Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

CM.031B [CYMA]


Recommended Posts

Może i tak, ale te low-capy trzeba mieć gdzie nosić, poza tym czasami trzeba strzelać ogniem zaporowym

Od ognia zaporowego to są odpowiedni ludzie z odpowiednimi replikami. Nie no, ogień zaporowy z AK104/AK105, tego jeszcze nie grali ... :roll: :wink:

Edited by MAJOR762
Link to post
Share on other sites
  • Replies 90
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Midy są zbyt problematyczne i ogólnie be

 

 

Za przeproszeniem. Ale to co napisałeś to głupota. Tyle czasu używam midów i nie mam z nimi problemów. Trzeba kupować dobre midy i o nie dbać. Wtedy będą Ci służyć. A low-capy sam mam :D.

Link to post
Share on other sites

Za przeproszeniem. Ale to co napisałeś to głupota. Tyle czasu używam midów i nie mam z nimi problemów. Trzeba kupować dobre midy i o nie dbać.

Za przeproszeniem, widziałem/używałem midów STAR, G&P, MAG, P&J i jakichś tam jeszcze. Dbane czy nie, na dobrych kulkach i na słabszych - z każdymi były jakieś problemy, z niektórymi do tego stopnia że nie dało się ich praktycznie używać. Więc z tą głupotą to kulą w płot trafiłeś. A to że trafiłeś na dobre Midy nie znaczy że wszystkie są dobre. Natomiast widziałem jeszcze więcej lowów i z ŻADNYMI nie było najmnejszych problemów, podają wszystkie kulki, nie trzeba ich pieścić. Ładujesz byle co (dosłownie byle co, podaję nawet taki szajs jak AMWelle czy P&J stare) i podają bez żadnych problemów.

Link to post
Share on other sites

Witam wszystkich.

Zastanawiam się nad zakupem tej repliki już od ładnych trzech miesięcy. I czytam różne opinie na jej temat, jednak większość to pozytywy. Zastanawia mnie tylko to, iż AK 47 CM 028 zbiera dużo lepsze opinie. No więc mam dylemat, czy nie bardziej się opłaca 28. Co stanowi o wyższości/ niższości 031B nad 028? Jak jest z częściami? Bo do AK 47 028 pasują wszystkie części TM'ki itp. a AK 74 od innych producentów nie widziałem.

Link to post
Share on other sites
  • 5 weeks later...
  • 4 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 6 months later...
  • 1 month later...
  • 2 years later...
  • 1 year later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...