Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Nowe repliki JG


Recommended Posts

  • Replies 154
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Poprawcie mnie jeśli się mylę, ale to chyba nie jest AUG A3. A raczej kopia auga TM po konwersji jet custom http://www.wgcshop.com/pcart/shopper.php?i...AUGRAS_srch_aug

 

czym się różni od prawdziwej A3 widać od razu.

8.jpg

 

Tak więc wciąż niema na rynku AUG'a A3 :(

 

A co do prędkości wylotowej, chyba trzeba zacząć propagować downgrade'y w swoich środowiskach. Wystarczy wymiana sprężyny na słabszą. A to że powinien wytrzymywać sprężynę znacznie mocniejszą da nam zwiększoną żywotność (być może i rof).

 

E: Czemu nie zauważyłem posta Szredera? Nie wiem.

Edited by Augustus
Link to post
Share on other sites

O jeju jeju... Tak samo było jak wyszło HK416 z JG. Tez było: "Ło ludzie, to ma tyla fpsów! To bedzie masakra, rzeź, apokalipsa, płaczące niewiasty i płonące wioski!" Wiadome jest, że teraz WSZYSTKIE chińczyki nie zejdą z mocą poniżej 400 fpsów. JG więc to tez się nie opłaca.

 

Sorki za OT

Edited by zombie_snake
Link to post
Share on other sites

jak to mówią, jeden woli Kryśkę, drugi Maryśkę...

Mi osobiście nie podoba się wersja z szyną, wygląda jakoś nieproporcjonalnie, dla mnie oczywiście, ale o gustach się nie decyduje. Jedni lubią AK a inni M (albo HK416 ;-) ), nie dogodzisz wszystkim, to zadanie dla agencji towarzyskich.

 

miło by było mieć alternatywę w postaci wersji K z lunetą ot tak, dla kaprysu.

 

teraz mnie Chińczycy zagięli, poważnie się zastanawiam czy sobie go nie sprowadzić, gdyby ktoś miał zamiar to niech da znać, może się podłącze (taki mały OT)

Edited by Talib
Link to post
Share on other sites

Zadałem to samo pytanie dwóm sklepom:

Witam, czy macie może informacje, kiedy pojawi się u Was G36k od JG?

od Zbrojowni dostałem taką odpowiedź:

Witam, Pojawi się prawdopodobnie w przyszłym miesiącu.

od Gunfire:

Witam, Jeszcze sami niewiemy.

:)

Link to post
Share on other sites

Witam :) Czy wie ktoś coś może na temat żywotności i jakości 3 generacji replik JG ? Ponieważ kupiłem jedną z nich M16A4 i zastanawia mnie ile wytrzyma :P .

Zapytałem się także na innym forum ale zagranicznym i nikt nic złego nie powiedział ,ale być może Chińczyki wysyłają do nas gorsze repliki ,więc jak ktoś ma i korzysta od jakiegoś czasu to bardzo proszę o odpowiedź .

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...