Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Możecie mi powiedzieć czy ta http://www.asgshop.pl/sklep/produkt.php?id=2094 gumka jest silikonowa. Mam zamiar ją kupić razem z lufą promyka do m14 i się zastanawiam czy będzie dobra, bo jeżeli nie to polećcie mi coś innego. A jeśli ktoś ją testował to poproszę o opinię.

 

A czy ta lufa będzie pasować? Nie musi mieć przez przypadek dwóch nacięć jak lufy DF?

Link to post
Share on other sites

Podwójne nacięcia maja dedykowane 500mm, chyba wszystkie KM heady i DF.

Żadne dedykowane nie mają podwójnego nacięcia. Wszystkie lufy poza KM Head, SRC i DF mają 1 nacięcie, ablo do standardu albo do M14 w przypadku dedykowanych.

 

Zawsze można przecież wziąć pilnik i dorobić nacięcie.

Stawiam 99% że nikt nie zrobi tego pilnikiem w domu poprawnie. To jest miejsce w którym nawet ułamki milimetra mają znaczenie.

Link to post
Share on other sites

Witam!

 

Mam pytanie czy do lufy promyka do m14 ta (500mm) trzeba jakoś docinać gumkę hopka (gumka to deep fire ) bo zachodzi mi na te wcięcia które mocują lufę w komorze hop up

Proszę o szybką odpowiedz bo replika leży rozebrana i czeka;)

Link to post
Share on other sites

Zapewne w tym temacie już to było, ale 51 stron ^^... Czy w ww. M14 cm można tak do 300-400zł zrobić uczciwy tuning pod replikę parasnajperską, tylko semi? Szczególnie zależałoby mi na wyciszonych częściach. Choć nie jest to konieczne. Zależy mi również na skutecznym zasięgu 70m+. W cenie nie policzyłem batki.

Edited by mefisteso
Link to post
Share on other sites

Mój błąd, Major dzięki za poprawienie (to była lufa SRC wlasnie 509mm i myślałem, że każda tak ma)

 

Mefisteso na ostatnich 10 stronach jest opisane dokładnie to o co pytasz - są podane gotowe konfiguracje i ile można sie na nic spodziewać.

 

Powiem tylko tyle 400zł nie wystarczy by osiągnąć 70m+ zasięgu skutecznego.

Link to post
Share on other sites

Zapewne w tym temacie już to było, ale 51 stron ^^...

Twoje lenistwo nie jest naszym problemem, po to jest te 51 stron żebyś się na nich dowiedział to co Ci potrzebne. Nie chce Ci się czytać to nie nasz problem - nikt nie będzie się męczył i 10 razy pisał tego samego w 1 temacie bo takim leniom się nie chce poczytać.

 

Chłopaki jak by ktoś zastanawiał się nad nowymi sykami polecam bardzo G&P , wymieniłem w mojej i działają świetnie .

Było MOSFETy montować, nie trzeba by było styków wymieniać i by chodziło jeszcze lepiej ;-)

Link to post
Share on other sites

Mam problem z lufą promyka, mianowicie w porównaniu z lufą stokową nie zauważam poprawy wręcz pogorszenie celności (w postach wyżej pisałem o poprawie lecz testowałem ją w nocy przy sztucznym oświetleniu i to musiało dać błędne info na temat celności) i teraz map pytanie, czy to możliwe że trafił mi się bubel promyka lub to nie jest promyk (jeżeli ktoś posiada promyka to prosił bym o opis jego wykonania) a może to wina złego złożenia. Kulki jakich używam to guarder i golden ball (te golden balle raz mi się zaciely w lufie ale to by jej raczej nie zepsuło?)

Link to post
Share on other sites

Sam posiadałem lufę promyka w M14 TM (cymka to kopia TM)

 

Po pierwsze zmień kulki-- ja w ogóle nie pomyślałbym o używaniu takich kulek przy lufie promyka

 

Jeżeli to nie pomoże to najprawdopodobniej masz źle złożony układ HU- zobacz czy przy montazu gumka hu się dobrze ułożyła, czy nie jest postrzępiona itp.

 

Po za tym wyczyść lufę w środku, tylko na sucho ( żadnych tam specyfików czy silikonów) szmatkę na wycior i polerujesz.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...