Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

  • Replies 486
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 2 weeks later...

Operacja tuning zakończona

łożyska JBU

prowadnica JBU

spring sp140

śrubki smary itp

+batka 10.8

GB złożony przez specshop

efekt :

coś ruszyło do połowy i zdechło... :wink:

P.S Po roku miał 330-360 fps :strach:

30 min póżniej

NO I JUŻ ZYJE

blaszka przy kabelku od silnika pękła i chodzi aż miło...narazie

Edited by sakamuto22
Link to post
Share on other sites

P.S Po roku miał 330-360 fps :strach:

 

I cię to zdziwiło ? Chińskie stockowe sprężyny zbijają się i tracą na mocy z prędkością światła, to norma. Taka sprężyna nadaje się do downgradu po jakimś czasie i do niczego więcej. Mam nadzieję, że na m140 pocięgniesz więcej niż ja bo mi sie udało na stokowym szkielecie jakieś 8k, ale pamiętaj części w chinolach to loteria więc może ci się poszczęści :-F pzd

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...

Przyszła pora na konkretna rekonstrukcję. Wraz z tym muszę przekonwertować 416 na M4 RIS. Części już mam.

 

Kwestia tego że potrzebuję repliki głównie do lasu i stąd chciałbym wstawić SP130 Guardera

 

Obecnie w gb siedzi

 

tłok[Guarder]

głowice [JBU]

sprężyna G&P (stock)

Bateria Li-Po (nie wiem jeszcze jaka - potrzebuje czegoś o dużej wydajnosci mieszczącego się w prowadnicy kolby - do tej pory używałem 11,1 15C 2200 mAh [King Arms])

łożyska ślizgowe [Guarder]

 

I tu pytanie - o ile o resztę części się nie martwię to nie wiem czy szkielet GB wytrzyma SP130, Ewentualnie mogę wsadzić z powrotem nieużywaną sprężynę stockową.

Edited by Wolfi
Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Szkielet Ci wytrzyma, aczkolwiek radziłbym zmienić głowicę tłoka na jakąś lekką, najlepiej grzybka, aluminiowe potrafią namieszać w GB.

Lipol KA 1100mah wchodzi do prowadnicy bez problemu, nie wiem jak z innymi.

 

 

No to się sprawa rozwiązała. Szkielet pękł (na razie tylko na dole) zanim zdążyłem zmienić sprężynę. Całość działa na M110 G&P przy ROF ok 20k/s wiec nie było to jakieś wielkie obciążenie. Dodam że jako użytkownik jedynie słusznych magazynków - real capów nie sieję na lewo i prawo. Wytrzymał może z 10 k.. ale i w to wątpie.

 

Czy to TM czy JG nie mam szczęścia do replik...

Link to post
Share on other sites

Kup m249 :) Wytrzyma to to wiele :)

 

 

Nie pasuje do reko (pasi ewentualnie M60E3)- ale broń wsparcia mnie nie pociąga i niezbyt pasuje (szczególnie przy moich mocno kompaktowych gabarytach i tendencji do bycia w 3 miejscach na raz)

 

Biorąc pod uwagę Twoje doświadczenie poleciłbyś jakiś konkretny szkielet do gb v2

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...
  • 4 weeks later...

Potrzebuje konsultacji aktualnie mój zestaw wyglad atak:

- komora Hop-Up KA,

- M130 DF,

- borek DF,

- łożyska ślizgi,

- rękojesc G27 wyszlifowany środek żeby silnik sie nie blokował,

- zmienione okablowanie plus mosfet Silesia Factory,

Problem polega na podawaniu kulasów, po wyjęciu maga widać że dysza delikatnie wychodzi. Pin tylni wchodzi z nieco wiekszym oporem niz zwykle. Co o tym myslicie czy wystarczy tylko przypiłowac dyszę?

Link to post
Share on other sites
  • 4 months later...

Wrzuciłem wczoraj kilka części do środka mojego hk:

-Sprężynę m130 guarder

-Cylinder typ 0 systema

-Tłok żółty CA, i tu ciekawostka na fabrycznych częściach w stokowym tłoku wyrwały się trzy zęby!

-Gumka, i dystanser guardera.

-Lufa Madbula 590mm

 

Fajnie strzela w tym ustawieniu, kulki lecą prosto, daleko, i celnie.

Z czasem muszę jednak wymienić:

-komorę najlepiej KA

-Głowicę cylindra, no i może tłoka.

-kable, może mosfet.

-prowadnicę sprężyny na łożyskowaną.

 

I jeszcze jedno pytanie dla posiadaczy haków, wymieniał ktoś komorę w body z ABS? Mniej więcej wiem co trzeba piłować, jednak zastanawiam się czy siedzi ona stabilnie? (Dolna część komory 2. częściowej jest przykręcana)

 

Pozdrawiam!

Link to post
Share on other sites
  • 7 months later...
  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...

Ktoś wie gdzie mogę dostać taką replikę? ciężką o nią już w polskich sklepach, głównie chodzi mi o wersję ze standardową teleskopową kolbą od HK i lufą 14-16 calową. Pozdrawiam

 

To legendarna konstrukcja rarytas jest w chwili obecnej. Ja się zastanawiałem nad sprzedaniem ostatnio..ale chyba jednak to jest zbyt prestiżowe :P

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...