Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Panowie, stalowe przerywacze SHSa za 18PLN u Krakmanów, prawdopodobnie koniec bolączki z brakiem singla i brakiem dostępności przerywacza Guardera za 6 dych. Zamówiłem, jak przyjdzie - opiszę wrażenia tutaj jak i w temacie o częściach SHS.

Link to post
Share on other sites
  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Przyszedł przerywacz do V7 SHSa. Zanim zamontuję chwila minie więc powiem tylko 1 wrażenia - wykonany kanciato i surowo ale ładnie, dokładnie i ogólnie bardzo dobrze. Magnes przyciąga, zresztą nie trzeba było robić testu magnesem, najlepszym dowodem na to że to stal jest fakt, że są na nim jakby zalążki rdzy, rudawe plamki :icon_biggrin: Optycznie wymiarami nie różni się od stockowego Cymy. Dla mnie jak najbardziej na + dla części SHS, a cena jak marzenie, jednak to ocena po oględzinach optycznych, ostateczny werdykt po włożeniu do repliki i postrzelaniu.

Link to post
Share on other sites

mam pytanie chciałem zatrzymać ogień w mojej 14-nastce na singlu jak to zrobić i czy zrobie to sam czy lepiej oddać do serwisu? mam też taki problem że przy strzelaniu na singlu zatrzymuje mi sie i tylko cyka wtedy musze zmienić na auto i dopiero single czy to nie bedzie przeszkadzać jak go zablokuje?

 

edit: mam jescze 1 pytanie czy wsadze częśći tej cymy do konwersji m14 ebr firmy kart?

Edited by torus13
Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Witam.

Mam CM 0.32 w stocku kupioną kilka dni temu. Co powinienem stuningować jeśli chcę zamontować sprężynę 130-140?

Prowadnicę sprężyny, dyszę i co dalej. Jestem zielony w tej kwestii. Z góry dzięki za pomoc.

A tak, w ogóle to komora Elementa poprawia osiągi znacząco??

Pozdrawiam!!

Link to post
Share on other sites

No właśnie czytałem, ale dobra jak lubisz sobie wchodzić pouczać innych to spoko.

 

Czy próbował ktoś zmodyfikować klasyczny magazynek do M14 na krótki odpowiadający długością temu z oryginału na 5 naboi?

 

Jest taka możliwość w ogóle?

 

A wracając do tuningu to mnie interesuje zakres tuningu skromnego w granicach 150zł dodam, że będę strzelał na singlu.

 

Pozdrawiam!

Edited by bebol22
Link to post
Share on other sites

No właśnie czytałem, ale dobra jak lubisz sobie wchodzić pouczać innych to spoko.

 

 

W tym temacie co kilka stron pojawia się i ktoś i pisze(MAJOR swoim stażem tutaj to chyba może potwierdzić ^^) "Siema, co mam zrobić, żeby mój karabin strzelał tak i tak za tyle i tyle".

 

Jeżeli nie masz za dużego budżetu, to wsadź gumkę (tylko tutaj uwaga, bo nie wszystkie "emki" trawią te same gumki), dyszę deep fire, precke.

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...
Napisze jeszcze raz swoją konfiguracje:

 

SP140 Guarder.

Zestaw Cylindra Guarder.

Dysza DF do m14.

Prowadnica G&P v.7 - nóżki nie pasowały wiec ścisnąłem kleszczami i jest ok.

Łożyska, zębatki, szkielet, silnik stock.

 

Gumka hop-up madbull czerwony - aktualnie od dłuższego czasu przetarty, a czasu nie miałem zmienić bo i tak nie strzelałem w zime za dużo.

lufa Km Head 550mm.

Komora hop-up stock.

Bateria Li-po 2200mAh 11.1v jakaś modelarska, kostki stykowe z pralki bo tamiya się topiła. Reakcja na spust doskonała.

 

Replika na sp140 działa już prawie rok, wystrzelone prawie 10tys. kulek i ma się dobrze.

 

Odpowiem jeszcze raz: Tak, da się i działa. Nie wiem ile fps, leci daleko i tylko to się liczy, choć nadal szukam odpowiednich kulek.

 

Z innych spraw:

 

3 low-capy cymy - nie mam im nic do zarzucenia.

Luneta blog kopia m3 - fajna luneta, choć strzelanie na paredziesiąt metrów z lunetą wydaje się śmieszne.

Szyna zamiast pokrywy rozwiązała problem trzeszczenia.

Kopia Harrisa Boyi z SPR u mnie się chybotała i nie dałem rady tego zmienić więc wywaliłem.

 

Zaraz mnie inni pojadą że popieram lenistwo, ale dosłownie co 5 stron jest konfiguracja podana. Prosze o litość, mam dzisiaj dobry dzień i chcę być dobry dla innych:)

 

Co do komory hopa - element może jedynie pogorszyć sprawe.

 

Za 150zl to jedynie gumke hopa, dysze na DF i zbierać kase na reszte.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...