i jestem z tego dumny , nikt nie jest idealny

2. Dlaczego niskim kosztem - jest to zapasowy karabin którego używam tylko do gier post apo ( wygląda jak wygląda )

Dlatego prośbą jak do ulepszyć możliwie jak naj mniejszym kosztem

Pozdro

Mile widzane linki do filmów uszelniajacych układ i złośliwie przytki "czytaj uważniej "

Link to post
Share on other sites
  • 2 months later...

Podobnie jak sebciu mam BAR jg 376 model ma ok 3lat i nadal jest w stoku kulek nawet nie liczę bo z 2 paczki zużylem napewo + te które porzyczyłem a nie oddałem

Ale dość o mnie pytanko jak go odświeżyć możliwie jak najmniejszym kosztem nie kupując drugiego ,

Odrazu pisze by nikt mnie nie poprawiał odnośnie kilku tematów

1. Tak piszę z błędami i jestem z tego dumny , nikt nie jest idealny

2. Dlaczego niskim kosztem - jest to zapasowy karabin którego używam tylko do gier post apo ( wygląda jak wygląda )

Dlatego prośbą jak do ulepszyć możliwie jak naj mniejszym kosztem

Pozdro

Mile widzane linki do filmów uszelniajacych układ i złośliwie przytki "czytaj uważniej "

Na początek koledze należy się

b42b2664a5fa311890e805e871023cad_original.jpg

Gratuluję.

 

Bar-10 jest klonem VSR od TM, looknij do tematu o tej replice, TUTAJ

Masz tam obszerną reckę na 1 stronie i opisanych sporo patentów na ulepszenie repliki. Filmiki też się znajdą.

Link to post
Share on other sites
  • 8 months later...

Podobnie jak sebciu mam BAR jg 376 model ma ok 3lat i nadal jest w stoku kulek nawet nie liczę bo z 2 paczki zużylem napewo + te które porzyczyłem a nie oddałem

Ale dość o mnie pytanko jak go odświeżyć możliwie jak najmniejszym kosztem nie kupując drugiego ,

Odrazu pisze by nikt mnie nie poprawiał odnośnie kilku tematów

1. Tak piszę z błędami i jestem z tego dumny , nikt nie jest idealny

2. Dlaczego niskim kosztem - jest to zapasowy karabin którego używam tylko do gier post apo ( wygląda jak wygląda )

Dlatego prośbą jak do ulepszyć możliwie jak naj mniejszym kosztem

Pozdro

Mile widzane linki do filmów uszelniajacych układ i złośliwie przytki "czytaj uważniej "

 

Nie wiem czy stwierdzenie " mam BAR 376" jest na miejscu gdyż 376 to chyba kopia M70 varmint , nie VSR . tak mi się wydaje :P

Link to post
Share on other sites
  • 9 months later...

Czołem. Po zakupie tej repliki przymierzam się do tuningowania i tu chciałbym się poradzić osób bardziej obeznanych w temacie. Znalazłem recepture na tuning tego bara od znanego ytbera Novritsh. Na swojej stronie podaje spis części które trzeba zmienić a których nie http://tuningkits.novritsch.com/product/jing-gong-bar-10-tuning-kit/ Czy moglibyście mi poradzić jakich firm części brać głównie mam na myśli: ( Tłok,prowadnice,gumke,seary,sprężyne) Z góry Dziękuje za Pomoc :)

Link to post
Share on other sites

Mendi, klon VSR to 367. Kolega pisał o 376. To inna replika. Nie wszystko jest kompatybilne. Trzeba dorabiać części.

 

:D No i samopał dla mnie... odpowiedziałem na posta sprzed roku. (Z łopatą).

 

A sam novritsh(czy jak mu tam) opisuje fajny tuning. Ale nie w Polsce gdzie snajper ma ponad 600fps. Ten jego kit jest pod 500... góra 550fps, ale kultura pracy na wyższych fps będzie lekko do kitu.

Edited by mikadorus
Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...