Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Special Air Service (SAS)


Recommended Posts

  • 1 month later...
  • Replies 358
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

"Stylizacja" to szerokie pojęcie. Możesz latać nawet z procą z gumy od babcinych majtek odziany w strój wrózki Zenobii i mówić, że się stylizujesz na esejes.

 

Jak już masz kupować, weź M4 RIS, albo A1. Jeśli masz S-System, czyli SIR, to kup same szyny i przełóż.

Link to post
Share on other sites

W takim razie wezmę M4 ris. Orisowane m4 jest "na stanie" w sasie? Nie chce być kolejną osobą która wzoruje sie na speszjal forses, ale wolę mieć jakieś ograniczenia w doborze szpeju i repliki, niż gdybym nie miał żadnych i bym nie wiedział na co się zdecydować. Niestety i tak zdarzają się dylematy, zastanawiam się czy lepiej Plate Carrier Compact, czy może UTG?

Edited by krzysiek1594
Link to post
Share on other sites

Jak to kiedyś mądrze powiedział (Foka albo gdzieś przeczytałem), stylizacja na sas to nie tylko pomalowana emka, buza z kapturem i arafatka", a SAS black to już w ogóle Cie przerośnie.

http://www.specialairservice.cz/clenove.htm TEN team można nazwać "stylizującymi się na sas"

A kierowanie się CODem, grą w której Rosjanie latają z AUG czy FAMAS, jest po prostu nie właściwe.

Edited by Maza94
Link to post
Share on other sites

Chyba się nie dogadamy. Pod stylizację nie podciągnę wszystkiego, chyba, że ty widząc kogoś we flecktarnie, z MP5 skojarzysz kogoś z SASem tylko dlatego, bo wcześniej Ci powiedział, że się na niego stylizuje. Stylizacja to uzbrojenie i "oszpejowanie" w charakterze jednostki na której się stylizuję. Nie będę wydawał kilkuset złotych tylko po to by mieć oryginalną kamizelkę itp. Mam nadzieję, że teraz już jest jasne, chyba, że to ja mam spaczoną wizję stylizacji i rekonstrukcji. ;)

Edited by krzysiek1594
Link to post
Share on other sites

600? Facet, to mało jest. Niecałe siedem stówek trzeba wybulić za kamizelkę (samo poszycie) polskiego producenta dla jednej z rodzimych jednostek specjalnych. Więc kwota podana przez Ciebie to nie jest nic wielkiego.

Link to post
Share on other sites
A czy ja się kieruję CODem? Bo nie wiem gdzie to wyczytałeś.
Szaszłyk ja tam w codzie modern warfare biegałem z m4 s-system w sas więc niewiem.

Faktycznie, ani trochę się nie kierujesz ... :icon_rolleyes: :sciana:

Jezu, ludzie, co z tym forum i światem się dzieje ... :bialaflaga:

Edited by MAJOR762
Link to post
Share on other sites

Ehh... to już jest smutne. Jak to zwykł mawiać mój nauczyciel wychowania fizycznego w liceum: "Jeden z nas 2 jest dziwny, na pewno nie ja". Spójrz na autora wypowiedzi o CODzie. Od kiedy użytkownik KamilKo i ja to te same osoby? :bialaflaga: Zadałem tylko jedno pytanie, a wy rozpoczeliście dyskusje, sami się pogrążając. Kamizelkę UTG, którą z tego co mi wiadomo używa SAS można dostać bez problemowo w granicach 300zł. Więc czemu 600 zł to miało by być za mało do stylizacji? Również Plate Carrier można dostać np. Condora za 150zł + drugie tyle na ładownice = 300zł. Gdyby to była rekonstrukcja to, wydatki musiały by być o wiele większe, ale na potrzeby stylizacji w asg wydaje mi się to zbędnym wydatkiem. A więc pytam jeszcze raz, ponieważ nie widzę sensu zaśmiecania forum nowymi tematami, skoro ja i wy już niepotrzebnie naśmieciliśmy w tym wątku. Na podstawie waszego doświadczenia: co zastosować lepiej, jeżeli kamizelka pójdzie do CQB jak i do lasu? Plate Carrier Compact, czy kamizelka UTG?

Edited by krzysiek1594
Link to post
Share on other sites
Guest Mati13k

PC to nie kamizelka lecz rodzina kamizelek. Replika Condora niekoniecznie jest replikę modelu/ów używanych w SAS. O aktualnym używaniu UTG szkoda pisać. Masz 11 stron tematu, zostało napisane w c. i jeszcze trochę, może poszukasz? :wink:

Link to post
Share on other sites

Dzięki, na taką odpowiedź liczyłem :) Temat śledzę od roku i czytałem go wielokrotnie, jednak brakuje mi wiedzy na temat kamizelek i obawiam się, że wydam 3 stówy na jakąś kamizelkę, a okaże się że za tą cenę mogłem kupic inną kamizelkę, o której istnieniu nigdy nie słyszałem ;)

Link to post
Share on other sites

Chciałbym by była to kamizelka w miare uniwersalna i w miare możliwości z plecami. Dlatego chciałbym mieć troche więcej miejsca na ładownice. Więc na myśl mi przyszły takie kamizelki:

http://www.specshop.pl/product_info.php?products_id=3505&name=Kamizelka_Taktyczna_Condor_-_CPC_-_Zielony_OD

oraz:

http://www.specshop.pl/product_info.php?products_id=3504&name=Kamizelka_Taktyczna_Condor_-_MOPC_-_Zielony_OD

Nie wiem, czy boki w tej drugiej kamizelce do lasu i do cqb będą mi tak bardzo niezbędne by dawać dodatkowe 150zł, które mogły by mi się przydać na ładownice.

Link to post
Share on other sites

Żadna z tych kamizelek Condora nie kojarzy się w jakikolwiek sposób z SASem. Zobacz czego używają - Paraclete czy Eagle, jak musi być koniecznie kamizelka tego typu to poszukaj kopii RAVa albo ichnich plate carrierów.

 

Niech ktoś pozamiata ten temat, bo się burdel zrobił.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...