Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

  • Replies 138
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 4 weeks later...

Na WGC 100$. Miałem tą ślicznotkę ale Marushina. Jeśli to kopia to moze miec podobne parametry ale co do wykonani i wytzrymałości nie ręcze.

Marushin miał piękne drewniane czesci a tu jest kompozyt.

 

Zasieg to ok 15-20m ( nigdy kulki nie leca w to samo miejsce ) rozrzut jest rózny ( bywa ze 3 wpadaja w to samo miejsce a bywa ze kazda sobie w inna strone leci ).

Do budynków jest to prawdziwy wymiatacz ( sporo pierdzielenia sie jest z załadowaniem go podczas walki ) trzeba brac pod uwage ze ma sie 15 strzałow a pozniej trzeba przejsc na bron boczna. Miesci sie 45BB a nie 40 jak podają.

 

Napewno nie mozna sie bawic przeładowywanie go jedna reką ( tzn łapać za łoze i szarpac gora dół jak Linda w Sarze ) poniewaz prowadnica łoża sie łamie.

 

Jest to gun mało humanitarny. 1 strzał tłucze butelki a dostanie z niego boli. Szczerze to jest za słaby na las z nieco za mocny na budynki.

 

 

PS: barbie gdzie Ty znalazłeś czarna wersje??

Edited by los89
Link to post
Share on other sites

Wersja na 6mm napewno bedzie bardziej humanitarna ale co do latania z nia po lesie to wątpie. Ja ze swoja latałem z 2 razy i stwierdziłem , ze nie jest to trafiony pomysł 8-) . Z togo co pamietam to ma dość znikomy HU ( wersja na 8mm ma bardzo mary HU ) no i lufa ma spora srednice. Jak chcesz strzelbe do lasu to o niebo lepiej sprawi sie TM.

Edited by Młody_brt
Link to post
Share on other sites
  • 4 weeks later...
  • 1 month later...
  • 3 weeks later...

Śliczny jest, ale 8mm to morderca - widziałem, jakie wgniecenia z 6m robi na siatkowych goglach.

 

Jak się u nas pojawi w wersji 6mm, to z przyjemnościa sobie kupię, bo wdzięczna rzecz i klimatyczna. No, chyba, że bedzie mieć osiągi dyskawlifikujące ją jako broń do CQB.

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...

Ja sie podziele 8) . Kumpel z teamu wygrał tego mossberga przez allegro ( super oferta bo wygrał go za 160pln!!! :lol: wiec sie długo nie zastanawiał czy go brać ).

 

Wygrał chromowanego a jego oczom po odbiorze od kuriera ukazał sie bardzo ładnie wyglądający czarny :uśmiech: .

 

1. Wizualnie wygląda dość solidnie, ładnie wykonany. Niestety po wzięciu go do ręki czuć , iż nie jest to to samo co marushin. Wagowo odbiega nieco od marushina i oryginału.

Ale 1 wrażenie moge ocenić na 5.

 

2. Strzelanie i zasięg: ku memu zdziwieniu na prawdę ładnie strzela ( kulki ktore są w komplecie są bardzo lekkie wiec do końca nie potrafie powiedzieć jak latają np . 0.34g - w marushinie leciały bardzo ładnie. Moc porównywalna do marushina.

Był na 1 strzelane, ludzie sie przyznają do trafienie i nie płaczą bardziej niż gdy dostaną z AEG-a.

 

Dobra koniec pozytywów. Przyszedł czas 2 strzelanki :cry: . Zbiorniczek z gazem sie roz..... i juz nie chce przyjmować gazu. Sam z siebie gaz uszegł nikt nie wie jak i czemu.

Tak wiec jeśli macie dać za to 600PLN w polsce to lepiej zamówcie marushina za 330$.

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...

Witam ,mam pytania odnośnie tej pompki: Młody czy dało rade jakoś niewielkim kosztem usunąć problem nieszczelności? Czy komuś jeszcze się rozszczelnił ten shotgun? ile kulek idzie wywalić na 1 pełnym nabiciu gazem ?(oczywiście orientacyjnie) z góry dzięki za odp.

ps ewentualnie w skrucie niech ktoś może walnie małą recke

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...

M500 wersja 6mm od Chińczyków jest przyzwoicie wykonany. Pamiętam strzelanie z ostrego Mossberga, w którym czółno latało "na pełnym luzie", a bezpiecznik trzeba było przytrzymywać kciukiem, bo lubił się zsuwać :) W replice czółno ma kilkanaście milimetrów luzu i wg mnie stawia zbyt mały opór przy przeładowaniu. Plusem jest to, że w przeciwieństwie do sprężynowych replik nie trzeba się napinać, aby załadować broń. Przeładowanie jest płynne, fajnie to wszystko klika i ogólnie czad. Ładowanie do trzech komór w magazynku. Moc znaczna, do tego stopnia, że plastikowy koszyk, który służył za łapacz do kulek... po prostu rozpadł się. Odpadło całe dno, w które trafiały kulki. Cóż, całe szczęście, że replika będzie brała udział w rekonstrukcjach i nie przewiduję z niej strzelać do kogokolwiek, bo mogłoby być smutno. Przypomnę: wersja 6mm.

 

Wizualnie ciężko się do czegokolwiek przyczepić. Wygląda świetnie, waży ponad 3kg i niewątpliwie będzie świetnym uzupełnieniem sekcji AT :)

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...

Jak wymienisz uszczelki (powinieneś dostać zastępcze w sklepie hydraulicznym) i ramiona mechanizmu ładowania, to już nic nie powinno się zepsuć.

Niestety w Polsce wersja z drewnem jest horrendalnie droga, a jak się nad tym drewnem popracuje (zedrzeć chiński lakier i zamiast tego potraktować olejem lnianym), to wygląda ono naprawdę fajnie.

http://i7.photobucket.com/albums/y292/chao...sberg/m5005.jpg

Link to post
Share on other sites

A jest gdzieś poradnik/ ktoś wie i opisze jak to zrobić?

Czy te stockowe części są aż takie złe?

 

Aha i ktos może orientuje sie jaki o nma skuteczny zasięg?

I która wersaj sie bardziej opłaca 6 czy 8 mm (zasięg, siąl strzału itp?)?

Aha i jak kulki 6mm to o jakiej wadze będą najlepsze?

Edited by Daniellowawa
Link to post
Share on other sites

Witam.

 

Z około 30 metrów trafisz w człowieka-ja mam wersje 6mm i kulki 0.25 wersji 8mm bym nie brał bo to rzadziej spotykane u nas kulki zreszta chyba słabo sie sprzedaja w tej wersji bo pare tygodni temu była przecena.

 

Miałem niestety jedno zaciecie-ale serwis naprawił-dobrze sie z tego strzela-ciężar i realizm odwzorowane przyzwoicie

 

Będe robił dalsze testy.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...