Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

G3 SG-1 (JG089) [JG]


Recommended Posts

Udało mi się ostatnio nabyć za pośrednictwem licytacji fajny zestaw G3 JG. Luneta 3-9x50, 2x lipo 11.1V o poj 2200mAh 1x lipo 11,1 o poj 1000mAh, 2 magazynki pas nośny i ładowarkę IMAX B6 ze wszystkim.Całość za 535zł. Podkusił mnie opis tuningu (szukałem jakiejś parasnajperki ok 500fps).

Tuning:

- Mosfet

- Gumka hop-up Systema

-SHS Łożyska ślizgowe 7mm stalowe

- Lufa precyzyjna Systema

- Wymienione wtyki na T-connect

- Sprężyna, m140..

 

Oraz ( cytat z oferty):

 

- REPLIKA POSIADA WYJĄTKOWY SYSTEM BLACH STALOWYCH, WYKONANYCH SPECJALNIE DLA TEJ REPLIKI

PRZEZ SERWISANTA, OBEJMUJĄCYCH GEARBOX, KTÓRE POZWALAJĄ ZAMONTOWAĆ SPRĘŻYNY O BARDZO DUŻEJ MOCY!

Znacznie przedłuża to żywotność repliki.

Jest to bardzo unikatowe rozwiązanie, wykonywane przez jedynego serwisanta w kraju,

Niestety, od pewnego czasu nie serwisuje już on replik, więc nie ma możliwości już wykonać takich wzmocnień.

 

 

2d775a2336a118c12ed5b8fa5aeb95f5_orig.jpg

 

3ccdd5770b7383a2e7ffb39d4c426991_orig.jpg

 

75ea6cac2018acac70859dc450cfe94c_orig.jpg

 

Ech, gearbox już po przyjściu był pęknięty, tak jak to widać na zdjęciach. U góry jest z obu stron, tylko ta blacha zakrywa. Zobaczymy ile to pohula, może blacha zadziała.

Link to post
Share on other sites
  • Replies 859
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

 

Nie zapytałem, ale majfrend już oddał pieniądze, towar jednak niedostępny :)

Link to post
Share on other sites
  • 2 months later...
  • 1 year later...

Dzień dobry,

Ostatni post w temacie sprzed roku :)

Może odkopię zimnego kotleta, ale... Przeczytałem 35 stron tematu i zastanawiam się, czy w dalszym ciągu warto kupić JG098? Czy coś się zmieniło? Może jest jakaś inna lepsza G3? Albo może nie opłaca się jej już kupować, bo części brak, lub teraz już wypuszczają kompletny szajs, etc. W sklepach widziałem, że są dostępne po 450-500 zł.

Zaznaczam, że byłaby to moja pierwsza replika :)

Pozdrawiam,
MM

Link to post
Share on other sites

Czy warto?

Lepsze G3 są - LCT. Czy lepiej? Tak, doświadczenie nauczyło, że markowe summa summarum lepsze od chińskich. Ale cena to 3 razy chinol.

Jeśli zaczynasz, przekalkuluj sobie. Jeśli nie masz półtora klocka na wywalenie na start... to chińczyk na początek nie jest zły. A potem można dozbierać i dojrzeć do I półki.

Czy szajs? Zawsze. Czy gorszy? Nie sądzę. Chiny też mają pewien progres. Jeśli już, to IMHO coś mogło się poprawić, ale raczej większość została po staremu.

 

Biegałem z tą repliką 2 lata. Nie żałuję. Z czasem zacząłem kupować inne. Z czasem pękło mocowanie kolby w moim chińskim G3.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...