Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

IV Zlot ASG TOMASZOWO 2008, 2-4.05.2008


Recommended Posts

Przypominam uczestnikom zlotu, że szczgółowe i aktualne informacje dla każdej ze stron konfliktu znajdują się na naszym forum. Prośby o dodanie do ukrytego podforum stron proszę kierować na PW do mnie lub kolegi Somana.

Zostało już tylko dwa tygodnie, powoli dobiegają końca ostatnie przygotowania.

Link to post
Share on other sites
  • Replies 318
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ja też myślę pozytywnie icon_wink.gif prognoza na 16 dni "w przód": około 12 stopni i opady przelotne icon_wink.gif Jak dla mnie bomba pogoda icon_wink.gif

Przynajmniej Foka nie będzie siedział w bazie w chłodzie i czyhał z Glockiem na Fęsa i jego triki filmowe :mrgreen:

Edited by von_Zakapior
Link to post
Share on other sites

@Tuksiak

Ostatni będą pierwszymi! więc nie ma co marudzić ;)

 

Widać także, że 'producent' zlotu tnie koszta i zamiast koparki (całodzienne wypożyczenie to około 300-400zł) to szpadelki/kilofy w dłoń i ręczna robota.

 

Do zobaczyska w piątek, jeśli dojade...

Link to post
Share on other sites
'producent' zlotu tnie koszta i zamiast koparki (całodzienne wypożyczenie to około 300-400zł) to szpadelki/kilofy w dłoń i ręczna robota.

 

 

"...ja p...lę takie wczasy, dresy w pasy i drewniane adidasy..." :mrgreen:

Link to post
Share on other sites

 

Widać także, że 'producent' zlotu tnie koszta i zamiast koparki (całodzienne wypożyczenie to około 300-400zł) to szpadelki/kilofy w dłoń i ręczna robota.

 

 

Podziwiam Twoją przenikliwość i zdolność dedukcji. Wielki Szacunek...

Link to post
Share on other sites

Nie wpadajcie - zróbcie to świadomie ;)

 

Wasze ukochane FST też będzie już w czw wczesnym popołudniem :)

 

Jizas jak ja te 3 dni jeszcze wysiedze w robocie bo od dziś już na walizkach siedzę i już chcę czw popołudnia :D

Link to post
Share on other sites

Dla nas zakończył się kolejny pracowity dzień i będzie mi bardzo miło powitać was w Tomaszowie. Mam nadzieję, że w tym roku będzie jeszcze lepiej i ciekawiej, niż na poprzednich edycjach.

 

Wolf nikt nie ma wątpliwości, że tak właśnie będzie ;-)

Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...