Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

CM.031B [CYMA]


Recommended Posts

  • Replies 90
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 1 month later...
  • 1 month later...

Witam,

Zastanawiam się nad wstawieniem dłuższej lufy tak aby przerobić go na pełne ak-74, i stąd moje pytanie jako, że repliki jeszcze nie mam w rękach, czy poprzez zastosowanie krótszej lufy konstruktorzy^ cymy nie wsadzili tam mniejszego tłoka i nie będę musiał jego także wymieniać na większy ?

 

Btw, nie zamówiłem od razu cm031 bo akurat nie było na taiwangunie i się zbytnio pośpieszyłem O_o

Link to post
Share on other sites

Witam,

Zastanawiam się nad wstawieniem dłuższej lufy tak aby przerobić go na pełne ak-74, i stąd moje pytanie jako, że repliki jeszcze nie mam w rękach, czy poprzez zastosowanie krótszej lufy konstruktorzy^ cymy nie wsadzili tam mniejszego tłoka i nie będę musiał jego także wymieniać na większy ?

 

Btw, nie zamówiłem od razu cm031 bo akurat nie było na taiwangunie i się zbytnio pośpieszyłem O_o

heh,jakiego tłoka?? chyba chodziło Ci o cylinder typu 1? bo jak jest krótsza lufa wstawia sie cylinder typ 1 ,a jak z lufą długą(nie pamiętam od ilu cm) co typ 0,ale tu raczej jest cylinder 0,a z resztą poczytaj cały temat,może ktoś napisał już o tym,mi się nie chce czytać bo mi to jest niepotrzebne.

Edited by DyingFetus
Link to post
Share on other sites

Czołem, zamierzam zainwestować teraz w replikę i właśnie zastanawiam się nad którymś z modeli CM 031 lub CM031"X". Nie ukrywam że podoba mi się najbardziej CM 031 , jednakże z tego Co mi krakmani napisali to nie bardzo u niej z osiągami bo tylko 35 metrów skutecznego (320-342 fps). Interesuje mnie zasięg i moc jaka ma stokowa "B", ponieważ jest na drugim miejscu w mojej selekcji zakupów. Proszę o wyrozumiałość... Dziękuję.

Pozdrawiam!

Link to post
Share on other sites

Też tak pomyślałem.... Tylko że , przyznam że myślałem przy zakupie kolejnej broni żeby raczej zwiększyć swoje możliwości, a na zakupy z customs budżet nie pozwala... Te 370 fps to już by był dla mnie jakiś krok do przodu. Rozumiesz? No ale pomyślę jeszcze. Na zbrojowni też jest I level za 530, ale to raczej odpada. Powiedz mi jak to jest , bo o ile się nie mylę ona ma stalowe łożyska w stoku, tak??

Link to post
Share on other sites

Pewnie masz rację, bo jakoś tak to sie przekłada na realia... Jakoś podobają mi się te ruskie sprzęty, myślałem też przez chwile o Dragunowie i 47 który najlepiej z nich wychodzi z osiągami w stoku. Zastanawiam się też nad jedną repliką z pod innej flagi to znaczy G36C fajnie to pracuje. Generalnie to jeżeli chodzi o mnie to m-ki wszelakie odpadają... A najważniejszy czynnik jaki mnie interesuje to raczej wytrzymałość i możliwie niska awaryjność. A Ty co byś mi polecił od siebie?

Pozdro

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...

Nie ma Się co przejmować , ja też zawsze ze śmiechem odpowiadam znajomym(Jak pytają czy blaszakami też się jeszcze bawię) że te 16, 17 lat temu nie było takich zabawek, albo nie było mnie stać i teraz nadrabiam he he... Ciekawa jest opcja, jutro podliczę budżet i chyba też łyknę tą cymkę, na drugą replikę...

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Różni się czymś poza kolbą cyma 031B od 031D ? Wg taiwangun jest 40fps różnicy choć repliki wyglądają identycznie :wink: Zastanawiam się czy wersje krótko lufowe (B i D) nie mają 340fpsów, moja cymka 028 niesie troszkę dalej niż wersja D. Celności nie porównywałem.

Link to post
Share on other sites

Akurat w 380fps cymy 028 wierze :P, raz ze mocniejsza od 031D to na dodatek 031D strzela troszeczkę mocniej niż jakiś kalach full metal, real wood za 1,5k kupiony nie dalej niż rok temu.

 

Dostałem wczoraj z tego kałacha za 1,5zł w gołą twarz z około 15 metrów, śladu brak. Znajomy dostał odemnie (cyma 028) w nogę przez cienkie spodnie z 10 metrów i ma tam teraz strasznego babola.

 

Ale zastanawiam się czy to nie jest fps'owa ruletke...

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...