Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

CM.031B [CYMA]


Recommended Posts

  • Replies 90
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Jako że nikt nie odpowiada, zapytałem Krakmana i dostałem odpowiedź że lufa wewnętrzna ma 450mm. Trochę mi się to dziwne wydaje bo jednak jest znacznie krótszy ten kałaszek, być może to błąd i powinno być 350mm. Ale nie chce im zawracać głowy. Po dokręcenia PBS'a i tak powinna wejść lufa 590mm :mrgreen:

Link to post
Share on other sites

A więc.... Od niedawna jestem posiadaczem tej ( śmiem wątpić ) repliki. Pierwsze wrażenie? Suuuper! To fakt. Jeżeli chcesz mieć ładny widok na ścianie zamiast obrazu możesz swobodnie powiesić CM.031B. Ok... Przesadziłem... Replika super leży w dłoniach... Nic tylko rzucić nią w przeciwnika:) Omijając lepszą część opisu repliki, chciałbym przytoczyć kilka scenek:

 

Akt 1 - Przyjechało!

 

Pudełko, jak pudełko. Nie ma co opisywać... Trzeba rozpakować. W środku pięknie prezentująca się repliczka. Szybkie sprawdzenie baterii ( o dziwo naładowana ), ładowanie bb, manualno-siłowe naciąganie Hi-Kupa, delikatne *pstryk* i... Gdzie się podział mój kot? ( Ok. Kiepski żart). Otwieram okno, zmieniam selektor na semi i...!!! No właśnie. Dobrze że nie szarpnąłem selektorem bo by po prostu odpadł.

 

Akt 2 - Nauka

 

Jako ze to moja pierwsza replika, postanowiłem troche z nią po eksperymentować. Selektor dało sie "prawie" łatwo naprawić. Tak więc zawołałem brata i krzyknąłem uciekaj! Po kilku minutach "zabawy z bratem" spust przestał reagować na mój nacisk. Cóż... Bateria padła? Nie... Sprawdziłem styki. Wszystko ok. Tak więc replika musiała trafić na stół operacyjny... Gwarancja poszła się... schować do pudełka. Tak wiec Pan CM.031B musiał zgodzić sie na operację GB...

 

Akt 3 - Made in China

 

Co tu dużo opowiadać. Szybki telefon do dr. kolegi + pomoc siostry podającej narzędzia operacyjne ( śrubokręt, smar, przytrzymanie "tego metalowego czegoś"). Operacja trwała ponad 3 godziny. Dr. Ja i Dr. Kolega, po raz pierwszy otwieraliśmy żywą replikę. Jak na początek nieźle. Udało się naprawić. Postrzelaliśmy wesoło w brata, który - nie wiedząc czemu, nie chciał sie z nami bawić. Aż do momentu "zgrzyyyt"....

 

Akt 4 - Osiągi

 

Replika od początku strzelała na semi tylko co drugą kulkę. za każdym razem.... W wersji burst można było nawet trafić w ścianę! Selektor co chwila sie rozwalał a operacji na sercu CM-ki dokonywaliśmy kilka razy. Co prawda, dokonaliśmy kilku poprawek i replika zwiększyła swoje osiągi, jak też była "troszeczke" mniej awaryjna. Po którejś z kolei awarii daliśmy sobie spokój.

 

Akt 5 - Kolega.

 

Pozostawiliśmy replikę "samą sobie" - może siłami natury sama się naprawi? A tak naprawdę nie miałem czasu znowu jej naprawiać. Tymczasem kolega, nie wiadomo dlaczego, postanowił nie kupować podobnej repliki. Skusił się natomiast na MP5 JG w sklepie ( o ile można zareklamować ) Customs.pl. Cóż... Miał rację. Sprzęt który kupił ( identyczna cena!), był o NIEBO lepszy!!!! Co prawda czarodzieje z customs.pl . Troszeczkę poprawili jakość repliki. Wystrzelaliśmy prawie całą amunicję, którą zakupiłem\dostałem w "moim" sklepie ( pozwolicie że nie będę wymieniał nazwy). Nawet przy jednej kuleczce nie było momentu w którym straciliśmy wiarę! Replika cuuudownie strzelała.

 

Akt 6 - podsumowanie

 

Tak więc po kilku dniach postanowiłem zadzwonić do magików, którzy co prawda mają malutki asortyment, ale jeżeli tak wygląda ich serwis, to jestem pełen podziwu! Powiedzieli, że spróbują naprawić ale dopiero w przyszłym tygodniu. Mają jakieś problemy z dowozem części. W przyszłym tygodniu wysyłam kurierem przesyłkę aby zrobili "Pimp My Gun". Zobaczymy jakie będą efekty...

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...